Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Glede kupovanja darilnih kartic - v najslabšem primeru, če nima noben PC Game Supply in podobni akcij, se lahko tudi na Amazon.com kupi... ti med drugim ne nabije še bullshit "activation feeja" zraven, kot ga PGS.

 

Aja, pa tisti ki si boste naredili US PSN račun, pazite, kater (fake) naslov si vpišete. Večina zveznih držav namreč pobira davek na digitalne nakupe, ki se doda na ceno špila po tem, ko je že v košarici. Jst sm do lani imel nek naslov iz Michigana, potem so pa tam tud davek uvedli, zdaj sem iz Oregona :D

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 13 minutami:

Not. Ta je lepši od ps5. Imo je od playstation serije 5ka najgrša in itak prevelika konzola. Mogoče se premislim ko fizično vidim oz dobim v roke. :D

Realno kr ja, ne vem zakaj batman krila, zakaj ni lepo narjena k x mašina, postaviš kukr ti paše, škatla kul, velka, debela, glih prava, pa še lepo črna, ps5 bela plastika...kriza, v roku pol leta bo 70% konzol tko grdih, enako črna svetleča plastika, blizu hdmi, usb, panika., ma enako plošček, to bo vse tko grdo.......adijo, nek takle stil bo tole...kdor rad puši, ma sej vsi...odvisnu kuga no.. :)

 

124472407_3693110064066901_248321948221712846_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=c-l7pv4CE1IAX9jqJp8&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=b59b82382f0caf5b0f381700e22a272e&oe=5FE02C99

 

pa še info, kr spet čez noč par firm, games, goblos, game, ....komedija.... mi bi pa igre pa ps5 prodajal, pa mal spet imena mešal, game, pa take fore, jst ne kapiram vrle privatnike in doo majstre, da so kurbe sposobni sm že na kopiranju živet, al si neko reklamo sisat,  neki delajo, pa misljo da bodo boga za jajca prel, a pol vsake 3 mesece zgine ena trgovina.....ajmo folk, eno je trg naredit, drugo je od nje živet ali gdo rečen preživet u naši vukojebini......

 

pa druga še pesm, ne vem kako je pri vas, oz koliko vas je vzelo dig vezijo, očitno gre porocent nabave dig verzij že skor na 70%, igre, pa, pa, v pozabo...po večinij ja,  ali?...

 

pa še ena reč, če imamo koga tukaj ki bi rad komentiral GTS dirke in gt7 itd v bodoče, nucam pa že zdej enga lika , k ima rad na slošn dirkačine, pa da se vsaj mal spozna , da so okrogli bicikli, ne pa trokotni... z mano in še kom, iščem enga pridnega, k bo dobil ps5 za djabe, tku da...meil ali fb me info@playgame.si 

 

Upam da me znate razbrat, pa hvala!

Povezava do prispevka
shure reče pred 11 urami:

Meni so trgali 18.11. ob 1h ponoči, ob 15h so pa posodobili datum dostave. Naslednji dan sem pa dobil še tracking number od UPS-ja in status v poslano. Zdaj je paket v Milanu.:D

 

Pomoje bodo kmalu odposlali, držim pesti, da čimprej dobiš.

 

tko nekak bi si tud jst mislu, sam datum 15.12 je pomoje tam z razlogom, ker enostavno prvi val zalog ni več na voljo. zato mi je čudno, da bi trgali 3tedne+ preden bi sploh dobili zalogo, kaj šele poslali. :D

 

fingers crossed, da mogoče se pa motim.-

 

ps. za ves k planirate ponovno poskušat na amazonu v prihajajočih dneh... če imate na računu kreditno kartico, si v nastavitvah uredite 1 click buy. sicer zadeva k jo priporočam, da je vedno sklopljena, ker se hitro nategneš ampak če pa moreš kampirat za ps pa sam go for it :D

