Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Sem probal tale "hack" za boljši performance, in res izboljša ful.

 

Si rečem, mogoče bom pa le lahko začel uživat v igri :)

 

Stopim ven, udarim prvo osebo ki jo vidim z katano. Le-ta poleti približno 300m navpično v zrak.

 

Mogoče jutri probam spet..

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

ma ne vem zakaj je ampak dela..

jaz sem prej igral medium medium in mi je dropalo pod 40 kar pogosto, zdaj mi na medium high res redko gre pod 40

neki naredi, da ne dropa toliko in pol izgleda bolj stabiln ovse skupaj.. seveda na moji masini ni perforamnse tako opazen.. zal mi je da nisem prej pogledal v msi afterburner obremenjenost cpuja pred tem ampak zdaj imam med 60 in 70 posto.. tam sem vidu da je folk pravil ,da prej ni imel niti 50 posto na cpu treath

 

oz evo zdaj moram instalirat na novo ker se enki jebem s patchi in bom prav pogledal

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Res, ampak jaz lahko samo napišem: LORFL.
Pač za vse tiste, ki jim igra na deluje oz. imajo neke težave. Ne vem, kaj delate ljudje in ne vem na kakšnih sistemih igrate, ampak še enkrat: meni na totalno betežnem i5 in 1070 grafični v 1080p deluje v nulo na high nastavitvah. 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 minutami:

 

 

:ododava:

 

To me spominja na čase, k sem bil nevem kok star in čist broke valda, pa sem se nategnil in kupil Celerona, grafična je bla itak žalost, pa se pogovarjamo s frendi in js skos "jaja vse mi dela super, ne nč se ne zatika"

 

uletim do frenda in njegov špil (isti kot ta ki ga igram jaz) zgleda kot iz prihodnosti, moj pa kot da bi neki na karton narisal 

Uf ja...

 

Še ena dobra z moje strani, časi Vice Citya in Nvidia TNT2.

 

Pa celeron procesor :D

 

U glavnm igra neigralna če je bil zvok, disablu zvočno in je igra delala normalno :D

Povezava do prispevka

  

kemik reče pred 11 minutami:

 

 

:ododava:

 

To me spominja na čase, k sem bil nevem kok star in čist broke valda, pa sem se nategnil in kupil Celerona, grafična je bla itak žalost, pa se pogovarjamo s frendi in js skos "jaja vse mi dela super, ne nč se ne zatika"

 

uletim do frenda in njegov špil (isti kot ta ki ga igram jaz) zgleda kot iz prihodnosti, moj pa kot da bi neki na karton narisal 

 

a se še spomniš kateri špil je to bil? :D 

 

Se tudi jaz spomnim kake frustracije so bile to, ko si recimo igral na svoji 486 DX 40 kišti za krompir kakšnega Screamer 1, NBA Live 1995, Need for speed 1 in 2 ter se delal, da je ista grafika kot na slikah v Jokerju... Bogatejši frendi so pa že fural prve Pentiume z noro grafiko, dobivali scooterje Typhoon 50 in se lizali s sošolkami na bazenu Vevče

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ni nobene posebne razlike med Act1 in Act2, glede na to da imaš na voljo ista stranska opravila in kr lep delež mesta že na voljo. Jaz po diapozitivih v Horizon:Zero Dawn nisem pričakoval, da mi bo CP2077 tko dobr delal, ampak evo nas.

 

Je pa jasno, da morajo tweakat oziroma izboljšat AI, sploh pri voznikih. To je pa kr žalostno kok drugih špilov s 'pametnejšimi' vozniki obstaja.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

igral zdejle 2 uri

 

HO

LEE

FUCKIN

SHIT

 

kok je pa to massive špil, od vseh teh podatkov in kaj vse lahko počnem me je začela bolet glava. Sem že star pa nisem navajen takšne kompleksnsti zadev, statsev, informacij...zame so bolj enostavne zadeve kot je naprimer Hello Kitty Adventure Island pa Hugo :D

res lahk sam en :ododava: stisnem polski kurwi

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

jaja itak ce se spomnem ko sem igral carmageddon na 20 fps je blo tudi odlicno =))))

pac dakapo je malo bolj star pa mu skippa ze oko kaksen frejm pa pol se sinhronizira frekvenca z igro in ne opazi droppspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngov

