Skoči na vsebino

Trenutno igram [06/2020]


Priporočeni prispevki

  

Gatsu reče pred 8 minutami:

 

Bravo norc! Jaz sem se takoj odločil da dodatka pa ne mislim platinirat, ker se mi je že v osnovi igri na koncu malo upiralo nabirat krone, čeprav sem jih dejansko kar hitro dobival.

 

 

Jaz sem obupal tam pri roza zmaju nekje v 3pm :D

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:

 

Bravo norc! Jaz sem se takoj odločil da dodatka pa ne mislim platinirat, ker se mi je že v osnovi igri na koncu malo upiralo nabirat krone, čeprav sem jih dejansko kar hitro dobival.

 

Ma krone so še ''najlažja težja stvar'' na žalost.

 

V dodatku imaš še tiste tailraider tresurje, slikanja in rare endemice, kar ti vzame nekaj dni igranja brez, da sploh takneš large monsterje :/ Krone sem pa nabiral sproti z igranjem, sploh se nisem oziral nanje. Če pa specifično igraš prav za krone, pa je prava frustracija, se strinjam.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

In other news.... danes padla tudi platina Monster Hunter World Iceborne .... ne me vprašat koliko ur je šlo noter :D 

Ena najboljših franšiz v zgodovini, močno priporočam vsem, ki so igrali vanillo ali tistim, ki še niso probali. Sprva si kot brezglavo tele, ampak globine ima ta igra v nedogled. 

 

:avadodo:bitsurugi:ododava:

uredilo bitje Smrk
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 5 urami:

 

Ma krone so še ''najlažja težja stvar'' na žalost.

 

V dodatku imaš še tiste tailraider tresurje, slikanja in rare endemice, kar ti vzame nekaj dni igranja brez, da sploh takneš large monsterje :/ Krone sem pa nabiral sproti z igranjem, sploh se nisem oziral nanje. Če pa specifično igraš prav za krone, pa je prava frustracija, se strinjam.

Zdaj pa jim še napisi koliko ur si igral preden si se spravil delat platino. :lol:

Povezava do prispevka
Vesoljc reče pred 5 urami:

You’re right, v primerjavi s prvim dark souls je sekiro tko easy, da niti ni smešno :D. Že to da ti ne odbija stamine je hud advantage.

 

Meni je bil pa ravno prvi DS eden verjetno daleč najlažji FROM špil. Razen tistega črnega zmaja Kalameet v DLCju, tisto je pa insane zajebano.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 18 minutami:

 

Meni je bil pa ravno prvi DS eden verjetno daleč najlažji FROM špil. Razen tistega črnega zmaja Kalameet v DLCju, tisto je pa insane zajebano.

Posture mehanika se mi bolj dopade kot stamina meter. Mi je pa Berserk vsebina bolj všeč pri DS, o tem ni dvoma

Povezava do prispevka

Assassin's Creed Odyssey, igral lani septembra pa odnehal. Se trudim platinirat pa DLCje dokončat.

 

Yoku's Island Express, imam še par trofej da bo platina padla.

 

Minecraft Dungeons, beden špil, deluje kot igra za mobile.

uredilo bitje Hell666
Povezava do prispevka

Končal ME: Andromeda... ni bilo slabo, še par taskov mi je ostalo in pei enemu liku nisem uspel naredit loyalty naloge, ker je kar ni bilo :blink:  Ne vem a je to kak glich al sem pa kje kaj zgrešil... 

