Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Denis reče pred 1 minuto:

 

Mah nevem. Js si ne upam kupit OLED. TV imam prižgan skoraj 24/7 in večinoma na windows namizju/browserju.

Zakaj pa imaš to? To mislim, da niti nebi mogel met. Meni se po cca. 1 minuti ali še manj statičnega ekrana vklopi screen saver, ki se ga niti ne da izklopiti. Takoj, ko mrdneš daljinski pa se izklopi.

Povezava do prispevka

To je res. Po dosezeni doloceni kvaliteti, ne dobis neki ful vec za precej vec kesa.. raje ciljat na kolicino.

 

Pizda jaz imam zdaj 75 in se mi zdi lih prav, kot da ga bi vedno imel in ze razmisljam, da naslesnji bo 85.. ki razen prva dva, tri dni.. zdej je taman in ni vec unega uau efekta..

 

Po drugi strani pa.. vecja kot je tv manjsi je pixle density in ze 75 ko gledas obicne kanale hd se ful opazijo razni artefakti na sliki ipd.. pac ce ni slika lih top shit.. pomoje je 65 kar sweet spot tko, sploh ce imas moznost si dat pocivalnik na blizjo razdaljo je ql tudi za igrat. 75 pa ni lih idealno niti na 4m tako da rabis 85

 

Anyway.. popoln tv ne obstaja razen ce nisi pripravjen kupit top shit 85 inch oled 8k in zagonit par 10k eur.. in se tam dvomim

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče Pravkar:

Po dosezeni doloceni kvaliteti, ne dobis neki ful vec za precej vec kesa.. raje ciljat na kolicino.

To je povsod tko. Ful opremljen golf stane tolk kot Audi A6, pa je slednji že zaradi razreda v katerem je solidno opremljen.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 4 minutami:

a špile za ps se da kupovat po raznih instant gamingih, g2a itd. za manjše pare kot po sonyjevih oderuških cenah?

https://www.allkeyshop.com/blog/catalogue/category-playstation-4/

 

edit: smrdi jim stran, spodaj levo klikni playstation 4 recimo, pa bi moral potem filter pravilno prikazat

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka

Pojma nimam, jaz mam očitno neko konzolaško srečo, ker moj PS4 tudi ne tuli kot sesalec. Najbrž povezano s tem, da sem kupil neko kasnejšo revizijo leta 2019.

 

EDIT: Če boš kupoval naslednji mesec, me pocukaj. Mam namen prodat mojega, ko dobim PS5.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...