Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Imaš prav je zadeva offtopic In bom zaključil.

 

Tomazek ti pa ne s###, ker kolikor vem sem veckrat poudaril, da bom zadevo reševal po mirni poti če bo šlo. Je pa takšna praksa prodajalcev vseeno nedopustna.  Vsaj v opisu produkta bi moral biti naveden jezik produkta, ki se prodaja,  če odstopa jeziku produkta, ki se praviloma prodaja.

 

Vseeno pa se mi zdi prav, da se opozori na takšna početja, ker potem popust dejansko ni popust, če ima izdelek pomanjkljivosti zaradi katerih ga ne bi niti kupil. Madžarski jezik, indjjski jezik (karikiram seveda)...ni ravno standard prodaje pri nas.

Lp

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 1 uro:

Imaš prav je zadeva offtopic In bom zaključil.

 

Tomazek ti pa ne s###, ker kolikor vem sem veckrat poudaril, da bom zadevo reševal po mirni poti če bo šlo. Je pa takšna praksa prodajalcev vseeno nedopustna.  Vsaj v opisu produkta bi moral biti naveden jezik produkta, ki se prodaja,  če odstopa jeziku produkta, ki se praviloma prodaja.

 

Vseeno pa se mi zdi prav, da se opozori na takšna početja, ker potem popust dejansko ni popust, če ima izdelek pomanjkljivosti zaradi katerih ga ne bi niti kupil. Madžarski jezik, indjjski jezik (karikiram seveda)...ni ravno standard prodaje pri nas.

Lp

 

Vse lepo in prav ampak kompliciraš pa tudi za brezveze in že kličeš inšpekcijo in preučuješ zakone

 

Ampak vse kar je potrebno je da v roku 14 dni vrneš kupljeno blago in ti morajo vrniti keš 

 

Jaz sem tako storil ko sem kupil igrico v trgovini gamers.si in mi tudi ni bilo všeč da je ovitek v mađarščini

 

Se pa strinjam da bi bilo to potrebno navesti v opisu artikla/igrice

Povezava do prispevka

Če kdo ni preigral Returnal, Death Stranding, Demon souls Remake, Ghost of Tshushima, Miles Morales in Guardians of the Galaxy je to kar hud začetni komplet PS5 iger ki jih vse dobiš na Extra. Premium je pa zaenkrat precej kisel ja. Za nove kupce PS konzol je tole konkretno boljši in kvalitetnejši nabor iger kot jih imaš na voljo na Gamepasu pa rečte kar hočte :) Sploh če prištejemo še vse topshit PS4 igre ki jih dobiš.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

A lah sam za en mesec vzemes ta middle tier da preigras pa pol naprej ostalo essentials

 

Ja in ne. V mojem primeru ko imam še 534 dni PS+ imam sicer opcijo nadgradnje ampak samo za preostalih 534 dni.

image.thumb.png.105eb58dae94c082ec4bb3e1c639c36f.png

V primeru da nimaš aktivne naročnine pa lahko vklopiš za en mesec Extra al pa Premium in preigraš kar te zanima.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 12 minutami:

Zakaj bi mel 2 racuna

jaz imam en kup špilov iz PS+, ki sem ga že leta nazaj naredu (eu račun)

zdej mam pa še US račun, ampak brez PS+

 

pa razmišljam da bi kak mesec kupil na allkeyshop za US račun, preigram kar drugače ne bi kupu, to je to. nočm da kej zajebem in me na mojem main računu veže na višji tier

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

 

Ja in ne. V mojem primeru ko imam še 534 dni PS+ imam sicer opcijo nadgradnje ampak samo za preostalih 534 dni.

image.thumb.png.105eb58dae94c082ec4bb3e1c639c36f.png

V primeru da nimaš aktivne naročnine pa lahko vklopiš za en mesec Extra al pa Premium in preigraš kar te zanima.

 

oj kje to gledaš?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...