Skoči na vsebino

[live spam] E3 / TGS / GC / VGA (2021)


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 1 uro:

@Arey
No sej, zato pa sem na konzolah, ampak ti servisi s poceni/zastonj igrami so enostavno preplavili trg/uporabnike, če daš 60/70€ za igro se vsaj en mal potrudiš, da bi opravičil nakup in preigraš, tko pa ni panike, če ti kje en znese in greš na nekaj drugega... na 100 pride mogoče 1 dobra igra, pa še to lahko zgrešiš, če nisi na tekočem.
MS nam je dal achievemente, da se lahko drkamo s stvarmi s katerimi se prej ne bi nikoli, plačljivo igranje na mreži in zdaj še GamePass... chaching in potem so še ostali to pobral, cene iger po drugi strani pa gor za 2x + mikrotransakcije, DLCji, sezone in kaj jaz vem kaj... po moje bom enkrat vse poslal u k***c pa konc z igračkami al pa se bom sprijaznil nabavil naročnino pa zbogom škatlice, filme sem že pred leti nekal kupovat ;)

Dobr, to da si grumpy old grandpa stekam, sej smo skor vsi tle :D Sam jz vseeno mislim da subscription servisi ne nujno zmanjsujeno vrednosti dobrinam, ampak jih priblizajo vecji masi ljudi. 
Se pa strinjam da ko ma gamer enkrat tok izbire za nic doplacila ga je tezko prepricat da spil dejansko konca. Verjetno je to kr voda na mlin unim zaloznikom k jokako da so spili predolgi. Drzat pozornost 6 ur je dost lazje kot 60. Po mojem mnenju zna to vplivat na game design na dolgi rok. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

  

Arey reče pred 18 minutami:

Dobr, to da si grumpy old grandpa stekam, sej smo skor vsi tle :D Sam jz vseeno mislim da subscription servisi ne nujno zmanjsujeno vrednosti dobrinam, ampak jih priblizajo vecji masi ljudi. 
Se pa strinjam da ko ma gamer enkrat tok izbire za nic doplacila ga je tezko prepricat da spil dejansko konca. Verjetno je to kr voda na mlin unim zaloznikom k jokako da so spili predolgi. Drzat pozornost 6 ur je dost lazje kot 60. Po mojem mnenju zna to vplivat na game design na dolgi rok. 

 

Jst sm že skoz tumbal da je Hitman S01 the way to go. Na začetku izdaš malo bolj meaty package, recimo 4-5 delov, potem pa lepo epizodično izdajaš 1x na mesec ali dva novo epizodo, dolžina tam od 2 do 10 ur, kolikor se ti pač da sandboxat, kot publisher skoz generiraš buzz ker se ob vsaki novi epizodi govori o tem, imaš res čas za razvoj novih epizod in da narediš dober content, imaš konstanten revenue stream, na koncu sezone se še usmiliš ubogega Galkota in izdaš na disku GOTY izdajo z vsemi epizodami. Tripple win.

 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 uro:

Tudi jaz za filme resno razmišljam, da bi jih nehal kupovat in dal vstran. Itak imam največji del zbirke na DVD-jih, ki je zastarel medij in je brezveze, da tole še hranim (in itak jih imam v kleti pri starših v škatlah, tako da se niti vidijo ne).

Isto sem sam nehal. Pa tudi iger ne bom več nabavljal v fizični obliki imo. RIP o7

Povezava do prispevka

jaz bom pa absolutno ostal physical dokler bo to gaming omogočal

 

preprosto mi prinese pogled na polico z dobrimi špili preveč veselja, da tega ne bi imel - absolutno mi upraviči višji vložek v špile in zajebavanje z iskanjem "complete edition" kopij. Tko isto ko magneti iz potovanj na hladilniku, edino da si magneta ne morem dati v rit in podoživeti potovanja, špil pa lahko :D 

Povezava do prispevka

Kaj pa vem, če/ko boš enkrat na Gamešpassu bo tega čedalje manj, pač po redni ceni te celoletna naročnina stane za dva špila, dobiš jih pa več kot imaš placa na polici, pa ne vem kdaj sem nazadnje preigral kak špil 2x, police pa polne takih, ki jih še 1x nisem :P
V gamepassu sem pa izkorisil mogče ene 3, pa zdej ga imam spet 3 mesece za 1€ in sem itak vzel, pa mi niti tolk ni bilo, da bi XB vsaj zagnal LOL 
Itak imam še za par mesecev Soulsov na PS za igrat hahahaha... fizičnih ane! :mafija:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Arey reče pred 3 urami:

Dobr, to da si grumpy old grandpa stekam, sej smo skor vsi tle :D Sam jz vseeno mislim da subscription servisi ne nujno zmanjsujeno vrednosti dobrinam, ampak jih priblizajo vecji masi ljudi. 
Se pa strinjam da ko ma gamer enkrat tok izbire za nic doplacila ga je tezko prepricat da spil dejansko konca. Verjetno je to kr voda na mlin unim zaloznikom k jokako da so spili predolgi. Drzat pozornost 6 ur je dost lazje kot 60. Po mojem mnenju zna to vplivat na game design na dolgi rok. 

sam po drugi strani so pa razni asesns kridi longer than ever, 60 ur za main story, če pa okrog skačeš, si easy na 2x toliko 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 5 urami:

Po mojem mnenju zna to vplivat na game design na dolgi rok. 

