Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

 

Hernier reče pred 5 minutami:

A lahko kdo napiše neke ne spoileriš alineje, kaj modelček pove po 10 urah igranja? 

AI nasprotnikov je veliko boljši kakor prej, npr. ne stojijo več pr mir, če gledajo v tvojo smer neki časa skušajo razumet a si sovražnik al prjatu

sound design je baje vrhunski, grafično morajo par stvari še porihtat

odkrivanje sveta in skrivnosti je MAMILE

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 9 minutami:

Faaak lih sem par dni nazaj Ezoteriku pisal, da bi si spustil Elden Ring direkt v žilo zdajle

 

Hyped as fuck

 

 

+ okolica je semi destructable. V prvem videju takoj nekega minibossa pokaze in ce hoces se lahko zateces v bliznji minigradek/rusevino cerkvice al neki, kamor on ne more (kle sm koj pomislu na cheesanje xD) No nekatere dele ta minibossek pol odbije in tko se ti tudi odpre dodatn "prostor" kamor lahk splezas 

 

Nora igrica bo

 

Aja plus stealth element, k je dostkrat poplacan, da razni campi ne poklicejo okrepitev al neki

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Brad Ellis (EZA) pravi, da je zakon in je občutek raziskovanja dost podoben in zasvojljiv kakor BOTW.

Njemu zaupam 100%, ker sta mu, isto kot meni, Bloodborne in BOTW igri generacije.

 

Fak, zdej mi je malo žal, da ne bom igral tega testa. Too much hype D:

Bo pa zato toliko večji užitek igrat day one. 

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 23 minutami:

baje da kr dobro laufa na last gen sistemih, ampak naj bi bili prisotni problemi s frame pacingom

 

na PS5 je 60 fps brez dropov

Prej sem preslišal, sam Brad pravi, da so na PS5 framedropi, ko je ful dogajanja na zaslonu (bossi). Sam kao ni tako hudo, ker je base framerate 60.

Naj bi bilo kao odpravljeno v končni verziji in se to tu dogaja, ker je earlier build.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...