Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Aldricha sem dost hit spravil tam na ~20%, samo tok je enga dogajanja, da ko ga prvič vidiš ti pol pizde ni jasno kaj vse ene napade ima in kok hit te kaj ubije. Ko sem bil že zih evo to je to, ni baš neki mi je čez celo areno spucal neke rafalčič lazor beame, ki je sesul steber, za katerim sem stal, pobral vso stamino v bloku in ko še kar ni nehal odbil še 80% lajfa v šusu. Tko oh how nice.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Aldricha sem dost hit spravil tam na ~20%, samo tok je enga dogajanja, da ko ga prvič vidiš ti pol pizde ni jasno kaj vse ene napade ima in kok hit te kaj ubije. Ko sem bil že zih evo to je to, ni baš neki mi je čez celo areno spucal neke rafalčič lazor beame, ki je sesul steber, za katerim sem stal, pobral vso stamino v bloku in ko še kar ni nehal odbil še 80% lajfa v šusu. Tko oh how nice.

Pred puščicami iz neba moraš samo teči ves cajt in te ne dosežejo. Za lazer pa rolaš, če me spomin ne vara.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 30 minutami:

Uroki so cheesanje ? Dafaq?

 

Seveda, razlika je ali moraš do bossa laufati in ga še poškodovati z melee weaponom kot pa da si na varni razdalji in ga streljaš z uroki. In uroki so bistveno lažja rešitev kot melee, zato mi je to kar nek način cheesanja.

Moje mnenje je, da se za tisto pravo izkušnjo morajo Souls igre igrat solo melee. Uroki malenkost pokvarijo igro oziroma jo naredijo lažjo.

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Jaz igram pure str dumb motherfucker modela z low dmg enoročno sekirco, se mi zdi, da je kr proper. V Elden Ring grem pa 100% v prvo z nečim, ki se bo oblačlo v leder, imel high dex in metal kakšne cunning uroke.

 

 

 

Dobra izbira. Kokr se spomnim, sem imel isto sekiro do late game-a. Če nisem celo zadnjega bossa naredu s to sekiro. 

uredilo bitje twEEneR
Povezava do prispevka

Od zdaj naprej bo vse kar ni SL1 run ali blindfond cheese :D 

 

Drugače srsly... cheese je recimo ko prvega težkega moba v DkS3 (oni s katano pred Firelink Shrine) butneš v prepad, tako da se pozicioniraš na način, da sam vanj skoči, daš save and exit in ga lootaš, ne pa ali si melee/spellcaster/ranged.

 

Lahko je kaj lažje/težje, ampak ne more bit cheese.

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 39 minutami:

Magija v bloodbornu zih je, vem da se lahko v beast spremeniš. Popizdim če so tud proper uroki v špilu pa da sploh ne vem za to :D

Edit: bitsurugi lepo povedal kaj je cheese in kaj ni. 

Je magija ampak ni spellov kot takih. Vlagas v arcane pa se nekatera orozha s tem scallajo. So pa tut hunter toolsi k delujejo kot neki spelli

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Pred puščicami iz neba moraš samo teči ves cajt in te ne dosežejo. Za lazer pa rolaš, če me spomin ne vara.

Take sorte boss je, k če ga prvič vidiš skor sigurno kasiraš kakšen presenečnje v faco, ki je zelo verjetno instagib če samo držiš R1 in probaš ugotovit mehaniko. Pontif se mi je zdel ful bolj straight forward, pač agresivna pizda z večjim rangom kot je roll nazaj.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 10 minutami:

Take sorte boss je, k če ga prvič vidiš skor sigurno kasiraš kakšen presenečnje v faco, ki je zelo verjetno instagib če samo držiš R1 in probaš ugotovit mehaniko. Pontif se mi je zdel ful bolj straight forward, pač agresivna pizda z večjim rangom kot je roll nazaj.

Ja ja, itak. Jaz sem jo ponavljal ene 4-5krat, če se ne motim. Pointif pa je padu v prvo.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 50 minutami:

Magija v bloodbornu zih je, vem da se lahko v beast spremeniš. Popizdim če so tud proper uroki v špilu pa da sploh ne vem za to :D

Edit: bitsurugi lepo povedal kaj je cheese in kaj ni. 

So. Pač so vezani na hunters toole. Lahko pa vseeno igraš z njimi kot primarnim virom škode.  Čisti Arcane build je v osnovni igri sicer  kul, ampak z dlcjem pa postane najbolj zabaven izmed vseh. 

vlaho reče pred 9 minutami:

Je magija ampak ni spellov kot takih. Vlagas v arcane pa se nekatera orozha s tem scallajo. So pa tut hunter toolsi k delujejo kot neki spel

 

Hunter tools al ne, se vedno deluje isto kot spelli v soulsih. Najprej moraš najti.  Izbereš kaj hočeš castat in potem porabijo charge/mano/Metke in delajo damage al pa zdravijo al karkoli. Še vedno lahko narediš pure casterja, ki se zanaša samo na spelle.

Povezava do prispevka

Zadnjič sem se neki igral z nastavitvami PS5 in nastavil da je HDR povsod... no mi uleti v DS2 en živ nebodigatreba... in se mi začne slika na TV ugašat in prižigat... fuk, kurc pizda... mamiiiiii! Po moje si je mislil kak noob, k sem mahal in skakal in čaral vse v prazno LOL :fun:

 

Sicer mi je to dost neželjeno, da uletavjo drugi v tvojo igro in ti pokvarijo mood, razen, če jih premagam pol je pa kuuuuul! :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

haha prve parkrat ko sem umrl zarad frenzy, ko mi niti zraven ni ratalo pridt - takoj googlat kaj da fak je to

 

ej a ma kdo zdownloadan Bloodborne na PS5, da bi mi pomagal Gehrmana premagat, ker bi rad začel NG+

Mal poglej yt tutoriale al pa kok ga speedrunerji delajo

Pa git gud ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...