Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Meni je zabugalo samo tam ko čakaš, da te Takemura pokliče, rešitev je bila, da greš v avto in se pelješ, takoj začelo delat. Pa niti enega crasha.

 

Je pa bilo t pose na motorju ene 3x, v badlands so se pojavili duhovi avtov in zginli sred ceste :D, pa tu pa tam se je zgodilo, da nekaterih stvari nisem mogo pobrat.

Povezava do prispevka

Meni se ne zdi

 

Al nisem jaz dovolj dobro razlozil al pa ti ne stekas

 

Pac ni mi zbugalo questa da sm ga moral ponavljat.. pac mogoce je kaj zajebalo, ni mi strelajalo orozje al nisemm oral pocepnit.. pol sem sem sam sejval in loadal

 

Dejansko pa al sem imel sreco, da mi n izaglichalo med fajtom ko ne mores sejvat al pac.. nimam apomina, da bi moral kaj ponavljat zaradi glicha.. save load na hitro to je blo to

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 minutami:

Pac ni mi zbugalo questa da sm ga moral ponavljat.. pac mogoce je kaj zajebalo, ni mi strelajalo orozje al nisemm oral pocepnit.. pol sem sem sam sejval in loadal

 

Ok, drugače sva si tolmačila zgleda. Ker zame je kakršna koli napaka, ki onemogoča nadaljevanje misije pač bug. In če si moral reloadat sejv zaradi nekega buga je to pač to :D

Povezava do prispevka

ma na nexusu je itak ze 500 modov, sam se jih vsaj cez prvi playtrough ne bom dotikal, tega ki ga omenjas nism najdu sam itak je search gnil pa folk tut pod opise modov vse mozne keyworde nabije

 

hudi so mi tut reshade modi, en folk res ne steka te estetike, ker je polno reshade modov, k cist zdriskajo izgled na bolj pisano, nasiceno in kontrastno in ze iz screenshtov vidis, da mitigirajo ta namerni smrad mesta

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 43 minutami:

/ vibes 鉛ふャ /

 

lih so uleteli eni novi relisi v prodajo in sem šel poslušat tole, če bi dodal v košarico al ne, fak kako ga lomi model

 

 

cel album: https://danieldeluxe.bandcamp.com/album/exile

Tole sem vceraj na poti iz sluzbe poslusal. Ful dobro pasalo zraven meglenega somraka in luči na avtocesti! Carsko

Povezava do prispevka

Ok...ko ste pravli da ste z zgodbo prisli kao na tocko point of no return...to se dejansko omeni v igri? Jaz sem zdaj kar pridno puca main in side misije...pa se mi zdi da se zgodbovno kar napredoval...

Spoiler

Johhnya sem dobo v drugo...ko poje tabletr pa se ga napije da dobim podatke od smashera...pa do hcerke Tanake se gre da pridemo do Mikonisha al kak je...

...je to to neki al se kar naprej?

 

Mi je pa kar zlezo pod kozo zdaj...ni mi tolko do raziskovanja...mi pa pasejo Johny scene. 

Povezava do prispevka

Eno vprašanje za nekoga, ki igre še ni nabavil in razmišlja, ali bi se je lotil ali ne - če so bli že CDRED meneđerji unpatient in developerji under pressure, better da se počaka do marca, da se zadeva popatcha, preden se spustim v nabavo in preigravo?

Se spomnim, da je včasih veljalo eno obče pravilo potrpežljivosti, ko je veljalo, da se raje počaka še malo dlje, da bo igra res huda, kot pa da izide pred polishingom - in to smo gamerji sprejeli. Izgleda, da današnja quicky doba tega ne dopušča več ... razen če nisi Rockstar in delaš na GTA 6.

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka
Ejga reče pred 20 minutami:

Eno vprašanje za nekoga, ki igre še ni nabavil in razmišlja, ali bi se je lotil ali ne - če so bli že CDRED meneđerji unpatient in developerji under pressure, better da se počaka do marca, da se zadeva popatcha, preden se spustim v nabavo in preigravo?

Se spomnim, da je včasih veljalo eno obče pravilo potrpežljivosti, ko je veljalo, da se raje počaka še malo dlje, da bo igra res huda, kot pa da izide pred polishingom - in to smo gamerji sprejeli. Izgleda, da današnja quicky doba tega ne dopušča več ... razen če nisi Rockstar in da delaš GTA 6.

 

Po eni strani je nalezljivo delat queste in lvl up-at, svet je OGROMEN (bolj kot sem sam pričakoval) in polno likov, ki si jih boš zapomnil, po drugi strani pa čutiš, da so rezali ven (obljubljen) content, da so šparali na nekaterih stvareh (AI, ki ga mogoče v svetu še odpustim, ampak ko se fajtaš/hekaš zna bit pa kr smešno lahek, ko dobiš določene perke) in se zdi, kot da je veliko manj odločitev, ki vplivajo na potek zgodbe a la The Witcher 3.

Če lah sprejmeš, da ta špil nikakor ne doseže pričakovanj, potem kar začni igrati. No, mogoče bi vseeno do marca počakal, da porihtajo še kake buge; če imaš pa še kake druge špile za preigrat in ne bi rad zdajle riskiral 60 EUR za nekaj, kar ni ravno RDR2 level spolirano, bi pa počakal kake dve leti, da se špil zniža na GOGu/kjerkoli že. Cela ideja špila mi je še zmer huda, je pa škoda, da si niso še več cajta uzel, ker ga je ta špil nujno potreboval, pa ne mislim samo poliranje bugfesta...

 

tl;dr Bolj me moti česa špil nima kukr hrošči, ker se bojim, da npr. nekega sistema s fakcijami nikol ne bodo implementiral, da bo AI ostal na tej stopnji in da bodo tud questi večinoma ostali taki, kjer ni veliko variacije, razen da se tu pa tam odločiš koga boš ubil ali ne

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Se strinjam  @Weraziel  , zanimivi questi, določeni liki ful zapomnljivi, igra kr vleče k igranju. Se pa vid da igri nebi manjkalo dodatnega polisha. Vredna igranja, bo pa čez nekaj mesecov boljša, vsaj kar se buggov tiče, kar se tiče npr. obnašanja/spawnanja policajev verjetno ne bo kaj bistveno izboljšano.

Povezava do prispevka
Ejga reče pred 30 minutami:

Eno vprašanje za nekoga, ki igre še ni nabavil in razmišlja, ali bi se je lotil ali ne - če so bli že CDRED meneđerji unpatient in developerji under pressure, better da se počaka do marca, da se zadeva popatcha, preden se spustim v nabavo in preigravo?

Se spomnim, da je včasih veljalo eno obče pravilo potrpežljivosti, ko je veljalo, da se raje počaka še malo dlje, da bo igra res huda, kot pa da izide pred polishingom - in to smo gamerji sprejeli. Izgleda, da današnja quicky doba tega ne dopušča več ... razen če nisi Rockstar in delaš na GTA 6.

Pocakaj. Lahko da ti bo igra delala skoraj brez problema, kot meni, lahko pa da bo totalna polomija. Ni vredno rizika.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...