Skoči na vsebino

[SD] STEAM DECK


Priporočeni prispevki

 

MorskaGlista reče Pravkar:

Mi lahko kdo na kratko pove, zakaj je ta Steam Deck tako pre jak?

 

- širok nabor proper shpilov

- v primerjavi z nintendom, svetlobna leta hitrejši hardware, ki bo pri HD resoluciji ziher boljše lavfal AAA naslove (recimo tipa Witcher 3, vemo kak checkerboard je to na switchu)

- če ti steamOS dopizdi, ga lahko mirne duše brcneš za winblowse in na koncu koncev piratiziraš popolnoma vse špile (odprt pristop)

- če kupiš še dock maš basically full blown pece

- proper array knofov s side triggerji

- uporabniško zamenljiv SSD disk

 

o ostalem se bo pa govorilo, ko to stvar v rokah v internet povezanih ljudi. zdej je zgolj wishful thinking.

 

 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 5 urami:

Pa sej če ne kupš ti vrnejo 4 eur ne štekam, to je sam rezervacija, noben preorder ni.

 

Samo saj lahko čisto vsak preorder skenslaš in dobiš keš nazaj.

 

Pa ogromno preorderjev ni treba sploh nič plačat do relisa

 

V glavnem preorderji so good, Arey je bad

 

(also, včeraj me je tisto glitchanje razpizdilo in nisem preorderal sploh, zdaj pa mi je bad :( )

 

sem čeknil in ne piše q3 ampak še vedno lepo q1, tako da sem vzel, fuck it, ne bo day 1, bo pa blizu

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Arey reče pred 17 minutami:

Jz ne razumem kako DS4 nima te tezave, na x360 kontrolerju nism mel te tezave... Al sam jz cesa ne vem?

 

Če se prav spomnim so že o DS4 ful pisali, samo med mn3čarji ni bilo problemov, mejbi zaradi toliko manjše pojavnosti.

 

Glede "zakaj" pa se bom samo ponovil:

  

Slinch reče Dne, 21. 2. 2021 at 19:49:

imo 90% senzacionalizem

 

drugač moje laično mn3nje, že ob relisu sem pisal, da je opazen ful manjši deadzone na gobicah, zdaj glede na to, da se uporablja enak hardver, bi si upal ugibati, da je pač ta hardver preveč trash za natančnost, ki so jo želeli, aka so zajebali, ko so pretirano zmanjšali deadzone

 

zdaj al bodo izboljšali hardver, al pa rezali performance (imo slednje)

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 13 minutami:

Manjsi deadzone bi kr pojasnil ja, ocitno sm spregledal tvoj post. 

 

ma ja saj tole je izpred pol leta :D ful so mi fascinantni ti igričarski mediji sicer:

- članek o manjšem deadzoneu - check

- članek o identičnem hardverju v vseh kontrolerjih - check

- članek o driftanju - check

 

a da bi pa kdo to zgorj povezal, ma ni šans, wtf, kdo pa nam bo še to plačal

Povezava do prispevka

sem sel brati za nazaj malo in hahaha, kako vam je dogajalo na preorderjih =)))) prav uno sem opazoval odmakjeno kot navecji guruji in si mislil faak se dobro da me ne zanima in joj tudi jaz sem tolko fuknjen ko sem nahypan

 

kot receno, tokrat nisem nic nahypean, ker ne vem:

 

handheld me ne zanima

skalpanje me ne zanima

 

ne vem kaj bi lahko igral cesar ne morem na pcju, konzolah.. edini razlog da nimam Switcha je, da po temeljitem razmisleku, je edina igra, ki sem si jo zelel igrat BOTW  je itak na emulatorju

tle pa se hujse.. v glavnem ne vem, sej mogoce ni bad, ce bodo cene PCjev se dolgo na takih visinah.. sam ne vem zdaj eno leto dve ima da igramo konzole in to je to IMO in imo jol star PC je se vedno jacci od tega, sam zna bit da bodo igra bolj optimizirane za ta manjsi zaslon.. v glavne maaahhh

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem naceloma po cele dneve sluzbeno od doma in mi je tole kar zanimivo. 

 

Je pa res, da se verjetno sploh ne bom smel vrnit domov, ce poleg ps5 kupim se SD. Tako da imam zdaj dilemo. Prodat ps5 in na poti igrat stare klasike, ki sem jih vecinoma ze preigral ali doma ponoci nabijat najnovejse izdelke Ubisofta, ki ga preziram, ampak so zgleda edini, ki se delajo AAA naslove.

Povezava do prispevka

Ma saj ves playgame je brez dvoma najboljsi in najbolj fer trgovec v sloveniji, verjetno tudi sirse, ce nekdo drug kupi 10 konzol v bb je pokvarjen preprodajalec, ce jih play kupi 50 v bb pac tako je da se prezivi jebat ga, ce druga stacuna nabije dodatne garancije ali bundla izdelke so umazani zasluzkarji, ce play doda garancijo ki je ne mores uveljavit ali igrice ki jih nikoli ne dobis je problem v kupcih, ne v prodajalcu, ce se slucajno ne strinjas pa se vidimo na sodiscu lp.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...