Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

JediEagle reče pred 7 urami:

 

A jebenti, sem se bal za Transformers: Devastation, potem me pa zafrknejo pri Robinson: The Journey, nč, moram končat ta špil :D

 

edit: okej, dva špila... še DWVR, ampak dosti pove že to, da se sploh nisem spomnil nanj :P

 

gojc reče pred 6 urami:

3 igre na listi mam :(

 

jaz ne igram nič, ma vi pa tudi igrate svašta zgleda :D

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 6 urami:

In kvaj razlog, da te igrice ne delajo?

 

Ne bom pogrešal nobene, sam mi je smešno, da nek Just Deal With It ne dela :D 

 

to bi bilo tudi meni zanimivo za prebrat :D kar nek spisek - bi prej pričakoval gor neke igre s hudo grafiko, kjer so se developerji morali posluževat nekih nevsakdanjih prijemov, pa ajde, razumeš

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 5 urami:

 

to bi bilo tudi meni zanimivo za prebrat :D kar nek spisek - bi prej pričakoval gor neke igre s hudo grafiko, kjer so se developerji morali posluževat nekih nevsakdanjih prijemov, pa ajde, razumeš

mogoče so neki pravni razlogi (se ne morejo zmeniti z založnikom), ne pa tehnični

Povezava do prispevka

PS4 games on PS5: Your top questions answered

 

Navedek

PS4 titles get even better on PS5. Select PS4 titles will see increased loading speeds on the PS5 console, and will also leverage Game Boost, offering improved or more stable frame rates. Some titles with unlocked frame rates or dynamic resolution up to 4K may see higher fidelity. Additionally, PS4 games will also take advantage of some of PS5’s new UX features, but more to come on that later.

 

Tako da klasični "nekatere ja, druge ne, lp, zoni"

Povezava do prispevka
maksi reče Dne, 10. 10. 2020 at 6:54:

mogoče so neki pravni razlogi (se ne morejo zmeniti z založnikom), ne pa tehnični

 

baje bodo razvijalci popatchali, pa bo...tako sem včeraj neki prebral

 

evo;

Spotted by ThisGenGaming, Mad Triangles the Spanish studio behind DWVR which is listed as one of the incompatible titles, said that it’s working to make the PS4 title compatible with PS5 in time for launch.

 
 

“I’m working on a patch to fix the issue, hopefully it can arrive before PS5 releases,” the studio wrote. “I will also see if the game can be improved for that PS5 boost mode, but need to experiment a lot first.”

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Saj v Sloveniji itak sploh ni konzolnih vojn, ker xboxa uradno sploh ni pri nas. X360 je bil priljubljen samo zato, ker se je dalo piratizirati. Tudi če bosta obe konzoli na drugih trgih enakovredni, bo še pri nas kvečjemu 10% lastnikov xboxa at best. 

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
maksi reče pred 3 minutami:

Saj v Sloveniji itak sploh ni konzolnih vojn, ker xboxa uradno sploh ni pri nas. X360 je bil priljubljen samo zato, ker se je dalo piratizirati. Tudi če bosta obe konzoli na drugih trgih enakovredni, bo še pri nas kvečjemu 10% lastnikov xboxa at best. 

maksi.gif

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 11 minutami:

Stipe2, a smo ti ful bedni, ker nam je v letu gospodovem 2k20 vseeno za konzolne vojne? :D 

 

to itak, ker ste zgubili otroka v sebi - ampak ne govorim o tem; recimo za SSD smo se prerekali, da na koncu ugotovimo, da si tipi niso vzeli niti 5 minut za prej kaj prebrat, nego direkt na forum pametovat. :D 

v bistvu me res malo čudi, kako vas tehnika ne zanima - to mi je podobno, kot današnje generacije, ki ne vedo niti kak motor imajo v avtu, važno jim je samo da imajo velik zaslon na dotik in ženske, ki jih bolj zanima naredit izpit za avto kot moške - samo da vi niste nove generacije, ampak ste se očitno samo pofegetili, al ne vem. :D

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 5 minutami:

 

to itak, ker ste zgubili otroka v sebi - ampak ne govorim o tem; recimo za SSD smo se prerekali, da na koncu ugotovimo, da si tipi niso vzeli niti 5 minut za prej kaj prebrat, nego direkt na forum pametovat. :D 

v bistvu me res malo čudi, kako vas tehnika ne zanima - to mi je podobno, kot današnje generacije, ki ne vedo niti kak motor imajo v avtu, važno jim je samo da imajo velik zaslon na dotik in ženske, ki jih bolj zanima naredit izpit za avto kot moške - samo da vi niste nove generacije, ampak ste se očitno samo pofegetili, al ne vem. :D

premalo zahajaš v železnino očitno 🤔

Povezava do prispevka
atomic reče pred 15 minutami:

maksi.gif

sj ma prav

prvič je "teško" presedlat na novo konzolo pa nekako "upokojit" tvoj ps acc kjer že imaš neko zbirko (v primeru da boš imel samo eno od konzol)

najprej ti mora neki ornk manjkat pri psju da sploh greš menjat

 

drugič ta njihov live acc nima slovenske podpore tko da whatever, men je kr minus da se moraš igrat z vpnji, da jim lahko daš denar

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 11 minutami:

to itak, ker ste zgubili otroka v sebi - ampak ne govorim o tem; recimo za SSD smo se prerekali, da na koncu ugotovimo, da si tipi niso vzeli niti 5 minut za prej kaj prebrat, nego direkt na forum pametovat. :D 

v bistvu me res malo čudi, kako vas tehnika ne zanima - to mi je podobno, kot današnje generacije, ki ne vedo niti kak motor imajo v avtu, važno jim je samo da imajo velik zaslon na dotik in ženske, ki jih bolj zanima naredit izpit za avto kot moške - samo da vi niste nove generacije, ampak ste se očitno samo pofegetili, al ne vem. :D

Pomoje si samo izbo zgrešil, kot pravi PS5 Lover

 

Drugače pa sem se jaz po tem ziher pofegetil, ker mi je za hardware res vseeno. Sicer respectam vse, ki redno spremljajo in mi pol svetujejo, kere rame kupit, sicer pa me dejansko zanima samo vsebina: UI, software, igre. Bi mi bilo škoda cajta za spremljanje hardwara, če lahko vmes spremljam igre :D 

Povezava do prispevka

A "SAMO" zato, ker se je dalo piratizirati?

 

Kaj pa?

- da je takratna next gen konzola prišla leto pred PS3

- da je takraten xbox360 imel dejansko ekskluzive in to dobre za tisti čas

- da je bil do 3x cenejši os PS3

- da so je bil močnejši ozorima so multiplatform igre delovale bolje

- da je imel boljši online service, kateri je bil na PS3 res beden na začetku

 

 

Sigurno je eden izmed razlogov, da je bil na vzhodnih trgih popularen tudi za piratstva, amapk ni bil SAMO zato.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

No, ko sem bil jaz mali, NESa nisi mogel čipirat, ko je pa prišel PS1 k nam, nisem bil več mali.

 

Ne bom rekel, da nisem čipirane, kake konzole, ampak sem kmalu ugotovil, da je to brez kurca. Samo čipiranje ni bilo poceni, kupovanje posebnih pekačev, dragih DL medijev. pri ps1 si moral imeti neke kable, če ne je bila črnobela slika. Banhammerji, potem updejti in si moral še enkrat čipat itd...

 

Not worth it...

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 27 minutami:

premalo zahajaš v železnino očitno 🤔

 

sledim vse kar se piše po železnini, samo ne komentiram - mogoče sem bom kmalu tudi kaj angažiral, če bom rabil kak nasvet, ker moram malemu kmalu kupit gaming kišto

...in tam vas je par enih in istih, od tega malo konzolašev - govorim za konzolaše, ki jim je vseeno za hardver in tehniko nasploh, to mi je malo čudno, ker pri meni je to veselje do obojega vedno šlo z roko v roki

Povezava do prispevka
atomic reče pred 32 minutami:

pri ps1 si moral imeti neke kable, če ne je bila črnobela slika.

 

to če si "kupoval" ntsc pirate, pol si nucal rgb scart, ker z navadnim je bilo čb

 

razen če si bil kralj z dobrim zoni tevejem, ki je imel preklop med ntsc in pal inputom :mafija:

 

drugač mi doma nismo imeli interneta do 2005 nekje, tudi pekača ni bilo v času ps1, zato sem pirate kupoval prek salomonovega oglasnika, res se je komajkaj prišparalo, samo je pa se

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...