Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Je še prvi april?

Navedek

" not a cloud-streaming device, but instead uses Remote Play with the PlayStation 5"

Navedek

"the new device will require constant connectivity to the internet."

Remote play only handheld za katero si always online. Zakaj bi to razen hardcore fenov sploh kdo kupil? 

 

So pozabili, da lahko na običnem fonu potegneš app dol in konekraš kontroler?

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 17 minutami:

Je še prvi april?

Remote play only handheld za katero si always online. Zakaj bi to razen hardcore fenov sploh kdo kupil? 

 

So pozabili, da lahko na običnem fonu potegneš app dol in konekraš kontroler?

 

Kako bi pa ti implementiral remote play offline?

 

:rofl:

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 15 urami:

Jaz tega, kar članek opisuje sploh nebi izdajal. Imaš Remote Play aplikacijo za vsak pameten telefon in tablico. Na njih celo lahko konektaš DualSense. Meni zveni kot flop.

 

Mogoče bo pa delalo boljše kot app?

In če bo tudi cena tam okrog 200€ za 8 inčni zaslon, bi mogoče znalo bit zanimivo...

 

Based on the provided info, Sony’s upcoming PlayStation handheld could be similar to the Nintendo Wii U GamePad which connects to the Wii U via a modified low-latency Wi-Fi protocol 

Povezava do prispevka

Jaz sem pa chicken split do FF XVI

 

Po eni strani izgleda za umret cool, vse je over the top, liki zajebani ko moji bosanski sošolci v OŠ, ama vse kar so do zdaj objavili mi je cool, vključno s tem da v špilu ni enega zamorca :D 

 

Po drugi strani je pa to jeben Square Enix, definicija povprečnega sranja brez duše; FF VII remake kot direktni predhodnik FF XVI, od koder bodo verjetno veliko črpali, mi je razvlečen ko kurja čreva in dva nivoja pod FF VII originalom kar se tempa in zanimivosti tiče; FF XV, ki bo pa verjetno največji vpliv na XVI, so še bolj vsi raztrgali kako je preveč razvlečen in brezvezen; JRPG žanr na splošno ima nore probleme z repetitivnostjo, dolgočasnostjo, tempom in povprečnostjo.

 

Ne vem. Ful sem hyped nad špilom, ampak hkrati pripravljen na to, da bo zadeva samo povprečna / solidna.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Final fantasy špili so zdaj že desetletja painfully average. Neki epic swordi in kul karakterji zato da bom potem igral turn based combat tam z manj globine kot pokemoni. And the fans eat it up. Aja pa ne smemo pozabit nardit 15. verzijo anime protagonista za main characterja ujetega v early 2000s emo sceno. Tle so pač nardil da je action combat in lahko z eno roko igraš tko da button mashaš kvadrat, r1 pa za dodge kjer imaš slow motion, button prompt in 3s časa. Ko se naveličaš daš kontroler iz ene roke v drugo. Predvidevam da z obema ne gre igrat ker te igra drži konstantno vsaj za 1 roko.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Brad (Easy Allies) pravi, da ni button mashanja.

Poglej pax East gameplay. Sej je ves čas v isti regiji in ne pokaže nič iz storyja ampak igra dobesedno z eno roko. Imaš auto attack in stiskaš kvadrat. Lahko tudi brez tega ma vprašanje je kako deep je combat če je mogoče igrat na tak način.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 minutami:

Sej je ves čas v isti regiji in ne pokaže nič iz storyja ampak igra dobesedno z eno roko. Imaš auto attack in stiskaš kvadrat. Lahko tudi brez tega ma vprašanje je kako deep je combat če je mogoče igrat na tak način.

 

Meni to zveni kot plus - jaz bi rad samo dobro zgodbo in lep FF svet, jebe mi se za zahtevnost combata :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 57 minutami:

Mislim, Brad je velik souls fan in ceni dober combat. Če nekomu zaupam glede priporočil, je njemu. :D

Upam, da ni zgolj podlegel hajpu.

 

tl;dr jebi se @Gapi182, nehi bit racionalen. :D

Ne sej spremljam easy Allies. Problem je da sem spet začel z Elden ring in je ta FF zdj kao action rpg.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...