Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 3 minutami:

haha prve parkrat ko sem umrl zarad frenzy, ko mi niti zraven ni ratalo pridt - takoj googlat kaj da fak je to

 

ej a ma kdo zdownloadan Bloodborne na PS5, da bi mi pomagal Gehrmana premagat, ker bi rad začel NG+

 

Če si prišel do njega, ga boš eventuelno tudi premagal, samo vztrajati moraš. Naj ti bo v uteho, da so v špilu še težji bossi od njega (npr. Rom al kaj je že un pajek sredi jezera).

Povezava do prispevka

Zaenkrat kar se mene tiče je to bil najtežji boss v Bloodbornu, ki sem ga jaz doživel, bomo vidli potem NG+ kje bom imel največ težav. Un pajek sred jezera ja padel počasi, malo ognja na meč, molotovke, sem pa švical zraven na koncu, ene 2x je blo bliz da mi s tistim 'kometom' zadel

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

Zaenkrat kar se mene tiče je to bil najtežji boss v Bloodbornu, ki sem ga jaz doživel, bomo vidli potem NG+ kje bom imel največ težav. Un pajek sred jezera ja padel počasi, malo ognja na meč, molotovke, sem pa švical zraven na koncu, ene 2x je blo bliz da mi s tistim 'kometom' zadel

 

Mogoče je pa dobra ideja, da greš narediti DLC content preden greš na NG+. Jaz sem se konkretno zajebal, ker sem premagal Gehrmana pred DLCjem. V NG+ je stvar samo še težja. 

Povezava do prispevka

Nisem še kupil DLC content, ker šparam za TV.

Samo jaz sem tudi tečnaril pri Zeldi prvih nekaj ur, ko sem prišel dol iz platoja, tako da to je tipično zame. Shooterji mi grejo veliko lažje in ko je nekaj težko se ne pritožujem, tole je pa vse novo zame... ampak sej je fun, razen to, da sem vse metke pokuril in morm zdej naokoli spet pobirat

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 12 minutami:

Nisem še kupil DLC content, ker šparam za TV.

Samo jaz sem tudi tečnaril pri Zeldi prvih nekaj ur, ko sem prišel dol iz platoja, tako da to je tipično zame. Shooterji mi grejo veliko lažje in ko je nekaj težko se ne pritožujem, tole je pa vse novo zame... ampak sej je fun, razen to, da sem vse metke pokuril in morm zdej naokoli spet pobirat

 

Dej ne se jebat zdejle maš DLC 50% off za 10€... pa DLC na NG+ bo brutalno težak trust me :)

 

Kar se tiče Arcane "caster" builda v Bloodborne sem naredu en run tud na ta način in bi rad videl nekoga ki bi to igral v prvo ter reku da je cheesal igro :rofl: 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 33 minutami:

haha prve parkrat ko sem umrl zarad frenzy, ko mi niti zraven ni ratalo pridt - takoj googlat kaj da fak je to

 

ej a ma kdo zdownloadan Bloodborne na PS5, da bi mi pomagal Gehrmana premagat, ker bi rad začel NG+

Ma če res ne boš uspel, lahko magari en lik porinem čisto do konca tam v naslednji dneh.  Kak imaš PSN id?

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 minutami:

mogoče bi blo kul da najprej vidm, če sm res vse doživel, kar bi lahko

 

mislim, da sem falil onega bigger pajka v graščini v Nightmare worldu, samo tisto ni boss, ne?

Ne ne, un pajek je tam samo zato, da se ga cheesa na vhodnih vratih, al pa za Cooperjev test.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

mogoče bi blo kul da najprej vidm, če sm res vse doživel, kar bi lahko

 

mislim, da sem falil onega bigger pajka v graščini v Nightmare worldu, samo tisto ni boss, ne?

 

Itak da nisi ker maš najtežje šefe v Chalice dungeonih na koncu, ampak ok to lahk delaš tud na NG+ ker slednji ne resetira progressa v njih. :D Pa vprašanje če si pobral in usal 3 umbilical corde da boš dobil še sekret šefa po Ghermanu, pa a si našel Vampirski grad? Pol je še en šef v Upper Cathedral za steklom po šefu kjer so te lovili "marsovčki" in verjetno še kaj. Skratka naj se ti ne mudi v NG+ in predvsem nabavi dodatek dokler je znižan ker je vreden vsakega penija tudi po polni ceni.

Povezava do prispevka

V Upper Cathedral sem pokončal, tist je blo kr izi. Vampirski grad tudi (ok ta ni bil tok izi :D), pa tud krono sem si dal na glavo. Sem pa našel samo en third umbilical cord, nimam pojma kje bi lahko našel ostale, si bom pršparal za drugi mimohod.

Sem slišal za skritega bossa, ampak sm reku, da ne bom zdej bluzil naokoli če sem tok bliz konca pa tud začel sem se že fajtat z Gehrmanom, ne bom zdej jedu te umbilical cords, ker možno, da se nič ne bi zgodilo.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 2 urama:

Od zdaj naprej bo vse kar ni SL1 run ali blindfond cheese :D 

 

Drugače srsly... cheese je recimo ko prvega težkega moba v DkS3 (oni s katano pred Firelink Shrine) butneš v prepad, tako da se pozicioniraš na način, da sam vanj skoči, daš save and exit in ga lootaš, ne pa ali si melee/spellcaster/ranged.

