Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Navedek

FromSoftware has revealed the five playable classes coming to Elden Ring.

 

In anticipation of the upcoming network test next week, a new tweet from the game's social media channels reveals the five "Tarnished" player types from which we'll be able to choose: Warrior, Enchanted Knight, Prophet, Champion, and Bloody Wolf.

 

Pizda berejo se carski classi, bom imel kar probleme z izbiro ker so me sovražniki in ženske klicale že vse od naštetega.. 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 12 minutami:

 

Pizda berejo se carski classi, bom imel kar probleme z izbiro ker so me sovražniki in ženske klicale že vse od naštetega.. 

 

Isto k pri vseh souls igrah kjer je zaceten class dost nepomemben, plus kok sm vidu na previewju je dost manj skillov kot v ds3 recimo

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 2 urama:

good luck s Pontiffom in L&L jem.

DS1 je ‘lazji’

Men pontiff ni bil nic kaj pretezek sem ga celo v prvo naredu docim mi je aldrich jebu mater una dva kurca na vrh grada sm pa obolevu. Najbolj sm se jebu s sestro frido sploh pol v tretji fazi mi je pila zivce za znoret.

 

Js sm tut z enko zacel in sem hooked since

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 7 minutami:

Men pontiff ni bil nic kaj pretezek sem ga celo v prvo naredu docim mi je aldrich jebu mater una dva kurca na vrh grada sm pa obolevu. Najbolj sm se jebu s sestro frido sploh pol v tretji fazi mi je pila zivce za znoret.

 

Js sm tut z enko zacel in sem hooked since

 

isto :D   se spomnim, kako so tu obolevel nad Pontiffom, jest sem ga pa z 'mal' srece ruknu v drugo. sam je zajeban. jebeni princeski sta mi pa spili kri in izcuzali voljo do zivljenja.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 1 uro:

Men pontiff ni bil nic kaj pretezek sem ga celo v prvo naredu docim mi je aldrich jebu mater una dva kurca na vrh grada sm pa obolevu. Najbolj sm se jebu s sestro frido sploh pol v tretji fazi mi je pila zivce za znoret.

 

Js sm tut z enko zacel in sem hooked since

Haha, evo čisto isti potek dogodkov in feeling glede bossov sem imel sam.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 13 urami:

 

image.png.dfdc50aa7235c0e7f57e0649c95d12ef.png

 

Hype is soooo real.

 

Da mal smetim še tko, našel Pontifa, semaforji velki ko Šmartna, druga faza lažja ko prva, men je to tipičen boss za strašit igralce z rangom in dmgom, če se mu ne umikaš in rolaš vanj je dost simpl. Tista pizda za njim z nekim random animacijam, kjer sploh ne vem kje točno ma hitbox pa s puščicam, za katere še nisem zgruntal kako jim spizdit brez stebra me lomi dost bolj proper :(

Povezava do prispevka

jup. Meni je dejansko dejansko ful varirala težavnost pri dveh različnih gameplayih :D 

 

prvi walkthrough: DEX/STR quality build, crkaval ko pohojen polž pri Pontiffu, Aldricha naredil v prvo / drugo

 

drugi walkthrough: pure PYRO build, tako odlomil Pontiffa da je pobrisal svoj FB / Insta profil, Aldrich me je tolkel ko malega otroka

 

kot pure pyro sem se tudi samo posral po tleh VS Evil dvojčka v Ringed City DLC-ju, še bolj pa pri Midirju, za katerega sem moral celo re-specati lika. Soimenjaka Galla sem pa zakrivil ko mene sošolec Fikret the cigan v 4 razredu OŠ. Me zanima, kako bi izgledali ti bossi s quality melee likom...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...