Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 8 minutami:

jaz ko sem sel not v sobo in vidu tipa samo nop nop nop loading save file =))))))

 

Pleya reče pred 5 minutami:

Haha, meni tudi danes. Sicer igram ženski lik, ampak sem vseeno dal alt f4 :)

 

jaz nisem, jaz sem si samo ponavljal ono pravilo da "tisti, ki fuka, ni peder" :D

 

upam pa da CDPR ne zbira neke "anonimne" statistike :blush: :D

 

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

najboljsi avto v igri je quadra type-66 "javelina"

 

zvok motorja je proper, jaz osebno ne maram formulc sesalcev za prah

 

armor namesto plebejskega stekla, kar pomeni carski efekt, ko se vsedes v avto + vrata se odpirajo drsno nazaj

 

handling se poserje na vse ostale, driftanje po mestu je uzivantsko

 

leti 189mph, kar je cca 10 mph manj od fefjk bugattija (se mi zdi, da ga to naredi za drugi najhitrejsi avto)

 

4WD, carski je tudi tudi izven cest

 

stane samo 73k edijev

 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 42 minutami:

najboljsi avto v igri je quadra type-66 "javelina"

 

zvok motorja je proper, jaz osebno ne maram formulc sesalcev za prah

 

armor namesto plebejskega stekla, kar pomeni carski efekt, ko se vsedes v avto + vrata se odpirajo drsno nazaj

 

handling se poserje na vse ostale, driftanje po mestu je uzivantsko

 

leti 189mph, kar je cca 10 mph manj od fefjk bugattija (se mi zdi, da ga to naredi za drugi najhitrejsi avto)

 

4WD, carski je tudi tudi izven cest

 

stane samo 73k edijev

 

 

Ta je res gut, sem ga našel tam pri smetišču, ki je btw res hugeee. Nikoli si nisem milsil, da bom očaran nad smetiščem 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 54 minutami:

Ce se prav spomnim pokazejo sliki obeh in je ena od njih konkretna mozaca.

 

Podzavest je jebena stvar. :D

 

[]D [] []V[] []D reče pred 33 minutami:

V Settings/Gameplay mas drgac "Enable Analytics" :D

 

ce mas yes pol so te ze dobil

 

upam samo, da CDPR ne bankrotirajo in se vržejo v extortion shemo :D

 

Povezava do prispevka

Ne bit tok ziher, Sony pa še kdo jih lahko toži za konkreten denar, predvsem Sony, ko so objavili da lahko PS userji zahtevajo refund, preden so dobil zeleno luč od Sonya

 

Tok fail launcha igre jaz ne pomnim nikoli.....

 

Prodane duše a la Alah Pearce in podobni so pa pri meni zgubil vso kredibilnost, špil bo zih čist ok ko bo dejansko dokončan, jaz ga bom igral konc 2021, verjento se bo prodajal za drobiž al bo pa na gamepass. Witcher 3 se tudi nisem dotaknil prvo leto pa mi je drugače top špil, meni se ne mudi, ko igram hočem igrat nek final product ne pa nek rushed game ker je uprava podjetja zahtevala da se izzda no matter what.

 

Na PC-ju se igra še ok, na PS4/Xbox one je game neigralen....

 

Kar se mene tiče je cajt da se take stvari konkretno kaznujejo, nej grejo v stečaj kar se mene tiče, could fuking care less, nej dobijo po prstih konkretno, so si zaslužil

  • Račka +1 4
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
George reče pred 2 minutama:

Prodane duše a la Alah Pearce in podobni so pa pri meni zgubil vso kredibilnost, špil bo zih čist ok ko bo dejansko dokončan, jaz ga bom igral konc 2021, verjento se bo prodajal za drobiž al bo pa na gamepass. Witcher 3 se tudi nisem dotaknil prvo leto pa mi je drugače top špil, meni se ne mudi, ko igram hočem igrat nek final product ne pa nek rushed game ker je uprava podjetja zahtevala da se izzda no matter what.

 

Veš kaj, zdaj pa vse kar je prav.

 

V konjzolcu smo odprti, pustimo da se govori karkoli o komurkoli, ampak vse ima svoje meje. Takšnih napadov in diskreditacij zaščitnice igrovja st. Alanah se ne bo toleriralo. Že pišem vladi za asistenco pri tožbi.

Povezava do prispevka

Pa ne samo Sony, očitno tudi določeni investitorji razmišljajo o tožbi proti vodstvu, ki je očitno tudi pred njimi skrivalo dejansko stanje igre na konzolah in jih futralo z lažnimi obljubami.

 

Vodstvu CDPR so zrasla krila in tole bo taprav reality check. Kako bodo pa preživeli, bomo pa še videli, ampak pomoje se bodo nekako izvlekli. Kako pa naprej, bo pa druga zgodba.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Galko reče pred 18 minutami:

Miha

 

kva so teb nardili pri CD Project Red? :D 

Meni nič, W3 mi je bil čisto simpatičen špil in sem ga obrnu z obema dodatkoma vred.

 

Tudi CP2077 bi bil špil 1a, če bi se držali prvotnih smernic. Tko so se pa zaplezali, da je kr grdo in tole se bo vleklo še krepko v 2021...

 

 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Ma ni fora v grehih. Dokler gresis in se razumes je vse ql. Problem je, ko gresis in se ne razumes vec. Pol rabis pravnike.

 

Ocitno so se neki skregali in je prislo do vzkrizja interesov. Ni se ql skregat s Sonyjem.. ocitno bo mogu MS kupit se CDPR al pa vsaj njihovo ekskluzivo.. pomislite kaj bo to naredilo Mefiju 🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Ma ni fora v grehih. Dokler gresis in se razumes je vse ql. Problem je, ko gresis in se ne razumes vec. Pol rabis pravnike.

 

Ocitno so se neki skregali in je prislo do vzkrizja interesov. Ni se ql skregat s Sonyjem.. ocitno bo mogu MS kupit se CDPR al pa vsaj njihovo ekskluzivo.. pomislite kaj bo to naredilo Mefiju 🤣

Pazi da ne bo Witcher 4 gamepass ekskluziva :D

Povezava do prispevka

Ma ne lol. Mene po navadi kakršnekoli slengovske zanimivosti ali pravopisne napake sploh ne motijo.

Nebo mi je pač smešno zaradi dvojnega pomena. Tukaj pa pač gre za evolucijo izzida, ki mi je od vedno bila smešna, ker so razni slavisti vedno poudarjali kako je to izid neke stvari in ne pride iz zida. :D

Izzda je res tko še dva koraka naprej in mi je bilo res na polno smešno. Varianta "boli mene kurac al ti misliš, da pride iz zida al ne, jaz bom še ojačal!" :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...