 

evo slika.. pizda cpu usage je siti kruac, sam pa opazim, naprimer tle na zacetku je sekar heavy load in vedno stestiram in ce grem z motorjem dva kroga in obracam malo random kamero mi je prej dropnilo tudi na 26 fps.. zdej ne pade pod 35.. sicer je to 1080p in high tekstures in medium efekti razen 3 4 stvari na low.. volumetric for in clouds.. nek reflection resolutions in croud imam na low.. ma opazi se ze ker prej se nisem mogu vozit po mestu.. nislim ni blo ql, zdaj je ql.. plus ce dam na ultra prej ko sem premikal kamero je prav neki trokiral v glavnem katastrofa zdej pa se lepo obraca in se bi dalo igrat tudi an 30 fps lagano.. al je to al pa se je tudi meni fucking oko prilagodilo da to igro =)))))))))))

 

pc imam pa i7 4790k in 1070 gtx

imam pa neke stare rame ne vem koliko 1700hz al kaj je

 

test.thumb.jpg.b128e36973881c5535d1626ddec4d2d3.jpg

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

jaja itak ce se spomnem ko sem igral carmageddon na 20 fps je blo tudi odlicno =))))

pac dakapo je malo bolj star pa mu skippa ze oko kaksen frejm pa pol se sinhronizira frekvenca z igro in ne opazi droppspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngov

 

evo slika.. pizda cpu usage je siti kruac, sam pa opazim, naprimer tle na zacetku je sekar heavy load in vedno stestiram in ce grem z motorjem dva kroga in obracam malo random kamero mi je prej dropnilo tudi na 26 fps.. zdej ne pade pod 35.. sicer je to 1080p in high tekstures in medium efekti razen 3 4 stvari na low.. volumetric for in clouds.. nek reflection resolutions in croud imam na low.. ma opazi se ze ker prej se nisem mogu vozit po mestu.. nislim ni blo ql, zdaj je ql.. plus ce dam na ultra prej ko sem premikal kamero je prav neki trokiral v glavnem katastrofa zdej pa se lepo obraca in se bi dalo igrat tudi an 30 fps lagano.. al je to al pa se je tudi meni fucking oko prilagodilo da to igro =)))))))))))

 

pc imam pa i7 4790k in 1070 gtx

imam pa neke stare rame ne vem koliko 1700hz al kaj je

 

test.thumb.jpg.b128e36973881c5535d1626ddec4d2d3.jpg

 

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

 faking cyberpunk ma se screenshote zbugane

 

tud reload ne pomag

Povezava do prispevka
Galko reče pred 32 minutami:

  Se tudi jaz spomnim kake frustracije so bile to, ko si recimo igral na svoji 486 DX 40 kišti za krompir kakšnega Screamer 1, NBA Live 1995, Need for speed 1 in 2 ter se delal, da je ista grafika kot na slikah v Jokerju... Bogatejši frendi so pa že fural prve Pentiume z noro grafiko, dobivali scooterje Typhoon 50 in se lizali s sošolkami na bazenu Vevče

Haha umru! :worship:

 

486DX 40 :wub: 4mb rama, za dodatnih 4mb, da je lahko NBa 95 sploh delala in Full Throtle, je dala mat tretjino plače, tekoči trak Planika čevlji TM. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:


To bi znalo bit res. Ampak še vedno nisem čisto prepričaan. ;) 

ma ja sej ej ql.. sej se da igrat tudi na high in imas tistih 40 50 fps in obcasno dropne pod 30 in je okej.. sam dvomim, da si ti sploh izmeril kolko fps imas pac imas tistih 40 50 55 in ti zgleda kot 60.. edino ko pride kaksna huda misija.. bos vidu pol na paradi tam malo jebe al pa v mestu na kaksnih delih al ko gres tam v puscavo in so neke eksplozije in si zraven ognja al kaksnih efektov ipd.. al med streljanjem, ko kaj ekslodira ipd al ce dosti dogaja in na hitro obracas misko.. pac ni smooth.. sam zdej mi je sekar dobro, tudi na grafiko sem se navadil.. ki prej sem igral super smooth destiny 2..

 

v glavnem ni bad.. raje bi imel malo jaco resolucijo in tej pop in od avtov in gnjusne teksture detajli oddaljenih objektov oz draw distance ampak overall sekar ql

 

pa tko malo vec sem igral tudi te side missone in so ok.. s5 iz storjalnega vidika..

