Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

shure reče pred 5 minutami:

Gledalci Nova24TV? Logo in Janševa slika burnedin:wub:

 

dej spizdi s politiko ven iz igrovja...

 

  

gojc reče pred 20 minutami:

Najjači v burn-in :)

2 let imam Oled in nič burnina in tud image retention nisem nikol opazil. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Dejansko nebi blo fer omenit, da burin sploh ni mogoč, ampak teste delajo in ga zaznajo po večtedenskem 20 ur na dan vrtenju istih programov. Koliko ljudi pa več dni zapored 20 ur na dan vrti isti program, ki povrh vsega ima še logotipe in napise vedno na istem mestu?

če igraš fifo npr.

Povezava do prispevka

za OLED televizorje je znano, da jih kupujejo samo levičarji in vegetarjanci, tako da me že apri ori ne zanima taka kisla roba

 

Sem pa par tednov nazaj videl 85 inčni TV v eni sejni sobi, tko 1 m stran sem sedel, in lahko še enkrat potrdim znano kavkaško modrost: Prevelik kurac in prevelik TV ne obstajata.

 

FUCK kok bi ga imel men se bo sfukal

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 minutami:

Seveda tudi, če si jo sposoben nažigat 20 ur na dan brez prestanka in to ponavljat par dni.

 

Navedek

Update 05/31/2019: The TVs have now been running for over 9000 hours (around 5 years at 5 hours every day). Uniformity issues have developed on the TVs displaying Football and FIFA 18, and are starting to develop on the TV displaying Live NBC. Our stance remains the same, we don't expect most people who watch varied content without static areas to experience burn-in issues with an OLED TV.

 

https://www.rtings.com/tv/learn/real-life-oled-burn-in-test

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

za OLED televizorje je znano, da jih kupujejo samo levičarji in vegetarjanci, tako da me že apri ori ne zanima taka kisla roba

 

Sem pa par tednov nazaj videl 85 inčni TV v eni sejni sobi, tko 1 m stran sem sedel, in lahko še enkrat potrdim znano kavkaško modrost: Prevelik kurac in prevelik TV ne obstajata.

 

FUCK kok bi ga imel men se bo sfukal

 

tako, ja - dokler gre not, ni prevelik

Povezava do prispevka
Galko reče pred 31 minutami:

za OLED televizorje je znano, da jih kupujejo samo levičarji in vegetarjanci, tako da me že apri ori ne zanima taka kisla roba

 

Sem pa par tednov nazaj videl 85 inčni TV v eni sejni sobi, tko 1 m stran sem sedel, in lahko še enkrat potrdim znano kavkaško modrost: Prevelik kurac in prevelik TV ne obstajata.

 

FUCK kok bi ga imel men se bo sfukal

kvaliteta>kvantiteta 🧐

Povezava do prispevka

Ma ja, saj jaz sem glede velikosti videl, ko sem sprobal Witcherja in Bloodborne na projektor, mislim da ene 3 metre in malo diagonale

 

Ko naenkrat pred tabo skače Griffin - ali pa bog ne daj blood starved beast - v skorajda naravni velikosti, ti hitro postane jasno, da ni premajhnega TV-ja :D 

 

Tudi rayman legends je bilo jače igrat na 3 metrsko diagonalo, dočim za kakšne FPS-je pa si jih ne predstavljam igrat na 3 metre diagonale ...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...