Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Še en mit: C1

 

In ja... Hidding taskbar sucks....

Da ne bo pomote. Tudi sam imam raje Oled, ampak ne za PC ter console gaming ( ajde, tle bi še lahko šlo, ampak HUD od Assetto Corsa bi že bil vprašljiv po xxx urah).  For movies pa Oled all the way.:happy:

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 11 urami:

itak da ni razlike, če maš ti še zmer 6 let star tv :D Ta še zmer brezhibno kaže gnilo sliko od takrat.

 

Nima še niti 3 leta, ampak ok, naj bo 6, glih ker sem jaz. :D

 

Kakorkoli, vse to smo že večkrat predebatirali, ni nič novega za povedat - mi smo cepci s preplačanimi flagship modeli, vi ste price/performance midrange kralji - meni štima tako...

Povezava do prispevka

Ja oledov večjih od 83" ni, vsaj ne pod 20.000€

 

Zdej 83" je 3700€ ni spet tooolk drago, ni pa poceni. Jest mam majhno komunistično blokovsko dnevno sobo pa je 4,2m široka za kar bi potreboval 96" TV. Tale bi bil res sweet, ene 2400€ bi dal, 24.000€ pač ne :)

 

Zdej 77" je nekako za 3.30m, ker je nekako še spremljiva cena za OLED.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 4 urami:

 

a nisi ti kekec glih prej pisu da je blo to na c7 :D valda najboljš da folk verjame teb, ker si mel 20 let nazaj burn in kokr pa ne vem 1000 uporabnikov oleda sam na tem forumu kaj šele kje drugje, ki nimajo težav s temi modeli, najboljš da se pol kupuje smeti, ker se neki lahko pokvar. Huda teorija lol.

 

TEAM smeti tv: STIPE, ETHAN

TEAM OLED: VSI OSTALI

 

dejte se pofočkat, če hoče kdo še v team smeti tv, ga dopišem.

Na mojem bivšem Philips OLEDu, ki sem ga pred par meseci dal očetu se je sedaj pojavil burn in (sedaj je star 5 let). Podobna zadeva, kot tole kar kaže Ethan sam občutno manj.

Upam, da bo LG nakazal bolje od Philipsa. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Na mojem bivšem Philips OLEDu, ki sem ga pred par meseci dal očetu se je sedaj pojavil burn in (sedaj je star 5 let). Podobna zadeva, kot tole kar kaže Ethan sam občutno manj.

Upam, da bo LG nakazal bolje od Philipsa. :D

 

Philips je res smeti, drugač da mal bol resno je blo na c7 in primerljivih serijah velik burn ina, ker proizvajalci niso še čist štekal kako ga preprečit. Philips je u unem času fural neke intermittent shutdowne, ki so shiftal po vsakem izklopu vse pixle, pa ne vem kok je pomagal. Neki verjetno je. Je pa (kot vse tehnologije) tud to valda napredoval do takšne mere, da burn in mori sam še najhujše hejterje, ki majo pač neko zastarelo competing tehnologijo in se ne morjo sprijaznit, da niso več glavni na vasi, ne bom reku ker bednik na *ipe je to.

 

Ethan reče pred 1 uro:

Nekako tako kot je napisal maksi. 

Saj vem, čudno ampak včasih ima tudi on prav. 😂😁

 

Haha maksi ma prav, on je res strokovnjak za oled, mikro led in sploh vse tehnologije, doma ima pa 22" Brauna iz leta 1980, kjer poganja pong in gleda rtvslo.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...