Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 2 urama:

Vse štacune nam bodo spet zaprli :confused:

 

Bo totalen lockdown kot prvič spomladi...

 

sej bo JJ iz lastnega zepa financiral folku vse 

 

ze dva sta mi rekla, da furs na polno posilja opomine za vsak jeben €, ki ga ne placajo do roka

 

a ta folk kmalu ne bo vec imel niti za hrano, ce ne smejo imet odprtih stacun/lokalov/whatever

 

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 53 minutami:

Jaz imam še backlog na PS4 (ki ga nisem vklopil že od marca, lol). Itak da bom PS5 tudi nabavil, ampak zakaj TOČNO bi ga rabil na day one? Razen kot darilo za punco prjatlco pod smrečico? (pubec si ga itak ne želi, ker on bi neke dodatne SSD diske, pa večje monitorje,  itd.) 

 

Pa ti to sprašuješ praktično vsak drug dan. Če ti ni ti pač ni. Na PS5 dobiš day1 če si PS+ naročnik 20 iger od katerih jih kar nekaj deluje na silky smooth 60fps. Potem lahko igraš crossgen igre ki so trenutno izšle silky smooth 60fps namesto zatikajočih se sub 30. Zapovrh imaš pa še Demon souls remake, Spiderman MM in remaster prvenca, Sackboy za familijo od 1st party studijev. PS4 dobesedno nič nisi imel za igrat pametnega razen AC: Black flag ter Killzone prve pol leta praktično. Jaz sem še več ko pol leta takrat več ali manj igral igre na PS3.

 

 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 urami:

:D

 

 

To je verjetno isti tip ki je včer objavu fotko bota ki mu je kupil preko 300 komadov... Evo kva je zdej boljš napovedat naročila in vse dobijo scalperji al pa tko kot so štartal prednaročila ko niso bili pripravljeni in jih je bilo takrat krepko manj ko Xboxov na Ebayu pol. Res ne vem zakaj ne vklopijo captcha za take artikle...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...