Skoči na vsebino

[live spam] E3 / TGS / GC / VGA (2021)


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 10 minutami:

Zaradi zgodbe enka, dvojka, dvojka brotherhood in rogue. Pri ostalih bolj iščeš lore kot direkt zgodbo. Nekak tak kot dark souls (glupa primerjava ampak ajmo). Bolj te fascinira svet in dogajanje v ozadju/zgodovina, kot direkt zgodba.

Samo Rogue ne poznam. Pa baje je ful kratek špil? Kulsko

Povezava do prispevka

yee, revelations je bil kr v redu, sm trilogijo od dvojke igral

 

ful je škoda kam je serija šla od enke dalje, ker potenciala za neko amazing štorijo definitivno je, na koncu se pa vse spremeni v isti špil z isto zgodbo z drugimi liki

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 uro:

Mi je že fenomen pri Unity, da imaš "run" navzdol, ne samo po stenah navzgor :P

Meni je Unity zraven No Man's Sky top guilty pleasure prejšnje generacije :D. Ne vem, če je bilo krivo to, da IRL v redu poznam Pariz, samo all in all sem na polno užival in se pomoje ob priliki še vrnem. Sicer pa mi je tako: Assass Creed 1 mi je dogajala, ker sem bil takrat res na polno v arhitekturi in prostoru, tako da je igra ponujala nekaj povsem novega (open world zgodovinsko mesto pač dotlej v igrah ni obstajalo, vsaj ne da bi jaz vedel). AC 2 mi je bila legitimno dobra casual igra s posrečenimi idejami. V Black Flag nisem padel in do neke mere ne recognizam, zakaj je tolikim najljubši del v seriji - mislim pač štekam, da je carska tematika, samo meni res dosadna igra. Unity mi je kot rečeno fajn in guilty pleasure, dočim nova RPG trilogija pa mi tako semi dogaja. Mi ima pluse in minuse, ampak v bistvu sem Valhallo odnehal po ene 20 urah, ker mi je bila preprosto preveč huge. Dopizdijo mi te ogromni naslovi. Tako da po eni strani mi je serija res povprečna, samo po drugi strani pa mi skoraj vsak nov del zasede, ker je pač casual action adventure igrica, velikokrat so vmes kakšni zakladi, zarote, zgodovinski artefakti, skratka res tak good ol' casual paket

 

Na splošno me Ubisoftova knjižnica iger spominja na npr. Marvel filmsko vesolje. Pač vnaprej veš, da bo casualsko pokalo po faci, da bodo poskusi deep štorij v najboljšem primeru mal cringe in smešni, da je v grobem smislu pač v bistvu brezvezna vsebina, ampak vsako leto so te superjunaki in Ubisoft igrice tam, nafilajo ti alkoholiziran večer s kolegi, ko si na bolniški mal streljaš po raznih blaznežih v Far Cry in je to to :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 urami:

 

A je sploh kak AC špil, da se ga res splača špilat zarad zgodbe? Igral sem vse od II+oba dodatka do IV pa se mi je vse začelo ponavljat

men je origins; v valhalli pa mi je ISU lore vidik kul, medtem ko je sama viking saga  zelo simpl cheap :D 

Povezava do prispevka

čez 20 min začenja Nintendo svoj show.

Navedek

Tune in at 9 a.m. PT for a Nintendo Direct presentation, featuring roughly 40 minutes of information focused exclusively on Nintendo Switch games mainly releasing in 2021. Immediately after the Nintendo Direct, continue watching for around three hours of deep dives on gameplay for a handful of Nintendo Switch games in Nintendo Treehouse: Live

 

EDIT: Zanima me drugače kak gledate te prezentacije? Preko kakega content creatorja, ki zraven komentira ali mate rajši mir pa gledate na official streamu?

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jaz tudi imam raje mir. Najboljše, da bo en špil, ki me pali in bom najhajpan pa en "youtuber" ali "streamer" zraven glih tej gobca in se pogovarja s chatom :D  

 

Drugače pa jaz mislim, da nebo PRO najavljen še. Upam sicer, da se motim. :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 22 minutami:

čez 20 min začenja Nintendo svoj show.

 

EDIT: Zanima me drugače kak gledate te prezentacije? Preko kakega content creatorja, ki zraven komentira ali mate rajši mir pa gledate na official streamu?

Easy Allies. Po konferenci pa posamezne trailerje v čim višji resoluciji.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...