Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 11 minutami:

Pomoje tip ma neke veze z Malenio. Red hair itd


Armor ima podoben dragon armorju iz Farum Azule.

 

Kače in orožje pa imajo dost Rykard vibe.

 

Casta pa (dragon)fire?

 

Barva las je Radagonova. Shadowlandsi so dežela, kamor je Marika prvič uletela kot bog. Mogoče je on prvi empyrian, najstarejši brat od ekipce kero si prefukal na živo smrt.

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
Galko reče pred 34 minutami:

Prideta tudi kompletni GOTY izdaji igrice, normalna in CE:

 

 

Navedek
  • Base Editions
  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree – the standard version of the expansion, available digitally on all platforms.
  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree Edition – Special packaged bundle including the ELDEN RING base game (disc) and the ELDEN RING Shadow of the Erdtree expansion (digital); physical retail versions are available only for PlayStation®5 and Xbox Series X|S; available digitally on all platforms.

 

Premium Editions

  • Premium Bundle – includes the ELDEN RING Shadow of the Erdtree expansion and comes with digital art book and digital soundtrack bonus content for the expansion. Available digitally on all platforms.
  • Deluxe Edition – includes the ELDEN RING base game, the ELDEN RING Shadow of the Erdtree expansion, and comes with digital art books and digital soundtracks for both the base game and the expansion. Available digitally on all platforms.

 

Collector’s Edition (Limited Quantity)

  • ELDEN RING Shadow of the Erdtree Collector’s Edition – includes a single voucher code of the selected platform for the ELDEN RING Shadow of the Erdtree expansion and comes with a (46cm) statue of “Messmer the Impaler,” 40-page physical art book, and digital soundtrack. Quantities of the ELDEN RING Shadow of the Erdtree Collector’s Edition are limited.

Očitno brez DLCja na CDju.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Navedek

Of course, I had to ask Miyazaki if Shadow of the Erdtree will once again include a poisoned swamp.

 

"In a word, yes," he said. "But this was actually a point of introspection for me after creating the base game. It was only after creating it that I realised I really like to create poisoned swamps. And this was a little place of introspection and reflection for me. So maybe, when players reach the poisoned swamp in the DLC, they will feel a little bit of this retrospection."

 


DeathBlightTown lol. 
 

Cel Intervju

Povezava do prispevka

Jaz pa mislim da sem se brutalno zajebal, ker sem igral evropsko verzijo na usa računu. Torej usa dlcja ne morem kupit, ker ne dela na moji igri (torej evropski), če pa kupim evropski dlc pa lahko igram samo na evropskem računu :( 


Tako da dejansko je edina opcija da grem še enkrat od začetka ali pa da ubodem usa completno verijo. Čeprav tisto bom kupil šele čez par let ko pade cena, tako da takrat pa grem lahko še enkrat od začetka:D

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče pred 13 minutami:

Jaz pa mislim da sem se brutalno zajebal, ker sem igral evropsko verzijo na usa računu. Torej usa dlcja ne morem kupit, ker ne dela na moji igri (torej evropski), če pa kupim evropski dlc pa lahko igram samo na evropskem računu :( 


Tako da dejansko je edina opcija da grem še enkrat od začetka ali pa da ubodem usa completno verijo. Čeprav tisto bom kupil šele čez par let ko pade cena, tako da takrat pa grem lahko še enkrat od začetka:D

 

Ne. Pomembno je samo, da sta igra in dlc iz iste regije.

Nima veze s katerim računom nato igraš.

 

Izjeme so samo kake točke/valute, ki pa so zaklenjene na posamezen račun.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...