Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

a Rise of the Ronin se bo kej manj bliskal med fajtom, kot Wo Long?

 

Navedek

Pre-orders opened in Japan on December 14, 2023, revealing that the game would be sold in two versions, Cero D and Cero Z, due to the violence deemed to be excessive by the Computer Entertainment Rating Organization of Japan.[9]

:rofl:

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

@Aktivist Vanč splaca se ti BG3 vsaj obrnit zdej, preden gres na novo. Pac neki main quest koncaj, da koncas igro, lih tk da si vsaj eno verzijo obrnil, ki si itak na koncu

 

Ja, saj imam namen. Ampak se res nimam volje drkati s PC-jem. Nisem že par tednov sprobal, če bo mogoče delalo naprej... Upam, da bo. Neki reinstali igre in kopiranje sejvov pa mi gre na bruhanje.

 

Crkuje mi tam, ko sem glih nek "pentagram" na tleh rešil in lahko potujem nekam naprej pa ne vem kam...

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Loadas kak sejv prej pa je. Men je tut zdj enkrat se kr corruptal quick save 751, pa sm lepo reloadal na 2min gameplaya nazaj na quick save 750 pa je blo safe 😃🤣

 

Jaz imam na PC in me jebe, ker mi meče monitor v sleep mode in ga ne morem nazaj zbuditi... razen s prisilnim izklopom celega PC-ja. Moram naštudirat in sprobat par zadev. Kot pravim je največji problem, ker se sovražim ukvarjat s temi PC bedarijami.

Povezava do prispevka
Hernire reče Dne, 5. 1. 2024 at 16:03:

Čeprav za "pro" v tej generaciji mi je malo hecno. A ni izideta tako 1-2 novi igri na leto, ki malo resneje porabita resurse? :D Se mi vseeno zdi, da je v času PS4 bilo več tega. Zdaj se mi zdi, da se ta trend giga AAA igric umirja

 

 

Pri PS4 so naumili, da proti koncu življenjske dobe konzole, je dobro, če še malo boostajo prodajo in privabljajo nove potrošnike  ter da si hardcore gamerji še eno konzolo nabavijo. Meni se zdijo PROji "redundant", ampak OK jaz sem bolj casual gamer.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 16 minutami:

Pri PS4 so naumili, da proti koncu življenjske dobe konzole, je dobro, če še malo boostajo prodajo in privabljajo nove potrošnike  ter da si hardcore gamerji še eno konzolo nabavijo. Meni se zdijo PROji "redundant", ampak OK jaz sem bolj casual gamer.

PS4 pro je sicer izsel leta 2016. To ni glih proti koncu življenjske dobe PS4ke.

 

Tisti čas so tudi že 4K tvji postali zelo dosegljivi tako, da veliko bolj smiselno je bilo izdati močnejšo konzolo. 

 

Povezava do prispevka

Ne vem, ps5 pro ki spile na quality mode poganja na 60-120hz? Lej, na leto preigram igro in pol tko da je bil nakup ps5 slaba ideja sam lahko stavis galkov flambojasticen post o gayih in fegetovo hvalisanje o dealu stoletja ki to ni, da ga bom kupil.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Me zanima koliko je tistih, ki se odločijo za grafiko in ne frejme

Mi ja pa to izbira med quality in performance kr neki. 60fps ali pa diapozitivi s šalabajzarskim rtxom.
Pol pa preklapljaš pa ne opaziš razlike in moraš gledat DF videote zato, da vidiš
neko drevo, ki se nahaja v pički matrni z malo boljšo senco in en zob na žagi manj

Povezava do prispevka

4761dc3993d18849158d7d52a7641cee35c03238

 

 

PS Extra:

  • Tiny Tina's Wonderlands – Next-Level Edition | PS4, PS5
  • Resident Evil 2 | PS4, PS5
  • Hardspace: Shipbreaker | PS5
  • LEGO City Undercover | PS4
  • Just Cause 3 | PS4
  • Session: Skate Sim | PS4, PS5
  • Shadow Tactics: Blades of the Shogun | PS4
  • Vampire: The Masquerade – Swansong | PS4, PS5
  • Surviving the Aftermath | PS4

PS Premium:

  • Rally Cross | PS4, PS5
  • Star Wars: Episode 1 The Phantom Menace | PS4, PS5
  • Street Fighter: 30th Anniversary Collection | PS4
  • Legend of Mana | PS4
  • Secret of Mana | PS4
Povezava do prispevka

DualSense V2 

Navedek

A new model of the PlayStation 5 DualSense controller with improved battery life has been spotted on a retailer website.

The V2 version of the controller is currently listed on Best Buy Canada at $89.99 and while its features are almost identical to that of the regular DualSense, there are a couple of notable differences.

The V2 DualSense will have an "exceptional 12-hour battery life, on a full charge" according to the Best Buy listing, and also includes the DualSense charging station (which usually must be bought separately).

 

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 8 minutami:

Tole je sam revision verzija, ki naj bi imela manj problemov z driftanjem gobic.

Baterija zdrži čisto isto kakor tista v V1.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...