102755630_1094869120884682_4289425592296855023_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8bfeb9&_nc_oc=AQk3PgfsBMqwJFtw4dNtnLhiiQyTzGfgcCmoyzKfTHvHJXV1IqYt26y2zthxuFhSMxg&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&_nc_tp=6&oh=16ccec7700ce13196e2a35b571ec73a2&oe=5F09407E

 

 

Image

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Sea of Thieves - se je ze zacelo, ko dobim randoma v party, lik brez mikrofona, anglesko zna slabs kot js mongolsko, prva stvar, ki jo naredi - po nesreci dropa firebomb na palubi in potem quitne, pizdek jedni :D Pa mi je kljub temu ratalo staknit enga poljaka, ki je ze veteran, enga angleza, isto veteran, pa dva svaba, ki znata kolkertolk ze igrat, da se ne lovimo sem pa tja. Pol pa gledam, kdo je online in cao na more *Oliver Dragojevic music in background intensifies*

Anno 1800 - hard difficulty NPCji so skor nemogoci. Tip se razsiri v Ameriko predn men rata postavit taprvi steel works. 20 minut kasnej ma v pristaniscu nasranih en bataljon ladij, (in to frigate ter ship of the line, mrs u picko mater, cheating fuck) pa turette na vsakem eku otoka, ni varjante da mu pridem blizu

GTA V Online - TL;DR

Elite: Dangerous - prisu update s fleet carrierji. Odpru spil, vidu ceno, se zjokal iz oci in zaprl spil

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 1 uro:

Elite: Dangerous - prisu update s fleet carrierji. Odpru spil, vidu ceno, se zjokal iz oci in zaprl spil

 

Kok so kej carrierji? nazadnje sem bral, da so nekje 2 biljona? 
No če si kej sledil je bil cel gold rush na Borann sistemu pred prihodom carrierjev. Še sam sem dosti časa preživel tam z majnanjem LTD.

Povezava do prispevka

Sem bil v Borannu tut ja, za cirka 150 miljonov, pol se mi pa ni ljubilo vec. Rajs tryhardam Robigo passenger rune, dobim v istem cajtu vec vn kot z miningom, ker sem pri slednjem opravilu pocasen za popizdit :D

 

Dve miljardi cirka ja. Pa neki je se pol naknadnega costa za upkeep, ne vem tocno kolk. Zanima me, kolk se kej jump range v tem primeru obnese (500 LY baje) in ce se da hitrej potovat v tem primeru na relaciji Bubble - Sag A - Colonia - Bubble. Zj mam sfriziranga Krait Phantoma, neutron star boost mu da max okrog 220 LY rangea. Verjetno bom spicu pogledat gor do Beagle Pointa v kratkem, jebes grindanje za carrierje :D Najdlje kjer sem bil, je bla Colonia trikrat, pa bi ful rad sou pogledat visje gor, pa na lastne oci videt, kak zgleda on Abyss, ko skor nic zvezd ni nikjer in prav svicas, da najdes scoopable star :D

Povezava do prispevka
Vesoljc reče pred 3 urami:

Ok, playing persona 5.... bizarnost do absurdnih razsežnosti, but I can’t stop playing it :D

 

 

Definitivno   :D

 

Dej mi povej, če veš (al pa kdo drugi) - a se da uvozit iz prvotne* in nadaljevati, ker kolikor razumem se Royal začne kjer obična in ima nadaljevanje en semester

Sem pa 50+ urah začel znova, ker sem zajebal malo z confidanti in jih nisem jebal, ko je pisalo da ne bo še naslednja stopnja

 

 

*ker sem vzel persono5 na razprodaji za 19,99 in nisem hotel dal polne cene za Royal, ker nisem poznal žanra, nisem vedel ali mi bo sploh pasalo itd..

 

Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 40 minutami:

 

 

Definitivno   :D

 

Dej mi povej, če veš (al pa kdo drugi) - a se da uvozit iz prvotne* in nadaljevati, ker kolikor razumem se Royal začne kjer obična in ima nadaljevanje en semester

Sem pa 50+ urah začel znova, ker sem zajebal malo z confidanti in jih nisem jebal, ko je pisalo da ne bo še naslednja stopnja

 

 

*ker sem vzel persono5 na razprodaji za 19,99 in nisem hotel dal polne cene za Royal, ker nisem poznal žanra, nisem vedel ali mi bo sploh pasalo itd..

 


v stanovanju dobiš storage (Persona 5 save data) kjer lahko pobereš various benefits. Mam pa samo royal.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...