 

sam na koncu se vedno vecinoma imas za postreljat folk al porezat uno kar je tvoj poklic =)) in pocnes vec al manj samo to od tocke a do b in vsem imas kaksne bolj ali manj hude scene, ki pa tudi ce so slabe niso nikoli toliko da bi ble dosadne. pol je nek story neki dialog, ki je vec al manj na dobrem nivoju, pa dobis kaksen bomboncek al oblacijo al orozje.. sej je ql.. sam npr open world tudi, ce je ql ni tako raznolik kot v GTA al RDR2.. pa gameplay tudi ni tako ql kot pri HZD ipd.. je bolj uno CDPR witcher stil, malo slabsi gameplay enolicen ampak v tej igri npr je vseeno dosti boljsi kot pri W3, ki uno nisem moral igrat zaradi tega, pa zgodba tle ni tako razvlecena.. to so se izboljsali.. 

 

nisem se obrnil ker sem prisel do point of no return in se odpravil raje malo buildat lik, ker zadnjega bossa, do zdaj, sem res komaj naredil

 

in igra jeeee.. ce odstranis vse bugge in graficne zahtevnosti/tezave, ne spoliranost izdelka ipd.. jaz ji ne bi dal oceno 9.. ne vem koliko bi ji dal med 8 in 9.. mogoce bolj med 8.5 in 9 ker so questi ql in to je pomembno in gamplay tudi ne razocara.. sam po drugi strani imas celk kup smesnih stvari, mehanika vozil, AI, NPCji, ne raznoliki random dogodki NPCjev v mestu.. pac storytelling je na nivoju za 9+, open world je vizualno neupostevajoc neodelanosti lep in tudi za 9.. ampak dogajanje v njem je 7, 8... RPG je ql 8, je okej ampak je polno nelognicnosti, tako za igrat SP na slepo, brez kaksnih wiki je okej, ma ce si malo pogledas lahko hitro nardis cel kup kesa in dobis legendary iteme, pa se druge malenkosti..

 

ne vem overall je igra, ce ne upostevas bugov, slabsega dogajanja in raznolikosti v OW ene 87 88 89 recimo plus minus.. sam bugi in nedodelanost ji lagano zbijejo +-10 tock tako da trenutno je realan slika jedva 80 oz okoli 80 imo.. ce te ne motijo bugi, se lahko slepis in ji das 90 sam.. treba bit objektiven in proti nekem ultra spoliranem spilu ala TLUS2 ne more bit jacci in niti na istem nivoju jebiga.. ce bi ga izdali cez leto oz s casom bo drugace, sploh ko pride MP in se bodo odprle druge dimenzije OW hopfull brez bugov.. sam zdaj je tako, jebiga. to je isto kot je meni rtekla cica pri slovenscini vsebinsko odlicno, pravopisno pa..... jebiga ŠUS =))))

Povezava do prispevka

Danes sem samo ene 6 ur igračkal, ki se mi je zdaj ful obveznosti nabralo in sem bil prisiljen malo v RL polootat in nabildat statse.

 

Spotoma sem še screenshote prenesel.

 

zS7wKiR.jpg

 

ITFr9I7.jpg

 

NtAsnBV.jpg

 

Ir76Ghz.jpg

 

DkeoLJt.jpg

 

6EW8hqO.jpg

 

xcJnO10.jpg

 

Tole pa je bilo prvi dan, takoj na začetku, ko še nisem vedel kako se sploh vklopi photo mode. Uletim v fletu na wc in me direkt odlomi :avadodo:

 

HGDfwKU.jpg

 

Nasploh igrica toliko jemlje od največjih naslovov žanra, notr je vse, blade runner, demolition man, fifth element, akira, matrix, gits, robocop, ni da ni no, bi skoraj lahko rekel krade, samo ne bom. Pa še kup igračkarskih referenc, res je nabito s pokloni.

uredilo bitje Slinch
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Zgodba, dialogi... Če sem pri rpgjih skipal kakšen pogovor, tukaj predabatiram vse možnosti in kar sede pasivno sedet kot sopotnim in se peljat daleč stran iz divjega mesta in z res hudo malce psiho a vseeno hudo bejbo k svina mal pogovarjat in opazovat okolico vse to začinjeno z res nekimi ambient sounds of music. Res noro.

 

Ponavadi top špili pridejo na koncu generacije. Zdejsnjo generacijo so se pomaknili res proti začetku in nekako ne dvomim, da bo Cyberpunk ostal v igri naslednjih 7 let v igri za GOTY generacije.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...