Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Enterprise reče pred 1 uro:

verjetno mislis predvsem na chromatic aberration (ob robovih zaslona to mavricasto sranje) in TAA

ce lahko enablas DLSS, potem dobis boljso sliko za 40% vec performansa

 

chromatic aberration pa upam da se da izklopit

CA je živ hudič, sploh ne vem kaj se  tole tišči v špile.

 

evo, pokrili+ so vse stroške samo s preorderji, tko da bo božičnica**

Eo-XG9jXMAEywp2?format=png&name=4096x409

 

** v obliki cruncha do 21:45 na Silvestrovo

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 urami:

 

 

tej polajki so naredili Witcher po knjigah enekga proper pisca in komaj v 3. jim je vspelo naredit neki spodobnega in zdaj so naredili neki na novo po nekem immagianrnem svetu nekega crenca, ki je ocitno malo sex manijak in pac ni jim vspeli, mogoce jim bo v tretje.. sej veste kako pravijo

 

 

 

 

 

Lah mi serješ po CP2077, samo Witcher2 mi pa ne boste blatili.

Povezava do prispevka

Meni so blazno zanimive te izjave, da je vzdušje top in svet ful immersive.

 

A se kdo sploh lahko spomni kakšnega cyberpunk špila, kjer vzdušje ne bi bilo fajn? Gre za tako recepturo, kjer je IMHO zelo težko brcniti v temo. Hard Reset, Observer, VirtuaVerse, Cloudpunk, Ghostrunner ... če je kakšna stvar skupna kiberpankovščinam te generacije, je to zagotovo vzdušje, ki pač vžge, pa če je minimalistično ali pa big budget produkcija.

 

Svet pa je tako boleče statičen, da ga je skoraj žaljivo primerjati z open worldi iger zadnjih par let. Nisem ravno največji fan Red Dead Redemption 2, ampak naključni dogodki in raznorazni detajli tam se ob Cyberpunk zdijo kot iz prihodnosti. Še Kamurocho v Yakuzi v interaktivnosti zlahka pospravi z Night Cityjem. Štacune z oblačili so vse kopipejstane, NPC-ji retardirani in totalno brez duše, promet sploh ne ve, kaj je umetna inteligenca. Razen blišča na high-end mašinah ima ta svet za ponuditi bore malo.

uredilo bitje DeathIncarnate
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Ne mi rečt, da je igra v resnici tak utripala? Fak, niti posnetka ne morem gledat kaj mi začne delat v glavi.

 ne, to utripanje je očitno nek yatuberski glitch. Ko sem jaz igral ni nič utripalo. Bo treba boljši video poiskat :)
edit: ma prvi video sem nalimal, pa zdaj vidim da je res čudno. ampak vsaj neko predstavo o igri dobiš.. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ce ste klosarji s 4 leta starim laptopom, tko k jst: investirajte 5 eur in igrejte lepo na ultra prek geforcenow.

 

Sm pa cca 10ur igral, zacetek act 2. Zaenkat nobenih major bugov/crashov, vecinoma mam ksne UI overlay buge, random janky stvari, pa audio kdaj kej jebe pogovorih.

 

Igracka je pa nora, res bolano ambiciozen projekt.

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka

Ta špil je točno to, kar jest ne maram. Se pravi ogromen, veliko dialogov, veliko inventorya in customizationa in nekih statsev, skratka resen RPG. Ponavadi to samo probam.

 

TOLE      JE    B O L A N O !!!

 

Ura bo 3... Want to buy more time!

 

 

 

P.S. Jest sem tudi našel BUG, ki me ful moti. V fancy hotelu za šankom stane buteljka Chateu Dlenc 2012, 60 let staro vino stane isto, kot nek Pale Ale od Danteja. Kje se včlanim v klub hejterjev, da tudi jaz objavim na twiter to katastrofo?

 

 

 

- aja sem pa probal simulirat PS4pro na PCju. Fantje tole je čisto solidno. Če vas kot konzolaša ne moti 30fps, kar vas itak ne.... go for it. Na PS5 je pa no brainer 60fps. PS5 version, ponavaljam, ne bo nič boljša...

