Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 7 minutami:

 

Jaz sem tudi prvo (Bloodborne) začel 4.1.2022 :D Prej so mi šle na jetra, od takrat pa zasvojenost, ki sem se je komaj, komaj malo znebil.

faaaaaaaaaaak sem mislil da si lani začel igrat, ti si me šišal po desni strani, jaz bom najverjetneje šele dons kupu moj tretji souls špil :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

faaaaaaaaaaak sem mislil da si lani začel igrat, ti si me šišal po desni strani, jaz bom najverjetneje šele dons kupu moj tretji souls špil :D

 

Haha... Čist fukjen sem bil ja. Dobro da bla zima in še neki Corona ukrepi. DS3 sem skoraj 2x obrnil (na 80% druge igre) pa je prišel Elden Ring, ki sem v tretjem skozihodu :D

 

Sekiro, Dark Souls 3 in Dark Souls Remastered sem igral na PC, ker so bile kode krepko cenejše kot za PS5. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 3 minutami:

Ma, jaz bi mu vseeno raje predlagal Demon Souls Remake. Al pa Sekiro. Malo bolj sta linearna, pa sploh sekiro nima toliko 'balasta' okoli v smislu buildanja karakterja in statistik...

Sekiro absolutno ni pravi naslov za prvi FromSoft špil 

Povezava do prispevka

Meni je bil. OK, fajt sistem je čisto svoj, ampak enostaven. In, kot rečeno, ne ukvarjaš se toliko z vlaganjem pik v magice, minde, strenght..... Zgolj v skille orožja..

 

Jaz sem uradno začel z BB, pa parkrat popizdil in zbrisal vse skup s konzole. K BB sem se vrnil po Sekiru in potem užival v vsem, kar ima BB ponudit. 

 

Je pa res, da sem stara šola in ne googlam takoj walkthroughje ampak skušam dojet špil sam..

 

EDIT: in ja, mogoče, odvisno tudi, kako okolje ti bolj sede. Middleage Japan al kaka viteška / gothic scena..

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Še mojih 5centov

Če ti je vseeno za builde, otožja, armorje itd... je Sekiro tisto pravo.
Če pa želiš biti OG pa kar po vrsti s tem, da lahko dvojko komot preskočiš... al pa ne. Druga najslabša souls igra je še vedno boljša od 95% mejnstrim AAA igric

Povezava do prispevka
Weraziel reče Dne, 7. 6. 2022 at 19:30:

No pač noro mi je, da so ljudje bli pripravljeni tok dat za en špil. Ajd ne pravm, si igral pol leta, ampak folk je tko po več let igral en in isti špil

 

Mogoče je bla lih to fora, da te tok navlečejo na Warcraft drogo da potem vsak dan samo to počneš ko si doma, tko da ni panike če je to edini tak expense vsak mesec

Moras tut vedt da ce si igral samo wow je 15€/mesec se vedno manj kot nov game na 2 meseca. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...