Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

4Stringed reče pred 4 urami:

Double jump je gladko najbolj zabavna stvar v igri :D

 

Sicer semizdi, da te charge jump ponese mal visje, sam mi bolj sede tadruga opcija, ker se da ful hitrej poskakat po strehah do naslednjega vprasaja. Mal je wonky celotna mehanika skakanja, ker tu in tam ne zagrabis direktno tistega edgea, proti kateremu si namenjen, med dolocenimi ozkimi ulicami, kjer skaces iz ene klime na drugo izpade ze rahlo frustrirajoce platformsko na trenutke, ampak se vedno dovolj zabavno, ker se da splezat na cist vse, prakticno ne rabis vec avta, ker hitrej s parkourjem prides do zeljene destinacije, kot pa s furanjem v mestni guzvi. A+ da so to dodali v spil, res mu doda cist neko drugo dimenzijo, plus ponoci pogledat dol na ulice v Downtownu... Neverjeten razgled, love it :)

 

Mogoc bo izpadla zelo smesna primerjava, ampak spil me cedalje bolj spominja na The Saboteur - open world GTA style 3rd person razfukancija v Parizu med WW2, kjer si lahko splezal na sleherno stavbo in pobijal nacije na sto in en nacin, zabavna za popizdit, IMO vredna igranja tut danes ter ena izmed bolj underrated tovrstnih predstavnic zanra. Cyberpunk vse, kar je mel The Saboteur pomnozi z tavznt. Ze prej mi je cist kul blo furanje med visokimi stolpnicami in bloki, dejstvo da lahko na skor vse splezas, pa res pridoda ogromno ze tako pestri izkusnji v Night Cityju

 

Vprasajev, ki se sproti pojavljajo po mapi... Pizda, tega je dvakrat vec kot v Witcherju :D Skor cel mesec sem cistil morje okol Skelliga, CP se samo smeji temu. Skos se pojavlja neki novega, on ti ponuja nov avto, T-Bug hoce tisto, NCPD te rabijo na tem vogalu, SMS-i ti letijo v inbox en za drugim, Delamain hoce taksi nazaj... Prav tisti overwhelming filing resnicnega zivljenja. Pa ceprav se opravila zacnejo ponavljati, se vedno mnogo, mnogo, MNOGO raje trikrat obrnem Cyberpunk na tej tocki, kot pa da se bilokdaj zalaufam kak Far Cry od Ubisofta recimo, kjer je na mapi totalen clusterfuck isto genericnih opravil kot v CP-ju, mogoce lahko sem uvrstim se Assassin's Creed serijo. Ni Ubisoft nikoli in nikdar bil sposoben po mojem mnenju ustvarit take pristne izkusnje kot CD Projekt, jebiga. Najbolj so me do zdaj pritegnili njihovi open world naslovi, Rockstar je tut dost blizu. Pa je lahk na tej tocki tolk enih genericnih opravil vsepovsod, da se ti zacne obracat od njih, bom se vedno raje igral CD Projekt naslove. Preprosto me bolj potegnejo k igranju. V muzki je en dober term: Repetition legitimizes. V mojem pogledu so CD Projekt dalec najbolj leđit, kar se tega tice

Čudno men je charge jump mal bolj všeč ko sem začel chargat že kar v zraku. Skačeš kot spiderman iz strehe na streho. Pri double jumpu sm opazu da je dosti težje prit čez neke visoke ograje, sploh če imaš gor bodice. Tud men je bil Saboteur brutalno zabaven špil in sta nekak res podobna. Škoda da ne bomo dobili kdaj Sequela. Good times.

Povezava do prispevka

@Gapi182 Men je sama mehanika double jumpa boljsa, vajen sem iz kakih prejsnjih naslovov v eno prtiskat space bar, ce je ze dana tovrstna opcija v spil. Charge jump te ponese vertikalno visje ja, medtem ko mam filing, da z double jumpom pokrijem vec prostora horizontalno

 

Nisem pa poskusil, ce se da chargat ze v mid air, pol je verjetno bolj smiselno ga vzet ja, se strinjam

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 6 minutami:

@Gapi182 Men je sama mehanika double jumpa boljsa, vajen sem iz kakih prejsnjih naslovov v eno prtiskat space bar, ce je ze dana tovrstna opcija v spil. Charge jump te ponese vertikalno visje ja, medtem ko mam filing, da z double jumpom pokrijem vec prostora horizontalno

 

Nisem pa poskusil, ce se da chargat ze v mid air, pol je verjetno bolj smiselno ga vzet ja, se strinjam

Oba mata prednosti in slabosti. Mislim da je za samo počasno stealth igranje charge jump boljši. Za drug playthrough pa definitivno planiram nek Katana slow mo build z double jumpom ker je brutalno OP za tak build zaradi hitrosti skoka. Sm vidu par videov na youtubu kjer folk skače okrog kot ninje :D

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Ma kaj ces ga banat, ce tip odpre nov account

 

Tip je kot Naruto ko se klonira

 

Pol samo KeKitu delate komplekse, ker cim pride kaksen nov uporabnik, ki ima kaj proti CyberPunku postane takoj Static

 

Pac ce vam ni vsec ignorirajte in caw

Jaz ne vem, da se vsako krat pustite sprovocirat neki brezveze pol vas povlece na njegov/njihov nivo 🤣

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 urami:

Mene pa preseneča zakaj se raje z njim kregate in izgubljate čas kot pa daš lepo na block in maš mir ter tema se ne smeti.

