Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 1 uro:

Ne bodi no neumen, ce ti management rece da moras delo za 2 leti narest v enem je to fail managementa in totalno nerealnih estimateov. Jz ti ti tut lahko recem da mi skoplji 8km rov v dveh dneh, sej si ti rudar, to je pac delo rudarja. 
Neverjetmo kaj preberes tle, ej. 

Hja tko je programiranje jebiga. Kar lahko ti narediš v 15h lahko nekdo v 6 ker je pac boljsi

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 8 minutami:

Hja tko je programiranje jebiga. Kar lahko ti narediš v 15h lahko nekdo v 6 ker je pac boljsi

What the fuck :D Kaj ma to veze s cimerkoli, ce ze indulgam tvoj, iskreno totalno nepomemben point, je torej krivda managementa da ocitno nima pojma kako dobre oziroma slabe delavce ima.

A mislis da rudarji niso boljsi in slabsi? Povsod imas boljse in slabse delavce, in estimate moras prilagodit temu primerno. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Je pa res, da ne tepem NPCjev v invalidskem vozičku.

 

Pa nikakor ne razumem zakaj kdorkoli ne bi želel tepst invalidov na vozičku v igrici :blink:

 

Jaz v igricah izživim ravno to kar v RL ne morem glih... tepem otroke, ženske, ljudi z očalmi, koljem vse povprek, sexam z gobavci... prav poseben čar je, ko na daleč zagledaš nekoga na vozičku in si v glavi že napletaš "joj kaj ti bom delo!!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

 

Pa nikakor ne razumem zakaj kdorkoli ne bi želel tepst invalidov na vozičku v igrici :blink:

 

Jaz v igricah izživim ravno to kar v RL ne morem glih... tepem otroke, ženske, ljudi z očalmi, koljem vse povprek, sexam z gobavci... prav poseben čar je, ko na daleč zagledaš nekoga na vozičku in si v glavi že napletaš "joj kaj ti bom delo!!


SEJ

SM

VAM

REKU

 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 12 minutami:

What the fuck :D Kaj ma to veze s cimerkoli, ce ze indulgam tvoj, iskreno totalno nepomemben point, je torej krivda managementa da ocitno nima pojma kako dobre oziroma slabe delavce ima.

A mislis da rudarji niso boljsi in slabsi? Povsod imas boljse in slabse delavce, in estimate moras prilagodit temu primerno. 

Hja mislim da so oboji malo krivi. Nismo imeli Q&A od developerjev kjer je vse delovalo rožnato? In to več različnih? Ti tvoji rudarji so do zadnje ure govorili da bojo res skopali teh 8km in potem ko ni uspelo "joj delal smo nadure rekli smo to in to"... lahko zdaj govorit. Če bi imeli slabe razmere in ustvarili odličen game kot rockstar še rečem tko pa...

Vsekakor gre glavna krivda na vodstvo in slabo komunikacijo med svojimi ljudmi tako kot tudi fani.

Povezava do prispevka

Kaksnega q&a od developerjev, to je delo q&a departmenta. In a ti mislis da taki projekti potekajo tko da vodilni vprasajo deve na zacetku projekta “ej kok casa mislis da bo trajalo da nardis ta spil” in pol ko dobijo odgovor napisejo press release? Ce nihce ni opazil pol leta prej da je zadeva totalno unplayable (kar, make no mistake, konec 2019 je definitivno bila) je to spet krivda vodilnega kadra. 
vsaj glede krivde se strinjava, ker crunch res ji opravicljiv. Ja, 2 vikenda pred releasom da koncas par malenkosti se mogoce, ne pa  mesece. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 18 minutami:

Kaksnega q&a od developerjev, to je delo q&a departmenta. In a ti mislis da taki projekti potekajo tko da vodilni vprasajo deve na zacetku projekta “ej kok casa mislis da bo trajalo da nardis ta spil” in pol ko dobijo odgovor napisejo press release? Ce nihce ni opazil pol leta prej da je zadeva totalno unplayable (kar, make no mistake, konec 2019 je definitivno bila) je to spet krivda vodilnega kadra. 
vsaj glede krivde se strinjava, ker crunch res ji opravicljiv. Ja, 2 vikenda pred releasom da koncas par malenkosti se mogoce, ne pa  mesece. 

