Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

cherry_muffin reče pred 1 minuto:

 

Še vedno pogojujejo kak dodatek/igro. Ni pa tako, da bi uturili 3 igre, kontroler, kamero, stojalo, šunko in 5L ariela. ..

 

Če še kdo morda čaka na PS5 - nove zaloge bodo v BB v novembru. Kmalu. 

Daj če boš kaj bolj natančno zvedel, napiši tukaj al pa zs.

Dam za pivo in pizzo, če ga dobim :D:beer:

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Ma dobro, ampak FIFA in COD bundle sta insane deal za velik % folka :D. Bolj bi bilo carsko, če bi zraven zafilali neke random 6/10 noname igrice ala bundle z Godfall in Destruction AllStars. To bi pa dal res mad respect trgovini, winning in game of capitalism :D 

A misliš neki v stilu PS5 + Tour De France? :D

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 minuto:

Saj tudi avta več ne dobiš s prednaročilom, ker je dobavljivost pod takim vprašajem :)

Sodelavec je 3mesece nazaj naročil novo Škodo Octavijo in so mu rekli, da bo 4 do 5mesec mogel počakat, da dobi...No, ta teden so ga klicali, da ga obvestijo, da se je dobava podaljšala še za mesec dva :rofl:

 

Še kurčevo kolo (obično, ne electrično.) , če kupuješ treba čakati do pol leta....svet je res šel v kurac :wacko:

Povezava do prispevka

Jaz sem za otroka direkt pri fabriki v avstriji kupil woom bike 2, na katerga je bila predvidena cakalna doba 3 mesece. Teden pred dostavo poslejo mail z razdano kosovnico bajka in na kateri ustavljeni ladiji v juznokitajskem morju se trenutno nahaja kateri del in se zaradi tega globoko opravucujejo za zamudo, ker se bo dobava podajsala se za 2 meseca. No, pol so kljub mojemu netezenju nekak spacali bajk skupaj v treh tednih in ga cez noc dostavili.

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 3 urami:

Verjamem, da ste vsi sposobni do konca tega tedna (najkasneje začetek prihodnjega) 1x na dan pogledat na spletno stran in kliknit ''dodaj v košarico'''. 

 

Jaz gledam 1x na 15 minut :D

 

kid666 reče pred 16 minutami:

 

Upam, da ni to ta zaloga :D

Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 1 uro:

To že, samo kaj, če nisi isto minuto na njihovi strani, ko dajo zalogo je brez veze....:pinch:

Ma ni res, je ponavadi vsaj 1 dan zaloga. Nazadnje smo dali gor ob cca 12.00 (če me spomin ne vara) in se je razprodalo šele naslednji dan ob približno takšni uri. Je bilo tudi že tako, da so pozabili na fb objavo uredit in je zaloga zdržala čez cel vikend. Ko pa so v pon uredili objavo pa se je res skoraj instantno razprodalo. 

Povezava do prispevka

Evo Rtings test te serije TVjev. Za to ceno z PS5 vred dejansko ni švoh deal tbh ker kolkr gledam na geizhals.eu se LG C1 sicer dobi za 2800€ v Nemčiji ampak tko velkega naročat iz tujine je pomoje kr mal prevelik riziko imo. Pa še PS5 dobiš kle zraven za 300€ več, ki ga seveda kamot zdilaš naprej za ene 550€+ če ga ne rabiš.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...