Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 5 minutami:

Seveda je zanimivo. Kar hočem povedat že več let v v železnini. PS4pro je 2,5x močnejši od navadnega. Kakšna je pa razlika v grafiki? Na pcju nikoli ne nastavim grafike na ultra, pač bojkotiram, ker je celotna industrija zadnjih 10 let naštimana, da naj folk zapravlja 3k€ za komp, ki čez eno leto ne bo več cutting edge.

 

lidlič!

 

 

  

Arbenowskee reče pred 3 minutami:

 

men so zanimive te primerjave, ker men dobesedno isto vse zgleda. (ok opazim če je kje več ali manj trave). vedno morajo dat pavzo pa zoomat da vidiš razlike. 

 

če bi delal blind teste - 99,9% ljudi ne bi znalo določit sistema na katerem teče

 

Kako ne vidiš razlike?!? Nared screenshot in ga zoomiraj na 200-400% ti slepec en!

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 40 minutami:

PC Master Race garda = klovni

 

Fak, kolk je bilo lepo, ko smo imeli samo konzolec in ni blo treba poslušat teh debilov, razen Mihak-meta, ko je uletaval vsake tolko s forami iz leta 2004.

 

Thx Obama.

 

ma to je bolj anomalija ratala zaradi Cyberpunka, ker bo tudi večina konzolašev igrala na PCju, pa zdaj imamo to kreganje - v bistvu je kriv CDPR, ki ni izdal next gen verzije. :D

 

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče Pravkar:

 

men so zanimive te primerjave, ker men dobesedno isto vse zgleda. (ok opazim če je kje več ali manj trave). vedno morajo dat pavzo pa zoomat da vidiš razlike. 

 

če bi delal blind teste - 99,9% ljudi ne bi znalo določit sistema na katerem teče

Če ne bi vedeli, sigurno. Tako pa veš, kaj je potrebno gledat, bližje k ekranu se postaviš in se fokusiraš ne odaljeno senco drevesa in opazuješ, koliko je nažagana in ugotoviš.

 

 

Tukaj so testirali čisto vsako grafično nastavitev na PCju, da so prišli do primerjave. 

 

Povezava do prispevka
narodno reče pred 46 minutami:

Fak js prvega medveda nisem mogel ubit ker se Gerald zatikal in tudi neke cudne animacije so bile takrat.  :D

men se je Roach do prvega patcha na random pojavljal nekje na nebu :D

 

aja CDPRjevi PR osebki trdijo da je za slabe performance na PCjih kriv Denuvo, ki so ga vklopili za rivju verzije. V retail verziji naj ga ne bi bilo.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

Če ne bi vedeli, sigurno. Tako pa veš, kaj je potrebno gledat, bližje k ekranu se postaviš in se fokusiraš ne odaljeno senco drevesa in opazuješ, koliko je nažagana in ugotoviš.

 

Kar je v konkretni igri nemogoče, ker potem instantno fašeš "MISSION FAILED!!!!!"... 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

Če ne bi vedeli, sigurno. Tako pa veš, kaj je potrebno gledat, bližje k ekranu se postaviš in se fokusiraš ne odaljeno senco drevesa in opazuješ, koliko je nažagana in ugotoviš.

 

no saj, to je point. če ne primerjaš side by side in tega prej ne pogledaš - ne bi nikoli ugotovil za kater sistem gre. 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 5 minutami:

ma to je bolj anomalija ratala zaradi Cyberpunka, ker bo tudi večina konzolašev igrala na PCju, pa zdaj imamo to kreganje - v bistvu je kriv CDPR, ki ni izdal next gen verzije. :D

Ma Sovica in Janša mata od vedno ta troll behaviour, sam odkar smo poenotili izbi sta dosti bolj glasna. Zraven pa so uleteli še old school PCjaši, ki dodajajo gorivo na ogenj.

Drugače upam, da imaš prav. :D

 

Sicer pa ti bodi tiho, InterŠpartanec.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Ne ne, teorija o tropu hijen iz metnog nikakor ne drži. XD

Zdaj čakam samo še kakega porkodiota, da pride dat support. :D

 

kdo še gleda nogomet :P

drgač sem pa res sam hotu izkoristit situacijo, da prlepim ta carski lik iz carske epizode Dexterja

 

tole prepucavanje mi je itak mem

tbh mi je v celi situaciji največji glupan CDPR, če so res nardili špil, ki ga 3k PC ne more poganjat na maxxx

Povezava do prispevka
Janša reče pred 2 minutama:

saj a ni bilo s crysis isto, ob izidu ga ni bilo kompa, ki bi ga lahko poganjal na max oz. ultra, pa smo bili vsi slinasti

 

 

Ja. Samo to je blo 13 let nazaj. In takrat so bile res konkrente razlike med posameznimi grafičnim nastavitvami. Danes praktično vse kar je medium je želo zelo lepo in so res naprej samo še detajli. Pri crysis 3 je bilo že vseeno.