 

Lahko je kaj lažje/težje, ampak ne more bit cheese.

 

To sem jaz naredil in pol s to katano obrnil igrco 😄

Povezava do prispevka

čist odvisno koga poslušajo.

 

Če poslušajo twitter jogurtaše, par pussy opisovalcev in kakega ostarelega ne-pravnika, potem bo špil otročje lahek.

 

Če pa gledajo brutalne prodajne cifre Sekira in berejo moški forum jocker mnenjalnik, potem bo špil mega zafukan, collectors edition bo imel pa še zarjavel žebelj za na L1. Switch CE verzija pa spiked ribiški stolček.

Povezava do prispevka

ma ja mega forum jocker...... mislim.. sej nek nivo je samo........

ja jocker foromu so vsi slepi sony fanboysi, pridejo XB igre sploh ni teme ipd in pol se jocejo zakaj ima sony mopnopol jim prodaja tako drage igre in jebe v dupak s cenami na sploh

in pac tolko kot so sony fanbojsi se ene 3x vec so Fromsoftwere fanboysi.. to je ze skoraj religija, tle treba pazit kaj govoris oz pises 

a najbol jmi je smeh da furajo neko alter sceno igrack in pol glavni zagovornik anti sony monopola je korporaciski pravnik mefisto =))))

 

ne vem no upam

sam kar sem na hitro bral, lahko se motim, upam, bo maaalo bolj izi.. ne spomnem se tocno kaj.. lahk ogrem zvecer brskat, ce se komu da o tem pogovarjat

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 3 minutami:

Model kr neki si se zjokal v Elden Ring temo kako je cel forum Sony fanboy k ne odpira Xbox tem. Odpri jih pizda, če misliš, da so relevatne in zanimive. Igrica Elden Ring je pazi to, na VSEH PLATFORMAH.

Dej model pusu kurac kaj se bom pogovarjal s tabo, ce ne razumes niti kaj pisem, to je zadnje kar ti napisem. A kaj sele, da bi si prebral kaksen intervju z uni japonckom vodja produkcije pac, ne spomnem se imena.. to je blo bistvo

 

Kar pa se tice XB.. jebiga tako je tle ste neki ljubitelji igrc na sploh, v resnici pa vsi sony picke in pol se jocete, da vam sony racuna taxo na igre in ne vem kaj vse

 

Ce ti to razumes kot jokanje okej.. meni se zdi da sem vam lihar povedal, da ste glupe picke ampak okej

 

To se pa je le navezalo na bistvo, se pravi, ce ste glupe sony picke in FromSofwere častite 3x bolj kot Sony, pol si lahko predstavljas kaj bo, ce vam kdo omeni, da igra ne bo tako tezka kot si domisljate.. pac to kar se je zgodilo lol

Povezava do prispevka

Če je pogovor o ljubezni do Soulsborne špilov, potem fak it, še jaz sem padel notri pa so mi taki špili vedno bli preveč čudaški, Bloodborne me je pa prepričal, da se splača igrat. Občutek ko končno prideš do neke lampe po šefu in odkleneš neki prehod je fantastičen.

 

Ne vidim pa kako je ta forum sony fanboy club, samo manj je govora o Xbox špilih, ker večina njih je tudi na PCju, eni celo na Psju, tko da se govoričenje o njih porazdeli. Res ne vidim kaj je tukaj tako drastičnega, če ima Playstation več ekskluziv, potem je tudi tema bolj polna novih postov 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 16 minutami:

Dej model pusu kurac kaj se bom pogovarjal s tabo, ce ne razumes niti kaj pisem, to je zadnje kar ti napisem. A kaj sele, da bi si prebral kaksen intervju z uni japonckom vodja produkcije pac, ne spomnem se imena.. to je blo bistvo

 

Kar pa se tice XB.. jebiga tako je tle ste neki ljubitelji igrc na sploh, v resnici pa vsi sony picke in pol se jocete, da vam sony racuna taxo na igre in ne vem kaj vse

 

Ce ti to razumes kot jokanje okej.. meni se zdi da sem vam lihar povedal, da ste glupe picke ampak okej

 

To se pa je le navezalo na bistvo, se pravi, ce ste glupe sony picke in FromSofwere častite 3x bolj kot Sony, pol si lahko predstavljas kaj bo, ce vam kdo omeni, da igra ne bo tako tezka kot si domisljate.. pac to kar se je zgodilo lol

 

Noben ti ni pisal, da "puši kurac", da si "glupa pička", samo da pišeš skropucala, ki niso berljiva. Lahko pa quotaš vse v tej temi, kjer jočejo čez cene PS5 igric in kdo razen tebe pa tweenerja se sekira, kok bo težka. Ne vem kaj ti špila v glavi, samo pomoje ni čist poravnano s tem kar se drugim. Pa ko boš mel naslednjič željo trest "glupe pičke" izven gnoja mal zadihej.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...