Skoči na vsebino

[live spam] E3 / TGS / GC / VGA (2021)


Priporočeni prispevki

Je tega Fatala Frama kdo igral? Kakšen je? 

 

Meni je drgač tisti z dvojčicama (Fatal Frame 2?) na PS2 dejansko top 3 najbolj grozljivih špilov ever made, še RE 7 se sam pobere ko gre do grajenja evil eerie atmosfere in non-stop občutka dušenja

 

Slinch reče pred 9 urami:

evo, mega vprašanje, katera igrica je lepša

 

Metroid-Dread-Screenshots-9.jpg?ssl=1

 

vs

 

LR-500x281-opt_01.gif

 

 

inb4

 

giphy.gif

 

 

:D

 

brez bilokakega vprašanja mi je lepši pixel-driska špil (čeprav ga ne bi igral). Tok objektiven sem pa še vedno. 

 

Se pa spomnim iz iam8bit preze da je to tisti češki špil, ki mixa roguelike s tetrisom :D pol pa itak da bo hud

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

Je tega Fatala Frama kdo igral? Kakšen je? 

 

Meni je drgač tisti z dvojčicama (Fatal Frame 2?) na PS2 dejansko top 3 najbolj grozljivih špilov ever made, še RE 7 se sam pobere ko gre do grajenja evil eerie atmosfere in non-stop občutka dušenja

 

 

Sem igral nekaj časa na WiiU ampak je bil nadzor tako jebeno štorast da sem rekel nein danke in šel raje igrat prva dva dela preko PCSX2 emulatorja...

Povezava do prispevka

Galko, jaz sem ga igral na WiiU, meni je bil dosti trash-nivo. Mi pa je trojka highlight serije, ampak dvojke pomoje da nisem igral, vsaj spomnim se ne. 

 

 

Ta del, ki ga bodo remasterali, pa mi je res trashy. Počasna, igralno gnila, vse traja sto let, premikanje okorno ... Razen hude atmosfere zaradi okolja je vse ostalo pod nivojem. V Ćamir beležki se dejansko gibljemo nevarno blizu 3/10 :D 

 

Povezava do prispevka

ma kurac no. Škoda da potem niso namastili dvojke (ali očitno trojke, če je bila tudi cool). 

 

Ker dvojka je bila meni ob izidu res next level horrorja. Uno kot da bi igral Ringu ali Yu-On. Pa ta mehanika, da moraš dejansko čakati s kamero da se ti spaka približa in jo potem meriti iz 30 cm v zmaličen grozljiv obraz... Pa te scene da duhov ne vidiš dokler ne pogledaš čez kamero... Igrava tko s kolegom ponoči, uno na smrt presrana, res uno psihično uničena od vsega horrorja, pa tko pride kolega na neko extra spooky dvorišče in išče item oz kaj je treba narest pa nobenemu nič jasno, razen da te je strah ko prasca zaradi evil scene in muzike ki ti ustavlja kri... Rečem kolegu Dej poglej tole steno skozi kamero, mogoče je kak hint. Kolega dvigne kamero h glavi - in naju gleda neka zadavljena ženska tko direkt 5 cm od obraza. Ves čas je bila z nama.

 

IMO še nisem bil tako blizu tega da me kap. Sam fuknila sva ven piratski CD, ga stompala s coklami in nikdar več u lajfu prižgala špila.

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 23 minutami:

Galko, jaz sem ga igral na WiiU, meni je bil dosti trash-nivo. Mi pa je trojka highlight serije, ampak dvojke pomoje da nisem igral, vsaj spomnim se ne. 