 

jCKdiRNxaD8pqEBd2aMgmVRBOqVvI2qicinz-EjS

 

Gatsu reče Pravkar:

 

Witcher 2 isto

 

To je bilo zaradi deph of fileda, ki jimel withcer 2 takrat oziroma še danes nabolj naprednega in to je zabasalo graifčno. Tudi danes velikokrat gre zgolj za samo eno nastavitev, ki res požre. Tako kot pri Odyssey volumetric oblaki.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

Ja. Samo to je blo 13 let nazaj. In takrat so bile res konkrente razlike med posameznimi grafičnim nastavitvami. Danes praktično vse kar je medium je želo zelo lepo in so res naprej samo še detajli. Pri crysis 3 je bilo že vseeno.

 

jCKdiRNxaD8pqEBd2aMgmVRBOqVvI2qicinz-EjS

 

 

To je bilo zaradi deph of fileda, ki jimel withcer 2 takrat oziroma še danes nabolj naprednega in to je zabasalo graifčno. Tudi danes velikokrat gre zgolj za samo eno nastavitev, ki res požre. Tako kot pri Odyssey volumetric oblaki.

 

A ni bil supersampling glavni krivec da je vsaka grafa počepnila na max nastavitvah?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

 

Dej boš ti raje najprej malo igral na PS5 pa poročal iz prve roke kako je stanje ok? ;)

 

Bom probal, ampak vedi, da PS5 je v bistvu PS4 verzija z BCjem, tako da v najboljšem primeru bo nekako PS4 pro s SSD performance. Če bo sreča bo deloval z odklenjenim frejm rate in na 60 na 1080p, ampak ne bi pričakoval čudeže. Ker W3 je bil obupen na ps4pro, takisto z GOTY verzijo.... neke artifakte, barve sprane ipd. 

 

Glede na stanje kak bo na day1 bi močno svetoval PC, razen če bo špil crashal kot HZD.

 

Bom pa gotovo sprobal kak dela na PS5 že na day1 ter naredil eno primerjavo kak se mi zdi.  

Povezava do prispevka
bitsurugi reče Pravkar:

 

Bom probal, ampak vedi, da PS5 je v bistvu PS4 verzija z BCjem, tako da v najboljšem primeru bo nekako PS4 pro s SSD performance. Če bo sreča bo deloval z odklenjenim frejm rate in na 60 na 1080p, ampak ne bi pričakoval čudeže. Ker W3 je bil obupen na ps4pro, takisto z GOTY verzijo.... neke artifakte, barve sprane ipd. 

 

Glede na stanje kak bo na day1 bi močno svetoval PC, razen če bo špil crashal kot HZD.

 

Bom pa gotovo sprobal kak dela na PS5 že na day1 ter naredil eno primerjavo kak se mi zdi.  

 

Kakor sem jaz razumu bo imel Cyberpunk podoben patch kot je za GoT in Days Gone -> se pravi BC3 mode ko konzola laufa na native PS5 frekvencah, sam pač ni v uporabi nič od PS5 API funkcij. PCja za gaming jaz več nimam in ga nikol več ne nameravam imet ;) 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

 

Kakor sem jaz razumu bo imel Cyberpunk podoben patch kot je za GoT in Days Gone -> se pravi BC3 mode ko konzola laufa na native PS5 frekvencah, sam pač ni v uporabi nič od PS5 API funkcij. PCja za gaming jaz več nimam in ga nikol več ne nameravam imet ;) 

 

No super, to je dobra novica. Upam, da bo res solidna verzija, da res ne bo treba čakat na naslednje leto za vsaj dostojno igranje, ker roko na srce se ne čudim, če bi slabo delala, glede na to kako zahtevno je mesto s tega vidika.

 

Ti pa povem, da kar sem od leakov zasledil so XsX ter ps5 verzije dokaj solidne, tudi kar se tiče NPC density ter FOV. Sicer pa počakajmo na DF revju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...