Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 20 minutami:

Js sm claimal, ker nisem rabil vnest passa za ps appko, tko da safe. Se en 2d izdelek, ki ga ne bom igral

Claimal si pixel igrico iz leta 1991? 

 

Lepo si se razkril

 

http://cdn.shopify.com/s/files/1/0008/3532/products/sheep-unisex-green-triblend-square_600x600.jpg?v=1571438496

Povezava do prispevka

Ker ni primerne teme vprašam kar tukaj. Od firme sem dobil darilni bon za Amazon, ampak ga lahko unovcim samo na Amazon.nl, ker je firma Nizozemska in je bil tam kupljen.

 

Problem je, ker ta jebeni Amazon.nl nima na zalogi ama ničesar. Vse je out of stock ali currently unavailable. Celo v razdelku "discounts of overstocked items" ni zaloge :o

 

V čem je fora, se komu sanja?

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 16 urami:

klikno sem 3 random stvari (brivnik, zar, iphone 12) pa so vse na zalogi lp

 

Glih to mi je čudno, ker ko jaz poklikam, ni NITI ENEGA izdelka na zalogi. Ne štekam, v čem je trik.

 

EDIT: ok ugotovil, v čem je fora. Če se logiram z mojim accountom, je vse unavailable, če pa nisem prijavljen, je vse na zalogi.

 

Sedaj sem se enkrat vnesel naslov (popolnoma enak, kot je že bil) in zaloga se je pojavila.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

https://www.polygon.com/2022/6/16/23170855/amazon-prime-day-2022-deals-free-video-games

 

Med drugimi: 

Star Wars games: Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast and Star Wars: Republic Commando.

over 25 indie games Fatal Fury Special, Metal Slug 2, Samurai Shodown 2, and a couple of King of Fighters, cult platformer Giana Sisters: Twisted Dreams, and color-manipulating puzzle adventure Hue.

 

Prime Day giveaway also features Grid Legends, Need for Speed Heat and some Star Wars classics, Mass Effect Legendary Edition.

mogoce bo delal celo ce vzames trial prime narocnino, sam ni zih. IGre ti ostanejo tudi ko potece narocnina. Tko da tud ce placas 1 mesec prime-a se splaca. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Moj brat ima PS4 in razmišljam mu nabavit RDR2 za rođen dan, v milerju sem videl ceno 25 evričev. Verjetno neke boljše cene ne bom našel, razen če kdo od vas prodaja za manj?

Rockstar igre kr držijo cene. Itak pa je RDR2 vredna vsakega centa.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Moj brat ima PS4 in razmišljam mu nabavit RDR2 za rođen dan, v milerju sem videl ceno 25 evričev. Verjetno neke boljše cene ne bom našel, razen če kdo od vas prodaja za manj?

Čez slab teden bo špil na voljo PS+ Extra, če ti to kaj pomaga.

Povezava do prispevka

@AMF: tnx za info! Sem si naložil to odličnico in malo igral, ampak mi ni jasno kako smo lahko igrico na Amigi preigrali v nulo in zraven res na polno uživali. Namreč, ali sem jaz zdaj prestar za take zadeve ali pa je slab port? Komande enostavno ne primejo v tistem instantnem  milisekundnem trenutku, ko jih najbolj rabiš. Itak, da ne bom obupal in bom vztrajal. Se bom že "natreniral" :) , ker Flasback mi je bil poleg Another World-a ena izmed res kultnih iger.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...