Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Potem pa pač enostavno lažejo. Bil sem kar nekaj krat pred izidom v kontaktu z njimi in točno specifično spraševal naj povejo samo ali sem med prejemniki ali sem izvisel in so me ene 3x vprašali po številki naročila, pa na koncu rekli, da žal še nimajo informacij. Tik pred izidom pa so rekli, da bo pošiljka žal zamujala... namesto, da bi po resnici povedali, premalo smo dobili in nisi prejemnik v prvi rundi.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 8 minutami:

Tomazek

 

Tudi meni je moj vir iz Mimovrst povedal, da so imeli par kosov. Samo zgleda ne za mn3čarje. Baje sem sam na vrhu v naslednji pošiljki in dobim bojda fix decembra en kos

 

Imam prišparano zate, če padeš ven 

Ob kateri uri si pa oddal prednaročilo? me prav zanima :P 

Ne vem, ta odgovor sem jaz danes dobila brez, da bi me vprašali za št. naročila... 

Povezava do prispevka

Kakšna šlamastika s strani Sonya. Važno da so N-število Pleyk pobrali prodajalci in jih sedaj mastno prodajajo ovcam naprej.. Next gen konzola my ass. Nedobavljivo sranje, ki nima enega day one proper špila, ki nima v letu 2020 vsaj 1 TB diska, ki ima kup porodnih težav, izgled za kozlat, plošček še kar furajo isto sranje, čeprav je za pravomoško roko premajhen in zlahka za ta kup govna računajo 500 bruseljčanov.  Aja pa isti špili še vedno stanejo povprečno 40 kosov več, kot za PC. In to naj bo potem next gen konzola? Mwahaha. 

 

Kaj vidite na njem, da je tako iskana roba? 

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 4
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Dajte prosim nehat gnjavit trgovine kdaj dobijo. Resnica je, da nobeden nima pojma in ga tudi ne bo imel in ga tudi nikoli ni imel. Vsaj ne pri nas, kličite Amazon.

 

Kak dan sem delal v trgovini in ko sem prejel 50-ti klic za isto vprašanje sem še preden je folk povedal do konca rekel, ne, PS5 ne bo šlo letos.

Namesto, da pakiramo, odgovarjamo na smiselne emaile nekateri kličete na čisto vse možne številke. Tak, zdej se mal bolje počutim :D

 

Ja, pošiljka je pričakovana v kratkem, bo pa verjeto še bolj žalostna kot prva in če nisi čist nekje pod oblaki, kar pozabi na letos.

uredilo bitje Goblin
Povezava do prispevka
Goblin reče pred 1 uro:

Dajte prosim nehat gnjavit trgovine kdaj dobijo. Resnica je, da nobeden nima pojma in ga tudi ne bo imel in ga tudi nikoli ni imel. Vsaj ne pri nas, kličite Amazon.

 

Kak dan sem delal v trgovini in ko sem prejel 50-ti klic za isto vprašanje sem še preden je folk povedal do konca rekel, ne, PS5 ne bo šlo letos.

Namesto, da pakiramo, odgovarjamo na smiselne emaile nekateri kličete na čisto vse možne številke. Tak, zdej se mal bolje počutim :D

 

Ja, pošiljka je pričakovana v kratkem, bo pa verjeto še bolj žalostna kot prva in če nisi čist nekje pod oblaki, kar pozabi na letos.

Tudi pri nas je bilo zabavno. So že dobrih 10 dni pred izidom klicali, če dobijo 19.11. Najbolj zabavni so pa bili tisti, ki so klicali večkrat v razmiku 3,4 dni, ker kupujejo ''darilo''za raznorazne nečake in podobne fore. Kot da smo neumni in nam ni jasno, da si g33k in hočeš bit najjači na selu. :D:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...