 

 

Povezava do prispevka

Jaz pa sem mnenja, da je story ql in gunplay deloma tudi, ker nekako me vlece naprej, malo, da vidim kaj bo, malo ko vse pobijem z head shoti. immersion mi bi lahko tudi bil ql ma me jebe, ki imam preslabo grafiko na pc in mi zgleda res ko leta 2000 igra in bugi, ki niso game breaking ampak so absolurno immersion brejking af

 

Med hudo akcijo mobi enostavno kar spawnajo za tabo al pa se zablokirajo al karkoli pac.. ni tega ful, da bi bil broken game ampak absolutno prevec in jebe immersion akcije, ko je najbolj zanimivo

 

Razmisljam, da bi si nabavil za ps4 in igral na ps5, sem ze imel igro v roki pol je bla prevelika guzva na blagajni, kaj na ps5 ne dropa neki ful pod 60???

 

Kar se tice RPG elementa je meni cist v izi krneki, pac das gor uno kar ima najjace statse, glej armor ali dps.. skill tree je krneki as fuck, polno nekih stvari ampak, ce hoces odklenit kar zelis, npr craftanje.. mores vlagat v neke perke, ki ti totalno zjebejo build.. ne vem.. hoces imet dosti lajfa ne mores vlozit ful v pistolce.. imas dosti lajfa in mores igrat mele ker je povezano ampak po drugi strank ne rabis, ker je itak krneki.. hoces craftat, ne mores imet lajfa, lahko imas armor % ki btw sploh ne stekam kje se vidi na hudu in ne vem sploh koliko vpliva, ce sploh kaj.. itak pa v karkoli vlagas nima veze ker se lahko insta healas in healing itemov imas ko dreka ipd, glavno, da te ne oneshotajo in na hard te ne nikoli, edino ce prevec rushas al skinejo jeklenko, poleg tebe si v kurcu, se uni tank npc, ki bi te na mele lahko neki, jim spizdis takoj.. pac krneki, dobro na trenutke je ql ajde.. pistolce in headshoti so ql

 

Openworld je podobno flat..

 

Evo ce mi pride @bitsurugi ki je edini tle ki ga jaz 100% recognizam kot strokovnjaka proti kateremu nimam 100% za burek, da ima vse prestudirano in dosti krat ne stekam vsega kar rece in zastekam komaj pol ko on rece in dam pozornost na to ipd.. in bo reku, da nimam prav glede RPGja in open worlda... ne bom vec komentiral v temo prisezem, razen se en komentarcek, ko obrnem hehe

 

In tle malo reskiram, ker vem, da tip rad dosti bere in bo prebral vse v vseh side questih, ki jih jaz nisem niti povohal in ce so vsaj malo ql kot main story pol zna bit, da se bom zjebal glede open worlda.. ker ce se splaca delat te side queste neki malega le pridoda na open world experience in sem deloma fucked.. ampak glede RPGja sem skoraj ziher, da ni ql, ker res ni neke logike v unem skill treeju.. sploh pa se pol dejansko ne pozna neki.. aja pa uni cyber implanti, krneki, sploh sem pozabil da obstajajo.. enostavno mi ne rabijo.. leveliram porabim une skill pointse malo uno na random.. predvsem mi je ql levelirat pistolce in to je to.. pobijem vse polutam, dam gor kar ima najvecji dmg in armor in gas naprej.. sploh ni potrebe po studiranju builda kar je bistvo RPGja.. in to na hard

 

Anyway.. me prav zanima

Povezava do prispevka

@atomic kako ne bo s ps5 nič boljša? resno sprašujem. zdaj uporablja backward compatibility mode ps5, pol bo pa z updejtom narejena za ps5. Destiny 2 je čist drug špil zdaj z updejtom za ps5 npr. Je pa res da jst bolj čakam na to, da popatchajo stvari.

 

Pa na ps4pro ni solidno. Sploh pa ni konstant 30fps. + ostale stvari so k naredijo špil kot da je 10 let star. Ne vem no, po df videu sodeč, ki obvladajo, je špil na ps4pro bolj crap kot soliden. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...