Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

@DaCapo

 

Ma jaja sej ce bo ql bom ital kupil za ps5, ze samo da vidim hudo grafiko in pol MP

 

Sej ce bi imel malo jaci cpu, bi kupil novo graficno in bi kupil za pc sam tako nima smisla, ki sploj ne vem kako bi bo delala

 

Sej swm kuppil destiny 2 smrdljivi dlc za pc in zdej se za ps5 sam da vidim kako dela in igram malo v partiyu s ultra plebejci na ps4 hehe

 

In mogoce bom kupil celo pol se 1x na pc ko bom imel novega, da vidim kkao mi dela na max vse

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
vlaho reče pred 55 minutami:

js sm gledal ene pol ure in mi ta hype sploh ni jasen zakaj

 

zgleda čisto neka futuristična generična streljačina 

Avtorji Witcherja 3. Mislim, sej štekam kaj hočeš reči, ker tudi meni izgleda "samo" kot ful dobra igra in sem bolj nahajpan zaradi CDPR, kakor igre same. Ampak ne moreš rečt, da ti ni jasno čemu ves hype.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 8 minutami:

igras igrico day1 in ne jokas kot neka jocker forumska picka "oh ne hrosci mi bojo unicili izkusnjo, vcasih kak lik kar pogleda skozi streho avtomobila, immersion broken, worst game ever"


Tu se podpišem. Poleg tega: jaz bom v štartu igral na betežnem i5 s 1070 grafično in sem vseeno prepričan, da mi bo šlo skozi (1080p seveda). 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 45 minutami:

Avtorji Witcherja 3. Mislim, sej štekam kaj hočeš reči, ker tudi meni izgleda "samo" kot ful dobra igra in sem bolj nahajpan zaradi CDPR, kakor igre same. Ampak ne moreš rečt, da ti ni jasno čemu ves hype.

Ne sej stekam, futurizem, tvoje odlocanje v dialogih nekaj steje, nora grafika, keanu itd... mogoce sem se narobe izrazu s hypom al neki

Povezava do prispevka
BuLsHiT reče pred 1 minuto:

Kaj pa kupuješ pri reselerjih... 


Ma, ca. 10 € sem profitiral ;) in ker sem škrt se mi je zdelo OK.
Konec koncev pa bom igral enako in ob istem času kot vsi ostali .. (no, vsaj upam da bo tako).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...