Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 29 minutami:

Mislim, da imajo PCjaši hudo izkrivljen pogled na to kako močan je -povprečen- pc.

Sam oni se itak imajo vsi po vrsti za Master Race, tudi če recimo furajo kako Galaxy tablico. :D

Konzole so cokla, nova generacija je očitno precej prešibka. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

A tako kot povprečen pc? Mislim, da so novodobne konzole malo močnejše od povprečnega PCja.

Ma ja, da dobiš vse na max je treba pljunit ene x3 cene konzole. Meni recimo Cyberpunk 2077 laufa vse na max, plačal pa sem cca. 1500 € za kišto (in kupoval po delih, da sem dobil cenejše komponente). Ni mi panike, ker rabim komp, da mi hitro laufa (Premiere Pro etc.), samo striktno za gaming pa je sploh v bitcoin časih X1/PS5 sick deal. Na računalniku, ki je stal x3, je grafika malo lepša, ma daleč od neke konkretne razlike, ki bi upravičila tak strošek za gaming namene

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Ma ja, da dobiš vse na max je treba pljunit ene x3 cene konzole. Meni recimo Cyberpunk 2077 laufa vse na max, plačal pa sem cca. 1500 € za kišto (in kupoval po delih, da sem dobil cenejše komponente). Ni mi panike, ker rabim komp, da mi hitro laufa (Premiere Pro etc.), samo striktno za gaming pa je sploh v bitcoin časih X1/PS5 sick deal. Na računalniku, ki je stal x3, je grafika malo lepša, ma daleč od neke konkretne razlike, ki bi upravičila tak strošek za gaming namene

Ma niti ni toliko poanta v tem koliko kaj stane. Itak so konzole bolj poceni.

Fora je v tem, da ima povprečni PC user/gamer ful bolj švoh mašino, kot bi radi "master race" gospoda prikazali. Tole kar imaš ti je precej nad povprečjem.

 

Predvsem pa mi je smešno tole deljenje folka tle na master race in peasante, ko pa vsi posedujemo oboje. Peasanti so kvečjemu tisti, ki imajo samo en sistem, pa naj bo to konzola ali PC.

Povezava do prispevka
nekdo reče pred 4 urami:

Konzole so cokla, nova generacija je očitno precej prešibka. 

 

Arey reče pred 3 urami:

Tole bos moral pa predebatirat z @atomicom, gospod uporabnik. 

 

Točno to :)

 

Ob izzidu PS5 AMD niti imel tako močne grafične kartice, kot je ta v PS5 in danes ekvivalentna grafična kartica stane, kot ps5 po msrp seveda, v praksi je še 2x dražja.

ENO leto pred izzidom sem pa jaz moral v potato computer dajat blutooth dongle in windows licence, da sem dvigal ceno, ker folk ni hotel verjet, da lahko za tako mal denar postaviš PS4 ekvivalent.

 

Toliko o razliki v powerju glede na čas izzida konzole. PS5 JE MONSTER in še tih povrhu :wub:. Pač Ray tracing bo pa pač še mal počakal....

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 48 minutami:

Ma niti ni toliko poanta v tem koliko kaj stane. Itak so konzole bolj poceni.

Fora je v tem, da ima povprečni PC user/gamer ful bolj švoh mašino, kot bi radi "master race" gospoda prikazali. Tole kar imaš ti je precej nad povprečjem.

 

Predvsem pa mi je smešno tole deljenje folka tle na master race in peasante, ko pa vsi posedujemo oboje. Peasanti so kvečjemu tisti, ki imajo samo en sistem, pa naj bo to konzola ali PC.

 

https://store.steampowered.com/hwsurvey/videocard/

 

Sodeč po temu, tudi če zbrišemo iz seznama vse integrirane grafične, delež ljudi, ki imajo ps5 ekvivalent ali boljšo grafično kartico nižji od 5%.... ouch... to morm dat še v sveto vojna temo....

