Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

jebeš covid in varnostno razdaljo ko se gre za ps5:D

 

Mene take scene čisto odvrnejo od nakupa. Si mislim vredu je dečki, bom še par mesecev užival v starih špilih, ko lahko normalno naročim ps5 na zalogi in ga dobim naslednji dan, ali še bolje grem po njega v štacuno, se slišimo.

uredilo bitje Feget
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

RZAlpkel.png?1

 

Feget reče pred 18 minutami:

Mene take scene čisto odvrnejo od nakupa. Si mislim vredu je dečki, bom še par mesecev užival v starih špilih, ko lahko normalno naročim ps5 na zalogi in ga dobim naslednji dan, ali še bolje grem po njega v štacuno, se slišimo.

Povezava do prispevka

Drgac glede na lockdown pa cas na rokah. Poleg instrumentov pa raznoraznih hobijev/novih stvari, je tudi cool cas za se naucit recimo: Stojo na rokah. Vse kar se potrebuje je ena kos prazne stene. Itak je to dolgorocni proces, sam pac u izi se lah stisne trening 3-4x tedensko po 20min. Do poletja ne gine 20sec stoje drzat, ce bi se zdj zacel ucit. Ce ma kdo interes, lah pomagam z zacetniskimi vajami oz progressionom

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 1 uro:

če maš opcijo nabavt, je imo že zaradi ssd vreden nakupa. pa tud če igraš sam stare špile. 

 

 

To. Ce ti je cool ps4pro pol ti bo se jaci ps5. Vse lah gor igras, lepse in hitrejse tece. Jaz vecinoma Warzone igram in je neverjetna razlika v fpsjih. ze sam zarad tega se je splacal

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 17 urami:

 

 

To. Ce ti je cool ps4pro pol ti bo se jaci ps5. Vse lah gor igras, lepse in hitrejse tece. Jaz vecinoma Warzone igram in je neverjetna razlika v fpsjih. ze sam zarad tega se je splacal

Meni je v resnici največji plus to, da je popolnoma tiha konzola (vsaj na mestu sedenja). Nič več poslušanja turbine v dnevni sobi. In seveda ostali pluseki. Meni ni logike, da bi odlašal z nakupom zgolj zaradi tega, ker še ni (za)dosti next gen naslovov... Nekih znatnih pocenitev verjetno še nekaj časa ne bo.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 16 minutami:

Blu Ray enota na mojem PS5 je dosti glasnejša od """turbine""" na mojem PS4 Pro. Preverjanje Disc iger je res nadležno za popizdit.

Ja itak, bluray enota na PS5 je glasnejša od česarkoli na PS4 Pro. Na srečo samo checka disc igro in je to bolj ali manj to, 60 sekund reaktivca in pol tišina

 

Drugače je menda nek fix, ki popravi to glasno checkanje, sam jaz se še nisem investiral

Povezava do prispevka

jop

 

čakanje, da igrica prispe po pošti - ni panike

 

plačevanje visokih cen retail izdaj indie igračk - jebeš denar

 

menjavanje cedejk v konzoli, ko bi igral drugo igrico - malenkost

 

samo to dretje konzole, ko začne vrteti na 2 milijona tisoč k obratov, pa me kar pogosto sooči z idejo, da pa bi mogoče kdaj preklopil na digi

 

saj pol pogledam lepo zložene škatlice na polici in je spet vse okej, samo vseeno

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
1min3 reče pred 1 uro:

Meni je v resnici največji plus to, da je popolnoma tiha konzola (vsaj na mestu sedenja). Nič več poslušanja turbine v dnevni sobi. In seveda ostali pluseki. Meni ni logike, da bi odlašal z nakupom zgolj zaradi tega, ker še ni (za)dosti next gen naslovov... Nekih znatnih pocenitev verjetno še nekaj časa ne bo.

To da je konzola tiha je sicer carsko in edino prav, sam jz brez slisalk igram ravno 1x na 2 leti tko da mi to na koncu dneva ne pomeni veliko. Vsaj trenutno ne, valda bi raj mel tiho skatlo. 
poleg tega da je nagravzna in da bom raje pocakal na slim ker se mi itak ne mudi :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

Arey postaja Maksi za PS5 :D Brez veze kupovat, ni pravi čas, itak je grd, ni iger...

Niti slučajno, PS5 je super stvar za kupit. Samo za človeka kot sem jaz, ki je v zadnje pol leta igral le in zgolj FF7 remake in ga v 37 urah končal (daleč od 100%) je kakršen koli nakup nove konzole glup, ker imam za ps4 tak backlog da mi je brezveze kupovat novo konzolo :D Plus da mi je res grda, in ps4 mi ni bad okol nosit, tudi če mi pade po tleh ne bom neki ful žaloval za njo.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 19 urami:

 

 

To. Ce ti je cool ps4pro pol ti bo se jaci ps5. Vse lah gor igras, lepse in hitrejse tece. Jaz vecinoma Warzone igram in je neverjetna razlika v fpsjih. ze sam zarad tega se je splacal

Kak neverjetna razlika v fpsjih, če je warzone na ps5 tudi samo 60.

Povezava do prispevka

Res slabo kaže ja. Jaz še vedno mislim, da se je Sony pošteno zajebal s tem pomanjkanjem konzol, ker MS zdaj na ta račun gradi lepo bazo kupcev. Naj bi bile težave z dobavo še celo leto, tako da jaz upam, da bi nekje poletja mogoče nabavil. Če pa ne bo konzol, pa jebat ga, na srečo je toliko norih špilov še za preigrati, da tudi če jo kupim naslednje leto me precej briga.

 

Edino Witcher 3 enhanced ali Mass Effect trilogy remaster me lahko zjebeta, da bi res res želel nabaviti next gen nemudoma.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...