Skoči na vsebino

[live spam] E3 / TGS / GC / VGA (2021)


Priporočeni prispevki

Nevem fantje jaz imam kar precej FOMOta trenutno na plejki

Outer worlds 2

Replaced

Somerville

12 minutes

Stalker 2

Starfield

Redfall

Forza Horizon 5

Flight Sim

Ascent

Grounded

Shredders

Slime Rancher 2

Halo 215

Contraband

 

Prvih 6 bi definitivno igral

 

Sony ima pa kaj trenutno, GoW pa GT7 nekoc, pa Horizon od eksluziv

Povezava do prispevka

Nisem si mislu da mi bo Starfield trailer tako zbil hype ampak jesus christ je tole izgledal boring...

G.T.I. reče pred 1 uro:

Nevem fantje jaz imam kar precej FOMOta trenutno na plejki

Outer worlds 2

Replaced

Somerville

12 minutes

Stalker 2

Starfield

Redfall

Forza Horizon 5

Flight Sim

Ascent

Grounded

Shredders

Slime Rancher 2

Halo 215

Contraband

 

Prvih 6 bi definitivno igral

 

Sony ima pa kaj trenutno, GoW pa GT7 nekoc, pa Horizon od eksluziv

mater vas morejo zbadat ti PS exclusives da more človek vedno najprej na to pomislit ko xbox nekaj najavi :D 

Povezava do prispevka

A Plague Tale 2 tudi na PS5

 

Navedek

A Plague Tale: Requiem Plagues PS5 in 2022

 

A Plague Tale: Requiem has been confirmed for PlayStation 5 by publisher Focus Home Interactive, but it will not release on PS4. "Embark on an emotional and breathtaking journey in the sequel to the award-winning A Plague Tale: Innocence," the blurb reads. "Follow Amicia and her brother Hugo, as they do whatever it takes to survive a brutal, uncaring world."

 

https://www.pushsquare.com/news/2021/06/a_plague_tale_requiem_plagues_ps5_in_2022

 

fak yes :wub: Eden od najbolj kul hidden gemov ps4 generacije IMO

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 7 urami:

Nevem fantje jaz imam kar precej FOMOta trenutno na plejki

Outer worlds 2

Replaced

Somerville

12 minutes

Stalker 2

Starfield

Redfall

Forza Horizon 5

Flight Sim

Ascent

Grounded

Shredders

Slime Rancher 2

Halo 215

Contraband

 

Prvih 6 bi definitivno igral

 

Sony ima pa kaj trenutno, GoW pa GT7 nekoc, pa Horizon od eksluziv

Štiri od prvih šestih boš videl tudi na PS5

Drgač se pa ne boj ti za Sony, materiala imajo zadaj ogromno, samo kdaj in kako ga bodo pokazali je pa drugo :) pomoje par Stae of Play za prihajajoče naslove, zgodaj jeseni pa uro plus SoP

 

Kena demo izgleda zanimivo (sploh če pomisliš da je to prvi projekt studia)in tudi vtisi so bili izredno pozitivni, vendar se vidi da še ni finalizirana animacija glavnega lika, saj manjka en kup frejmov med prehodi :D

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 2 urama:

Štiri od prvih šestih boš videl tudi na PS5

Drgač se pa ne boj ti za Sony, materiala imajo zadaj ogromno, samo kdaj in kako ga bodo pokazali je pa drugo :) pomoje par Stae of Play za prihajajoče naslove, zgodaj jeseni pa uro plus SoP

 

Kena demo izgleda zanimivo (sploh če pomisliš da je to prvi projekt studia)in tudi vtisi so bili izredno pozitivni, vendar se vidi da še ni finalizirana animacija glavnega lika, saj manjka en kup frejmov med prehodi :D

Katere, ker gor sem zlistal console ekskluzive

Pa to ni point da ma Sony nekaj zadaj, ja, verjetno ima (no bolje da ima), pravim da je to kr slaba za overall hype da se jim ne ljubi delat konferenc vec, upam da niso zaspali na lovorikah pa da se ne bo to se drugje odrazalo, ker Microsoft ocitno ne misli bit tak polom kot prejsnjo generacijo

 

 

 

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka

Game Pass je kul, ravno sem kupil za 1€ tri mesece... slab je pa to, da večina igralcev teh iger, ki so na voljo ne bo preigrala, vsaj ne do konca in posledično zbija vrednost iger in igranja. Podobno kot, ko odkleneš konzolo in imaš na voljo vse pirate sveta....kmalu te mine, da bi akrkoli igral, vsaj mene :(

 

Drugače sem trznil pri Battlefieldu (itak) izgloeda kot BF3/4 na steroidih, Plague tale in edina igra, zaradi aktere mislim nabavit XBSX Flight simulator, evo tole upam, da bo fino prirejeno za konzole in boš lahko srfal po zraku kot, da gre zares, ajd pa Forza je bila kul za pogledat, pa in pixel špil tudi

Povezava do prispevka

Mnjeh, o nekoncanju (al pa kar kupovanju igrer ki jih nikol ne zalavfas) se moras najprej pogovorit s Steam userji. Jz mislim da vrednost gamingu zbija tok kokr pozameznik to dojema. Igre ze dolgo niso neka redkost in vsak teden dobivas po faci nove in nove naslove tko da razlogov za igro nedokoncat je ze zdej dovolj, zdej je sam cena vsega skp nizja. Sam glede na to kaj se dogaja na Steamu bi si upal rect da je tko ze dolgo dolgo casa, sam da smo zdej koncno delezni tega tut na konzolah. 

Povezava do prispevka

@Arey
No sej, zato pa sem na konzolah, ampak ti servisi s poceni/zastonj igrami so enostavno preplavili trg/uporabnike, če daš 60/70€ za igro se vsaj en mal potrudiš, da bi opravičil nakup in preigraš, tko pa ni panike, če ti kje en znese in greš na nekaj drugega... na 100 pride mogoče 1 dobra igra, pa še to lahko zgrešiš, če nisi na tekočem.
MS nam je dal achievemente, da se lahko drkamo s stvarmi s katerimi se prej ne bi nikoli, plačljivo igranje na mreži in zdaj še GamePass... chaching in potem so še ostali to pobral, cene iger po drugi strani pa gor za 2x + mikrotransakcije, DLCji, sezone in kaj jaz vem kaj... po moje bom enkrat vse poslal u k***c pa konc z igračkami al pa se bom sprijaznil nabavil naročnino pa zbogom škatlice, filme sem že pred leti nekal kupovat ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...