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 2 minutama:

tko nekak bi si tud jst mislu, sam datum 15.12 je pomoje tam z razlogom, ker enostavno prvi val zalog ni več na voljo. zato mi je čudno, da bi trgali 3tedne+ preden bi sploh dobili zalogo, kaj šele poslali. :D

 

fingers crossed, da mogoče se pa motim.-

 

nočem bit debbie downer, ampak samo v vednost

 

Slinch reče Dne, 18. 11. 2020 at 10:08:

Drugač že res da amazon načeloma trga takrat ko shipne (oz. ko se označi za pick v skladišču), samo da zadnje mesece to stanje traja tudi gladko teden ali več, tako da ne bit ful šokirani če so trgali, shipped pa še ni. Tudi ti njihovi delivery estimatesi se dnevno spreminjajo, mi je že večkrat kazalo x datum tudi en sam dan pred x, pa zadeva še ni bla shipped. Pol se je pa pač ta x datum zamaknil, jebiga.

 

Povezava do prispevka
Alesio reče pred 9 minutami:

Jaz sem si tudi spremenil naslov iz Kalifornijskega v Oregon na US accountu! Hvala za info!

 

Kaj narediti v primeru če imaš na SLO accountu PS Plus še enkaj mesecev, se splača dodatno plačati za PS Plus na US accountu ali počakati? 

 

A to imaš plan preklopit s SLO na US? Mej v mislih, da pol ne boš imel dostopa do nobene free robe, ki si jo dodal s SLO accjem.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 20. 11. 2020 at 0:13:

Uf jaz sem probal par stvari.. na hitro.. uni cabel not sem sekar preprican da ni hdmi 2.1.. zadnjic sem gledal nek video in je tip reku da ni.. pomoje ni, Sony zaglumu.. ker ko dam CoD 120hz output, mi izklopi HDR.. tako da jutri nabavom upajmo proper kabel in da vidimo to.

 

Pol.. Ko sem po CoD dal s5 not CD od Demon Souls mi je zacelo s5 kopirat na novo igro wtf..

 

V glavnem ja.. par stvari je se za videt, mislim par se dosti.. 

 

Pa tam v settings.. storage app setting al neki takega imaste profil presete, si lahko nastimas defoult al performance.. npr.. za CoD mores tam nastimat performance, da ti outputa 120hz.. 

 

Je pa igrat CoD na 120hz oz fpsjev vsekakor zelo ql.. ko das nazaj 60 se kar opazi ma se hitro navadis

 

Zdaj me zankma ta kabel, ce bo pol delal HDR na 120hz al wtf.. pa da mi mora se enkrat kopirat DeS je tudi krneki, upam, da se ne bo ponavljalo al da kaj ne brikne lol

 

sem vprašal Vincenta - pravi da nestoj kupavat kabel brezveze, ker boš samo vrgu denar...kabel je že ok, samo PS5 zgleda ima HDMI 2.1 izhod omejen na 32Gbps, zato pač jebiga, nema HDRja na 120Hz (mogoče samo do kakega firmware updatea, mogoče pa do nikoli)

 

 

 

Povezava do prispevka

Nevem če je kdo že povedal, ampak tisti ki nimate PS5, bi pa imeli PS Collection, najdite frenda ki ima PS5 in pri njemu claimate.

Nato lahko downloadate na PS4.

 

Se opravicujem ce je obvious in glupo sploh govort, ampak sva s kolegom to naredila ker je glih kupu PS4 Pro (don't ask ...) in PS5 še dolg ne bo dubu.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

sem vprašal Vincenta - pravi da nestoj kupavat kabel brezveze, ker boš samo vrgu denar...kabel je že ok, samo PS5 zgleda ima HDMI 2.1 izhod omejen na 32Gbps, zato pač jebiga, nema HDRja na 120Hz (mogoče samo do kakega firmware updatea, mogoče pa do nikoli)

 

 

 

Ja res je sem kupil vseeno za 5 eur enega os 3m.. ki itak uni not je kratek

 

Drugace pa ja res je kar pravi Vincent

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...