Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2020]


Priporočeni prispevki

@g. Profesor origins sem platiniral, zdaj igram še dlcje. odyssey sem platiniral, sam nisem se pa spravil dlcjev igrat. men je setting v origins boljši, ker mi je ljubša mitologija. mapa mi je bla pa boljša v odyssey. 
 

Vanquish nisem igral, bayonette tudi ne. Nier automata pa imam že kupljeno in jo moram preigrat :)

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 7 minutami:

Vanquish nisem igral, bayonette tudi ne. Nier automata pa imam že kupljeno in jo moram preigrat :)

pust DLCje :D, pa zalaufi Nier, preden uleti TLOU2

 

mene je vcer cist sezul

spacer.png

 

Vanquish sem igral, ko je prisel ven, in mi je bil odlom. Bayonetta mi ni sedla.

 

Povezava do prispevka

Obrnu FF7

Hud hud remake (muzika :avadodo:), še tisto, kar spremenijo v zadnjem delu igre, me je pozitivno presenetlo in zdej komi čakam part 2

Edin nad kombatom nisem bil preveč navdušen (kamera mi je na momente šla na kurac) oz. sem prelen, da bi se poglobil, in sm pol špila preigral, ko da igram hack n slash

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 7 urami:

Obrnu FF7

Hud hud remake (muzika :avadodo:), še tisto, kar spremenijo v zadnjem delu igre, me je pozitivno presenetlo in zdej komi čakam part 2

Edin nad kombatom nisem bil preveč navdušen (kamera mi je na momente šla na kurac) oz. sem prelen, da bi se poglobil, in sm pol špila preigral, ko da igram hack n slash

Isto sem oboleval do ene polovice igre. Pol sem pa dojel, da v bistvu gre za turn based igro v akcijski preobleki in šele takrat sem začel res uživat v boju. Men ima FF7R daleč najboljši fight system od vseh FFjev doslej.

 

Jaz začenjam Nier: Automata.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Postajam star gnil fotr. Igram Nioh in prvi boss na ladji me je 10x posilil kot otroka. Fak a ste vi normalni no, v tem špilu je fucking prvi boss težji kot cela dark souls serija. Tip ne dopuša ene napake, tolčeš se z njem v palubi neke ladje, prostora ni nič za izmikanje, stamine ti zmanjka hitreje kot slincu pride v postelji, tip pa lomi po tebi skoraj brez pavze, s tem da je polovico udarcev one hit, imaš pa 4 health potione. Bravo res.

 

Eni je cool challenge, eno pa drkanje igralca v glavo.

 

Mogoče probam še enkrat jutri, samo malo sem too old, da bi me špili tako drkali v glavo.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Če ti je Sekiro smešno lahko lahko greš v vsako igro brez problema. Nioh pa sploh.

 

Prvi boss pri Nioh mi je pa obudil par spominov na Muraija iz Ninja Gaiden, čeprav bi rekel da je on še vendo težji boss.

uredilo bitje Majek
Povezava do prispevka

Damn ne poznam nobenega, da mu je Sekiro lahek, smešno lahek, al karkoli lahek. 

 

Kar se pa Nioha tiče, meni je prvi boss en izmed najtezjih, tudi pol ko ga srečaš te prefuka brez problema. 

Hino enma mi je pa bila pa precej lahka v bistvu. 

 

 

Povezava do prispevka

Sekiro definitivno ni lahek se posebi za casual igralce, ampak enkrat ko dojames timing za block in ko se nadrkas katere move kako counterat tudi sekiro ni zajeban. Nekako isto kot DS serija. 

 

Trenutno sem v cupheadu pri zadnjem bossu, Dice kinga sem delal ene par dni in mi je pozrl kar nekaj zivcev, ampak satisfaction ko ga nardis z vsaj A- scorom je kar amazing. 

 

Se vedno uzivam v Outer Worlds, sam setting in gameplay je kar amazing. Edino se mi zdi da bi mogu izbrat visjo tezavnost ker do zdaj se ni blo bas nekega izziva v combatu. 