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 11 urami:

Ma ja, da dobiš vse na max je treba pljunit ene x3 cene konzole. Meni recimo Cyberpunk 2077 laufa vse na max, plačal pa sem cca. 1500 € za kišto (in kupoval po delih, da sem dobil cenejše komponente). Ni mi panike, ker rabim komp, da mi hitro laufa (Premiere Pro etc.), samo striktno za gaming pa je sploh v bitcoin časih X1/PS5 sick deal. Na računalniku, ki je stal x3, je grafika malo lepša, ma daleč od neke konkretne razlike, ki bi upravičila tak strošek za gaming namene


@Hernier: Lahko navedeš komponente? Ker 1500 € je zelo OK cena za dokaj dober PC (predvsem me zanima okoli Premiere...). Za harwdware rendering videa mora biti grafična že dokaj solidna, ali? 
Sam imam ravno za te službene potrebe (Premiere, InDesign) namenski PC: Ryzen Threadripper, 128 GB Ram, dobra stara 1080ti (mislim, da še ni potrebe po menjavi, pač za to kar jaz rabim),  nvme za sistem in programe, ssd za podatke in delovne verzije. MIslim, da je to to. Od periferije pa 2x Dell "37 monitor (večjih ne morem dati na mizo, rabim pa obvezno 2 za normalno delo) ...
Glede Cyberpunk pa mislim, da ni pretirano tehnično zahteven. Meni je več kot ok delal tudi na starejši 1070 grafični, in prav tako na rtx2600.
Aja, pa sorry za offtopic. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

lol

 

Prišel sem pogledat, kakšni so kaj odzivi na patch.

 

Pa našel samo tri strani postov, ki govorijo o ... bržda nečem. Nekaj o peasantih, pa master race, pa ena slika opice je vmes.

 

It's mn3njalnik, all right.

 

:lol:

 

(Aja, mimogrede, ravno zaradi Cyberpunka 2077 sem takrat ob izidu špila odkril mn3njalo ponovno, me je prav presenetilo, da tu še obstaja community, potem, ko je Joker prenehal obstajati. Res kul.)

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Flegma reče pred 59 minutami:

lol

 

Prišel sem pogledat, kakšni so kaj odzivi na patch.

 

Pa našel samo tri strani postov, ki govorijo o ... bržda nečem. Nekaj o peasantih, pa master race, pa ena slika opice je vmes.

 

It's mn3njalnik, all right.

 

:lol:

 

(Aja, mimogrede, ravno zaradi Cyberpunka 2077 sem takrat ob izidu špila odkril mn3njalo ponovno, me je prav presenetilo, da tu še obstaja community, potem, ko je Joker prenehal obstajati. Res kul.)

Moj odziv na patch: vožnja je bolj zabavna, pa mogoče je malo boljše streljanje, večina ostalih stvari pa bolj kozmetičnih in to mi je malo brezveze, da je to vse kar dobimo po več kot enemu letu. Bugi so še vedno, ampak dost manj. Je kul igrat, ni slab špil, ampak ne vidim sploh enga razloga zakaj bi spet igral, napram Witcher špilom

Povezava do prispevka

Je res da nism celega preigral, tako da težko rečem, ampak ob izidu so main questi bli spolirani, ostalo pa tkotko. Pač upat da Pacifica več ne meče ven iz špila 

 

Pa tud en lep kos mape nimaš velik opravil, jekar neizkoriščen, baje bodo queste k so rezal dali naknadno not

Povezava do prispevka

One of the main issues so far is that the PS4 version of Cyberpunk 2077 doesn't launch via disc. At the time of writing, it does seem that there is another hotfix available which should sort the issue once users update their system. Another is that the PC port crashes due to an audio-related issue. CD Project Red is fixing the game, but in the meantime, the forum post does recommend PC players disable the drivers before opening up the game.

 

jao

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...