 

Ma tole že kar lepo vpliva na dizajn danes. Devi sami priznajo, da ful več fokusa posvetijo prvi polovici igrice, sploh v zadnji fazi glajenja hib. Ampak tudi pripovedno in igralno se zavestno nameni manj časa/resourcov/adutov zadnji tretjini, ker čekirajo statistiko, koliko folka to zadnjo tretjino sploh vidi.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 21 minutami:

 

Ma tole že kar lepo vpliva na dizajn danes. Devi sami priznajo, da ful več fokusa posvetijo prvi polovici igrice, sploh v zadnji fazi glajenja hib. Ampak tudi pripovedno in igralno se zavestno nameni manj časa/resourcov/adutov zadnji tretjini, ker čekirajo statistiko, koliko folka to zadnjo tretjino sploh vidi.

 

sem našel en sauce, v najhudejšem gaming-related podcastu ever valda, od 13:30 pa tam do ene 25. minute, samo gladko priporočpam celega (plus vseh predhodnih cca 60, res top podcastič)

 

 

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 12 urami:

Katere, ker gor sem zlistal console ekskluzive

Pa to ni point da ma Sony nekaj zadaj, ja, verjetno ima (no bolje da ima), pravim da je to kr slaba za overall hype da se jim ne ljubi delat konferenc vec, upam da niso zaspali na lovorikah pa da se ne bo to se drugje odrazalo, ker Microsoft ocitno ne misli bit tak polom kot prejsnjo generacijo

Prve štiri v vrstnem redu ki si jih napisal. Verjetno z manjšo zamudo za XSX verzijo a vendarle.

Sony ne rabi hajpa, se je videlo s H:FW SoP, katerega so najavili par dni prej in je v enem dnevu presegu 4 milijone ogledov samo na Youtubu.

 

maksi reče pred 11 urami:

Obsidian je v lastništvu MS ;)

Obsidian dela Avowed

Povezava do prispevka

Glede na to, da je prva na seznamu bla Outer Worlds 2. Pomojem ni šans, da gre tole na Playstation. Xbox že večkrat povdaril, da bojo njihovi špili samo tja šli, kjer bo Gamepass.

 

Tiste 3rd party so pa tak verjetno time-exclusive tak, da sčasoma itak.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

 

sem našel en sauce, v najhudejšem gaming-related podcastu ever valda, od 13:30 pa tam do ene 25. minute, samo gladko priporočpam celega (plus vseh predhodnih cca 60, res top podcastič)

 

 

Wintory je res kul človek. Ostali tudi, je pa res, da ta podcast vcasih odluta v cist druge vode, in je se bolj zanimiv.

Povezava do prispevka

Jop, Wintory je kralj, nasploh so skoraj vsi proper razgledani in jih je totalno carko poslušat o katerikoli tematiki, samo Wintory je pa nivo višje, res top lik. 

 

Na svojem kanalu ima tudi ful hude robe, od pogovorov z raznimi skladatelji (game maker's notebook), zelo kulske serije analiz del/diskografije določenih skladateljev (you gotta hear this) v duetu z Bakerjem, razmišljanj o posebnih trenutkih ali prijemih v kanonu največjih (magic moments), do random krajših in daljših poučnih videjev o glasbi v filmih/igrah/serijah. Model je enciklopedija, plus ful ima izkušenj. Kogar vsaj minimalno zanima glasba v teh medijih, priporočam ful.

 

edit: nisem želel spamat, ampak bom, bmk, tole je res vredno pogleadat

 

 

#mancrush

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Format in show za čisto 10, špili pa malo manj :D  

 

Huntdown je dejansko najbolj high profile naslov ja

 

Se mi zdi da je v preteklih letih še kr nekaj drugih (večjih) publisherjev zavohalo physical nišo in je kr borba dobiti najboljše indije v roster

 

mi je pa po svoje res zakon pri LRG, da štancajo res ama VSE, uno največji trash ki ga najdeš na svetu :D:D  tko dejansko je ratal trash physical glavni del njihove identitete lol :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...