Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gogy reče pred 15 minutami:

 

To je pol se bolj za vprašat, kje TI najdeš te osebke. Če jih iščeš po sumljivih logih neta in si baksuz da se zalepiš na njih, niso oni krivi. ;)

 

Haha..js najdem te osebke? Na fb marketplace/bolho ipd dam oglas, kdor kliče/piše pa ne morem jaz vplivat :rofl: Glih zadnjič sem gume neke 5 let stare prodajal od svojega prejšnega avta za 50  €, sem pričakoval da jih tak noben ne bo hotel in so se čefurji skor stepl za njih, nakonc mi je že en grozil kaj bo če ne njemu prodam :D In to zarad enih jebenih starih jebenih gum take scene kaj je šele, ko se gre za kaj dejansko pomembnega... 

 

@atomic

Verjetno zato ker je na vsakem vogalu drug nategunski avtokšefter (Šagi Kićo ipd), ti pa niso pošteni v nobeni regiji 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 15 minutami:

Haha..js najdem te osebke? Na fb marketplace/bolho ipd dam oglas, kdor kliče/piše pa ne morem jaz vplivat :rofl: Glih zadnjič sem gume neke 5 let stare prodajal od svojega prejšnega avta za 50  €, sem pričakoval da jih tak noben ne bo hotel in so se čefurji skor stepl za njih, nakonc mi je že en grozil kaj bo če ne njemu prodam :D In to zarad enih jebenih starih jebenih gum take scene kaj je šele, ko se gre za kaj dejansko pomembnega... 

 

@atomic

Verjetno zato ker je na vsakem vogalu drug nategunski avtokšefter (Šagi Kićo ipd), ti pa niso pošteni v nobeni regiji 

 

Določena roba privabi določen tip ljudi...za stare gume, kaj si pričakoval, da se ti bo javil kdo normalen. :D

 

Povezava do prispevka

Enkrat sem probal prodat telefon prek Bolhe, nikoli več. Zadnja cena, pogajanje, obljube in kompenzacije. Jebem vam mater, skinu sem oglas dol in ga fuknu v omaro.

 

“Kolk je zadnja cena?”. Tolk kot piše,  degenerik prekleti, upam da to vprašaš onkologa ko ti da žalostno novico.

 

Moram pa rečt, da sem smoothly as fuck bil priča nakupu laptopa iz gepeka, najbolj uglajen gospod prodajal shady laptope - ni pritožb.

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 16 minutami:

To že, ampak, da mi bo tak naval za neke stare gume oz. da mi bo folk še celo grozil kaj bo če ne njim prodal si pa tut nisem mislil :D 

 

mogoče si prodajal kak mega cenjen retro model ki je največji mega hit v bosni in bo zdaj novi lastnik fukal ko beast slate male slađane ... kot da bi prodajal zapakiran neodprt Super Mario Bros 3 za SNES

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 20 minutami:

Enkrat sem probal prodat telefon prek Bolhe, nikoli več. Zadnja cena, pogajanje, obljube in kompenzacije. Jebem vam mater, skinu sem oglas dol in ga fuknu v omaro.

 

“Kolk je zadnja cena?”. Tolk kot piše,  degenerik prekleti, upam da to vprašaš onkologa ko ti da žalostno novico.

 

Moram pa rečt, da sem smoothly as fuck bil priča nakupu laptopa iz gepeka, najbolj uglajen gospod prodajal shady laptope - ni pritožb.

Ma dober oni z menjavami za vse možne pizdarije so res nadležni do kraja ja.

 

Da za zadnjo ceno vprašaš se men zdi normalno, ker skoraj vsak še nekaj spusti ko kaj kupuješ, bolj grejo men na živce tiste nespodobne ponudbe, sploh ko se odločiš avto prodat pa maš ceno npr 12k€ pa ti en pol napiše, "pridem za 8k€ takoj po njega, GOTOVINA! Lp Adis"

Povezava do prispevka

Ma saj da reče lej, prpeljem se do tebe pa dej nekaj procentov dol je še kul, ne pa začet klic z “zadnja cena?” in se pizdit ko mu ne daš 25% dol. 

 

Ne vem od kje je ta shit z zadnjo ceno prišel.

Razumem, da daš neko razumno kontra ponudbo, ne pa pazi, spraševat osebo kolk je najnižja razumna ponudba kero bi sprejel, to je res retard level razmišljanje. 
 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 52 minutami:

Enkrat sem probal prodat telefon prek Bolhe, nikoli več. Zadnja cena, pogajanje, obljube in kompenzacije. Jebem vam mater, skinu sem oglas dol in ga fuknu v omaro.

 

“Kolk je zadnja cena?”. Tolk kot piše,  degenerik prekleti, upam da to vprašaš onkologa ko ti da žalostno novico.

 

Moram pa rečt, da sem smoothly as fuck bil priča nakupu laptopa iz gepeka, najbolj uglajen gospod prodajal shady laptope - ni pritožb.

 

Iphone 4 sem prodal preko bolhe v 2 minutah po oddaji oglasa. Model niti preveril ni če telefon sploh dela ko ga je prevzel tako je bil vesel. Pioneer Kuro plazma isto še kliknil nisem objavo oglasa model že kliče, pride po TV še isti dan vesel ko zajla da je našel TV v tako dobrem stanju po taki ceni... Obakrat sem očitno postavil prenizko ceno čeprav sem se bal da je previsoka lol. Vse to je bilo seveda kar precej let nazaj tako da ne vem kaka je kultura folka iz bolhe danes.

Povezava do prispevka

Sam sem prodajal kolo prejšnji mesec, cena je bila 1350, dobil sem ponudbo enega pacienta takoj, da mi da 800. Sem mu napisal, da kupim enakega takoj za tako ceno od njega. En je še klical, ampak da on pa več kot jurja ne bi dal. Na koncu sem se dobil z enim normalnim, ki je sicer tudi spraševal za zadnjo ceno, pa sem mu rekel, da se zmeniva ko vidi kolo. Ob ogledu je bil zadovoljen, da to bo pa vzel, pa kaka je cena. Sem rekel, da spustim za 100, ker so bile stare gume, na koncu sva se zmenila za 1200. Ni nihče nobenega nategnil, dosti normalna izkušnja, oz. presenetljivo normalna.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Jaz v oglase na Bolhi (itak full redko kaj prodajam) sploh ne dam telefonske. Če po sporočilih vidim, da je oseba normalna, dam cifro za končni dogovor.

Jah taki so pa men sploh nadležni na Bolhi, bi kupu kaj od takega pa ti 3 dni ne odpiše, ker tak skoraj noben pol tega appa na Bolhi ne gleda. 

 

Jaz dam cifro, če vidim da je kreten pa kaj najeda ga pa pač po potrebi blokiram. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Drgač ta isti momak ("Boss Avdić") poleg Playstationa 5 prodaja Audi A4, sliko, štiri plastične stole in industrijski stroj za brizganje plastike :D :D 

No naj mi pol en pove kje dobit, iscem ko fukjen 😂

 

Edino kar je od novega v BB in HN najdes so bundli s Fifo 23 tist in se enim gejmom po izbiri za 700€ sam tist pa lahko kar majo. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...