Povezava do prispevka

Sekiro ni lahek v nobenem primeru, dejmo se nehat delati zajebane no :D:D  Igrica, v kateri:

- te 2-shotajo vsi glavni bossi

- se moraš dobesedno na pamet naučiti napade in vzorce od najtežjih sovražnikov,

- so trije različni načini umika / preusmeritev, vsak uporaben za specifičen tip udarcev

- ni invincibility frejmov 

- je glavna mehanika napadanja narejena na način, da popolnoma onemogoča cheesanje, spizdevanje ali počasen gameplay

- imajo bossi 2 do 3 različne faze, vsaka nova je u iber težja, save točk vmes seveda ni

- ni možnosti grindanja / levelanja

 

pač ne spada v kategorijo easy ali "smešno easy", lol no. 

 

Rata pa "lažji" ko zaobvladaš tajming, predvsem pa osvojiš movesete od bossov in se dovolj nabildaš, to pa ja.

Povezava do prispevka

Obstajajo tudi take osebe kot je Steph Curry, ki ti bo na treningih metal trojke +90%, kar pa ne pomeni, da je to glih normalen procent oz da je to normalno :D:D:D 

 

 

(popolnoma offtopic - fuck kako pogrešam NBA)

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 18 minutami:

Vseeno obstajajo tud osebe ala Bitsurugi ki naredijo pol igre brez da bi umrli... :D  In takim verjamem da je igra lahka. 

mislim, da tudi bitsu ne bo označil sekiro kot "smešno lahek" :)

Povezava do prispevka

Včeraj sem igral NFS heat. Po dolgem času pravi NFS vibe. Pravzaprav bolj Underground vibe. Polno nafrfuljenih avtov in neonskega blišča. Povrh vsega pa je notri še muzka, ki je direkt za 12 letne mulce, ki so odkrili Lil raperje.
Če damo to na stran je vozni del zabavno arkaden. Sploh pa mi je všeč kako ga lahko casual podriftaš skozi ovinke.

 

Skratka, priporočam vsem NFS nostalgikom, da ga sprobajo :D

Povezava do prispevka
Smrk reče pred 19 minutami:

mislim, da tudi bitsu ne bo označil sekiro kot "smešno lahek" :)

 

Imaš popolnoma prav. Resda sem Sekiro takoj zaštekal, zlasti mi je pomagalo, da jo nisem igral kot Soulsborne in sem takoj skužil deflect sistem, pa razne mikirije, tako da to mi je ful pomagalo; pa tudi to, da sem takoj igral z respectom do špila in bil na sploh pazljiv; ampak daleeeeeeč od tega, da bi jo lahko zaradi tega označil za lahko.

Pač kot Dark Souls, dokler ne zaštekaš za kaj se gre umiraš, po drugi strani, pa imaš mojstre, ki brez rolla, dodga in naked SL1 ubijejo vse bosse v DkS3. To je čar te zvrsti, tako da ne rabiš nehumanih refleksov, ampak pač izkušnje. Tudi zato je ta serija tako priljubljena po moje.

 

In other news.... danes padla tudi platina Monster Hunter World Iceborne .... ne me vprašat koliko ur je šlo noter :D 

Ena najboljših franšiz v zgodovini, močno priporočam vsem, ki so igrali vanillo ali tistim, ki še niso probali. Sprva si kot brezglavo tele, ampak globine ima ta igra v nedogled. 

  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

In other news.... danes padla tudi platina Monster Hunter World Iceborne .... ne me vprašat koliko ur je šlo noter :D 

Ena najboljših franšiz v zgodovini, močno priporočam vsem, ki so igrali vanillo ali tistim, ki še niso probali. Sprva si kot brezglavo tele, ampak globine ima ta igra v nedogled. 

 

Bravo norc! Jaz sem se takoj odločil da dodatka pa ne mislim platinirat, ker se mi je že v osnovi igri na koncu malo upiralo nabirat krone, čeprav sem jih dejansko kar hitro dobival.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...