 

 

itak so 2 sides of the same coin. Najboljše ignorirat oboje. C2077 ni trash igra tako kot tudi ni masterpiece. Folk skače iz enih ekstremov v drugega. Mogoče se skriva med vsemi temi uporabniki nek xmen level shizofrenik ki ves čas menja mnenje iz enega ekstrema v drugega. Da se zelo uživat v igri da se pa tudi konkretno razpizdit :D

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Je kar zalostno da je to vse bolj pogost odziv ljudi iz vseh koncev.

 

Jaz na primer uzivam v spilu se zabavam ful pac ampak se vedno priznam da je objektivno tole ful slabo

 

Sam dobr jz sm vesel da sm igral ko sem rajsi ne bi caku na tisti "pravi" izzid

 

Pac dosti stavri v igri ful fun realno te k se skos pritozujejo so haterji v igri je za pocet ogromno

uredilo bitje Dynamic
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 17 urami:

skoraj 2 uri (nisem se gledal)

 

 

sem pogledal video in na momente je pač mal smešen. Človek reče da ni imel nikoli game breaking buga in potem v naslednji povedi omeni tko 3 game breaking buge ampak je kao okej ker je lahko preloadal game... No kul. Omeni da je boljši cyberpunk v skillih ker jih ima več, ma realno so pač skilli samo za čar. Izgledajo malo drugače ma samo nasprotniki ne zahtevajo nobene strategije, vse premagaš na isti način. Kar se tiče cyberpsychotov je zadeva še slabša če hočeš neki stealth delat ker pač sama igra tega noče in bo zabuggal kdaj cel quest ali enemy. Za določene stvari je pa lepo povedal da je Cyberpunk res dobr in boljši od witcherja v določenih kategorijah ma mislim da je stavek proti koncu najlepše opisal Cyberpunk, čeprav sam ni tako opisal gejma;
 

''At best the result will be a game that does many things but is mediocre at all of them''. 

 

Aja pa še ena stvar. Ko ljudje rečejo da hočejo met driving in policijo kot v GTA to ne pomeni da hočejo GTA klon ampak enostavno driving ki nima fizike iz leta 2003 in police AI ki pač... obstaja. Nočemo GTA, hočemo KAKOVOST na nivoju GTAja.

Povezava do prispevka

Jaz mam pri njemu (neverknowsbest) občutek, da tipson za stanje v katerem je špil bolj krivi igralce kot CDPR. Kao preveč so pričakovali bla bla. Sami ste si krivi. Igralci so pričakovali kaj so jim CDPR predstavli, pokazali v teaserjih, trailerjih, gameplay demo in on zj bolj krivi igralce, ker špil ni to kar je blo obljubljeno.

 

Povezava do prispevka

Priznam, da nisem gledal celega BeatEmUp videa, ker me je po prvih 30 sekundah minilo, tako da sem potem se na random petih mestih gledal ~ minuto videa in se strinjam z nekaterimi stvarmi, ki jih BeatEmUp pove o igrici/situaciji, tip itak izumlja toplo vodo in stvari pri katerih igrica pesa NIHCE ne zanika, kot hocete kle nekateri prikazat. Gre za sam nacin podajanja tega. Razumem, da imamo tako glede igric tudi glede content creatorjev razlicne okuse, sam komur je tak video "najboljsi" je pac idiot.

Povezava do prispevka

dajmo malo smirit no, ni zdaj treba čist znoret okrog tega kater videjo je komu kul

 

pred vhodom v konjzolec sta napisana dva yt kanala, za katere se lahko fukne foromaša na cesto, wab in angryjoe, pa mislim da je nekdo v sneg s tičom napisal skillup, samo to ne vem če uradno šteje

 

ostalo pa le malo bolj civilizirano komentirajmo

Povezava do prispevka

Torej video je dolg 46 minut. Ti si gledal 30 sekundni intro in skakal kakšno minuto po videu in ga označil za smeti in tiste, ki jim je "najboljsi" za idiote. Bravo res

 

Potrjuješ kar tomazek piše. Ker pač si fanboy in če ma kiri kontra mnenje objavi moraš vdarit. Sam bi tu še dodal poleg udarca moraš še žalit.

 

Ne rabiš mi odpisovat, ker vidim, da je debata s tabo nemogoča. LP.

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 36 minutami:

pred vhodom v konjzolec sta napisana dva yt kanala, za katere se lahko fukne foromaša na cesto, wab in angryjoe, pa mislim da je nekdo v sneg s tičom napisal skillup, samo to ne vem če uradno šteje

a mi loh kdo to prevede. Tko seriously not trying to be a dick 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...