Ne v videu so dobesedno developerji ki delajo levele ali queste. Skratka deftinitivno gre 90% krivde managementu, ampak mislim da tudi developerji pri CDPR niso tako dobri kot nekateri mislijo. Tudi w3 je imel zelo viden graphical downgrade in vse prej kot polished game ob izidu. Pa to z veliko nadur kakor vem

Povezava do prispevka
Butl1 reče pred 1 uro:

Res ne razumem zakaj vsi jokate in se pritožujete čez špil, pa neko circlejerkanje glede Q&A in kao da je bil false advertising. Da je špil buggy? Ja, na nivoju vsakega novega izida. Seveda bodo bugi in malo slab performance takoj po izidu, kot vsak špil. Zgleda da vsi delajo iz miši slona kot ponavadi. 

 

Preigral sem že okoli 30 ur, do sedaj pomojem da nisem naletel na niti en bug, špil je totalna bolanija, hudo vzdušje, grafika, animacije, zvok in tudi AI, ki je v resnici precej nadpovprečen, boljši kot večina iger v zadnjem desetletju.  Upam da čimprej začnejo izdelovat DLC-je in da se ne preobremenjujejo s konstantnimi spammerskimi whinerji. 

 

GTA in RDR2 in podobno se v teh pogledih skrijejo pred CP2077. Čeprav so gta in rdr vsi hvalili ko sta izšla. Tale hate proti cyberpunku je en sam bedni bandwagon hejta s strani folka ki nimajo fickov za dober računalnik in seveda konzolaških peasantov, ki še vedno niso uspeli prešaltat na PC master race. 

 

Cyberpunk v trenutnem stanju je 9/10, absolutni GOTY brez dvoma. Ko bodo špil še malo spolirali bo 10/10. Če se ne strinjaš kupi nov komp in odpelji staro kišto na smetišče, kamor spada. 

 

Najjaciji post u godinama

Povezava do prispevka

 

Flegma reče pred 1 uro:

@tomazek že veliko postov nazaj  (gee koliko postov, pa samo malo sem šel od compa : ) ), to je tudi res, a mislim, da je bil cdpr preprosto stisnjen v kot (dasiravno so sami krivi za to), delayja, kot je gor rekel sovica, si preprosto niso mogel več privoščit. Lej, kakšen shitstorm je bil na netu že ob zadnjem.

 

glede enormnih pomanjklivosti: zdi se mi , da to ni tako enostavno: meni najbolj sede vzdušje, in če to deluje, (lažje) spregledam določene zadeve (kar pa ne pomeni, da me ne motijo ali pa da bi jih upravičeval: recimo to, da sem neviden ogledalom : P). Če bi gledal iz takega vidika, bi lahko kar nekaj alinej naredil, kaj je pri The Witcherju 3 slabo ali samo osnovno, pa mi je morda celo najljubši špil ever. Poleg tega pa pri open world zadevah, ki močno dajo vtis živega sveta, poleg določenih nedodelanosti, hitreje začne motiti manjko "life sim" stvari, ker je pač iluzija živega sveta tako močna, medtem ko pri ostalih, manj dodelanih špilih na njih sploh ne pomisliš. Cyberpunk 2077 je tod napravil napačna pričakovanja, saj so mnogi pričakovali preveč, da bo to pravi virtualni life sim. Samo poglejte na netu, mnogi so sanjali, da bo Judy njihova prava waifu, da sploh ne bodo opravljali kvestov, ampak v špilu samo "živeli"... Doh...

 

A Cyberpunk 2077 je pač le rpg. In kolikor sem preigral, se mi zdi, da je ta aspekt več kot solidno narejen. Ter kljub pomanjklivostim se mi zdi, da pri Cyberpunku velja, da je, kakor je tod nekdo dejal že prejšnji teden, da je špil boljši kot njegovi posamezni elementi. 

 

Aje, če sem že prejle o  pričakovanjih: določne hrošče sem pričakoval, saj je gre za open world rpg. Mar niso bugi trademark open world rpgjev? :D

 

Sem nekaj podobnega študiral zadnjič. Vrjetno fantje pri CDPR enostavno niso bili dorasli projektu. Nekaj je napravit srednjeveški/postapokaliptični svet z ducat npc-ji in precej statično pokrajino,  povsem drugega pa je moderna metropola, ki nas mora stalno prepričevat s pristnostjo. 

 

 

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 23 minutami:

 

Najjaciji post u godinama

AI precej nadpovprečen si slišal!! To ko se policaj spawna v steni stanovanja sploh ni glitch btw. Its the fucking future. Pa mini map na gps je zato tko mala da lahko samo true pc master race rimjob professionals reagirajo dovolj hitro s 120fps in zvozijo rido like a baws saj so kontrole za vožnjo na dobrem PCju z ultra settings precej nadpovprečne, boljše kot večina iger v zadnjem desetletju

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...