 

 

Ta del, ki ga bodo remasterali, pa mi je res trashy. Počasna, igralno gnila, vse traja sto let, premikanje okorno ... Razen hude atmosfere zaradi okolja je vse ostalo pod nivojem. V Ćamir beležki se dejansko gibljemo nevarno blizu 3/10 :D 

 

 

Ja sam to z okornostjo se da z remastrom popravit ker tam si igral s tistim jebenim štorastim WiiU gamepadom in je blo res za popizdit okorno in počasno. Tako da upam na izboljšave. Kaka je bila pa zgodba itd se pa itak nič ne spomnim ker ne vem če sem sploh vztrajal dlje ko ene 2 ure preden sem obupal. Men je bla drugač tud štirica na Wii dobra. Tole bom v primeru izboljšav nadzora definitivno kupil če ne prej pa ko pade cena. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 urami:

Ko nek shadow complex izpred 10 let mi deluje

Fak stari, čisto isto, evo, identično, sem si jaz reku. :D

Men tale pseudo 3D enostavno nikakor ne pali. Mislim, da je glavni problem pri animaciji Samus. Inercija telesa mi je čisto off al neki. Kot, da nima prave teže, skejta, float jumpa, nobene teže. Razumem, da mora biti agilna in hitra, sam vseeno bi pričakoval mal manj sterilne animacije.

Povezava do prispevka

advanced wars izgleda slabse kot nek random mobile f2p crap

 

ravno pikslasta podoba je originalu dala duso, tole je pa kot en kitajski plastik fantastik ponaredek

 

edit: metroid prav tako, nintendo je odkril grafiko iz leta 2001

 

 

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka

Se strinjam mapa bo dost spremenjena. Že zdaj v tem teaser trailerju se vidi, da so jo razširli v nebo s letečimi otoki (Skyward Sword stil).

 

Kaj ni Majora's Mask podobno blo?  Nadaljevanje Ocarine in so ful sredstev ponovno uporabli. Dodali dost novih mehanik s bolj temačno zgodbo pa je bil top špil.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

nintendu je drgač ratal marketing move, o katerem bi se lahko pisalo v učbenikih

 

Izdajo tehnološko ultra smetarsko "novo" konzolo, ampak uspejo totalno zadeti z revolucionarnim novim konceptom (legit handheld + TV konzola v eni napravi). Fuknejo takoj, praktično day 1, par mega hudih ekskluziv in nekaj bomba predelav iz starejšega, večini publike nepoznanega sistema (WiiU). Na svojem prvem E3 napovejo nekaj norih petard, ki jih folk hoče slišat (BOTW 2, Metroid 4). Folku se sfuka, to je to fantje, Nintendo is back, živalska prodaja konzole takoj od prvega dneva dalje.

 

Faking 4 (štiri) leta po tem niso naredili dobesedno nič, razen predelovali špile od starejših sistemov, včasih celo s kriminalno malo efforta (Mario 64 lol). Pa še vedno jahajo val svojega norega prvega leta - brutalna prodaja, najbolj hype publisher na E3, hudi obeti za naprej.

 

Res svaka čast Nintendo marketingu, 95% so konji ampak tale Year 1 konzole jim je pa mastno ratal

Povezava do prispevka

No, pa to kar je Galko reku

 

Cherniernier reče pred 15 minutami:

Bowser's Fury je meni precej beden. Kaj ti je tako dobro? (sem obrnil na 100 %, tako da poznam igrico zelo dobro :D

 

hotu sm kao pokazat kok malo je blo exclusive špilov za Switch

 

pol sm se spomnu da obstaja tud Mario Odyssey ko sem tipkal, pa sem vseeno Bowser's Fury pustil :D

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

hotu sm kao pokazat kok malo je blo exclusive špilov za Switch

 

pol sm se spomnu da obstaja tud Mario Odyssey ko sem tipkal, pa sem vseeno Bowser's Fury pustil :D

Štekam ja. Bowser's Fury je sicer obrtniško v redu platformer, a je povsem mrtev in klasično Nintendovsko tryhardovski. Ko se spomnim na "odprt svet" v tej igrici lahko samo uizi lolam zraven. Glede na to, da mi tudi Odyssey ni všeč, ki je tudi obrtniško na nivoju — pa da so ljudje ala Galko za par ekskluziv, ki jih nisem igral (Luigi's Mansion 3), rekli, da so dokaj crap, se mi vedno bolj zdi, da je BOTW neka anomalija v kvaliteti :D

 

Sicer pa so tudi meni Zajci zelo všeč, pa Fire Emblem Three Houses je razen PS2 grafike dejansko TOP "big budget" ekskluziva

 

Ostalo pa ja, remasterji in rimejki na 101 način 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...