Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jah, saj tudi za prvega se ni govorilo, da bo podpiral PC connection, sam pol je šlo.

Luftwalk reče pred 53 minutami:

Je kdo kaj zasledil če se bo dalo PS5 VR2 uporabljati tudi brez PS5? Prek PC?

Če bi obstajala ta možnost bi ga naročil...

Ni bilo nič govora o tem. Žal bo treba počakati na izid.

Povezava do prispevka
Luftwalk reče pred 1 uro:

Je kdo kaj zasledil če se bo dalo PS5 VR2 uporabljati tudi brez PS5? Prek PC?

Če bi obstajala ta možnost bi ga naročil...

Sony uradno zadeve gtovo ne bo podprl, kot tudi enke ni.

 

Imas pa za prvi PSVR vec 3rd party resitev, ki ti omogocijo da ga uporabljas na PCju. Verjetno bo isto s PSVR2, ziher pa zadeva ne bo delovala tkoj ob izidu.

Povezava do prispevka

Fantastičen način, da začnem 2023 še malo bolj zaparanojan. :D

 

https://wololo.net/2023/01/05/youre-killing-your-ps5-by-using-it-vertically-due-to-a-design-flaw-by-sony-according-to-hardware-experts/

 

Navedek

it appears that several cases have shown that the PS5’s “seal” between the APU and its cooler can sometimes move or be damaged. When that is the case, if your PS5 sits horizontally, the liquid metal will stay flat and keep most of its thermal properties to help cool the PS5. But if your PS5 is vertical and “something” bad happens to the seal, then there is a risk the liquid metal will progressively fall down, becoming uneven, impacting its cooling ability and possibly reach components it shouldn’t.

 

Povezava do prispevka

Hlastanje po pozornosti, nič drugega - ja no shit da se ti to lahko zgodi, če ima konzola stvarno napako na tesnilu - isto kot da bi reku da se ti avto lahko pokvari, če ti nekje pušča hladilnik, sereš Sherlock - po drugi strani če pa imaš možnost ga položit horizontalno in če te to estetsko ne moti, zakaj pa ne...jaz ga bom še vedno imel pokonci, itak je v 3 letni BigBangovi vsiljeni garanciji, naj se jebejo oni z njo če crkne.

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 15 minutami:

Ko se Xboxi kvarijo: zanič konzola, slabo narejena, slabi deli, neumni arhitekti in producenti, neumni kupci, kako se sploh kvari, če nima igric ...

 

Ko se kvari PS: Hlastanje po pozornosti, itak da se konzola lahko pokvari Sherlock, tudi avto se ti lahko pokvari!

 

Never change, mn3 :D 

 

Kdaj sem pa jaz to pisal?

To si nekaj zamešal; jaz sem edino kurcal Xbox, ker kljub 30% močnejšem hardverju poganja igre slabše kot PS5 - o okvarah nimam pojma.

Povezava do prispevka
vertov reče pred 11 minutami:

Povejte poznavalci, je Samsung QN90B dobra kombinacija s playstationom 5, za to ceno (65" pride 1600€)?

 

In pa se kaksna bi bila primerna velikost TVja z razdalje gledanja 3 metrov?

 

Je playstation 5 dobavljiv v Sloveniji?

 

Hvala! 

Jaz za tri metre ne bi kupoval manj od 75 inčev, ampak OK

 

65 je pogojno sprejemljivo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...