Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Galko reče Dne, 17. 10. 2021 at 22:52:

meni gre sam na kurac da fejkajo z nekimi drugimi imeni. Če bi rekli bobu bob in bi skoz furali Dark Souls IP, bi bilo meni bolj cool, ker bi legit lahko konkurirali Zeldi in Mariotu kot franšizi z najbolj konstantno dobrimi naslovi. Tko pa neki mutijo in potem mora folk ufuravati razne neumnosti tipa "Soulsborne" ipd v resnici pa vsi vemo kok je ura

 

Demon souls = Dark Souls Zero

Dark souls 1 = Dark souls 1

Dark souls 2 = Dark souls 2

Bloodborne = Dark souls: Blood

Dark souls 3 = Dark souls 3

Sekiro = Dark Souls: Japan

Elden Rings = Dark Souls 4

 

To je to pa mir

Katero izmed obstoječih 6ih iger bi priporočali, če bi imel na izbiro, da bi igral prvič in samo eno? Za PC.

Rad bi se lotil ene pa ne vem s katero začeti ... 

uredilo bitje Ejga
Povezava do prispevka

Zaenkrat sem samo Bloodborne igral pa lahko rečem, da je odličen naslov za predstavitev kako Soulsborne špili delujejo in me je nahajpalo še kakega drugega sprobat, ampak ne dokler ne prefukam zadnjega šefa (moram se naučit bolš parryat, dons sm ga sem spravu na četrt lajfa)

Povezava do prispevka
Ejga reče pred 6 urami:

Katero izmed obstoječih 6ih iger bi priporočali, če bi imel na izbiro, da bi igral prvič in samo eno? Za PC.

Rad bi se lotil ene pa ne vem s katero začeti ... 

DS1 in nic drugega 

Bb ne mores ker ni na PCju sicer bi ti priporocal BB

Povezava do prispevka
Ejga reče pred 8 urami:

Katero izmed obstoječih 6ih iger bi priporočali, če bi imel na izbiro, da bi igral prvič in samo eno? Za PC.

Rad bi se lotil ene pa ne vem s katero začeti ... 

Sekiro

bloodborne ni za pc 

sekiro, ceprav ni pravi Souls ker ni pvp ja itemov ipd ipd.. je najnovejsi in graficno in igralno najbolj spoliran

 

drugace pa c dark souls 3 nimas dosti izbire

aja Dark Souls 1 je tudi ql z unim modom ko ti izboljsa grafiko je kar ql IMO, najbolj classic izkusnja

sekiro modern, DS1 classic, ds3 nekje vmes

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

DS3 gladko

 

Dovrsen so te mere da ga priporocam vsakemu ki hoce zacet s serijo

Sploh ko uletis do sestre Fride na molitev ali pa raznjice k Midirju, da ne govorimo o Gaelu

 

Takrat je ful priporocljiva za zacetnike

 

Sam ok ajde tole so endgame zadeve ti pa zna ze prej zamorit Irithyl area sploh dungeon je kr deal breaker 

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka

Ceaseless discharge, prehodi v Sen's fortress, lokostrelci v Anor Londo, Dks1 ma glupih for kar češ, samo da so ratale kr neki kultne s cajtom. Bit lesen hlod brez uporabnega skoka, edge graba itd. v okolju, kjer te milimetr faljen roll ali blokiran udarc pahne v prepad in smrt in kjer te pol udarcev zadane (in ubije) skozi teren je kr top.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

DkS3 je uredu za začetnike, če ne bi bilo Pontifa. Slednji se mi zdi ključen pri odločitvi, ali boš z igro nadaljeval ali ne. Za mnoge začetnike je lahko ta boss enostavno pretežek in bi lahko zaradi njega zaključili z igro. 

Pri DkS1 se ne spomnim, da bi bil kateri boss tako težek.

Povezava do prispevka

Meni so bili vsi bossi v DS seriji zelo cool in večinoma ne pretežki. 


Po težavnosti bi izpostavil le:

- črni zmaj v DLCju v DS1 - tega mi ni uspelo narediti

- opcijski zmaj v DS3 DLCju, v neki random knjižnici - tudi tega sem failal

- Nameless king skupaj s prijateljem zmajem v DS3 - po ene deetih poskusih obupal + je opcijski

- zadnji bos DS3 sage Gal - naredil ampak se jebal z njem več kot eno uro

 

V blodobrnu mi je bil svinjsko zajeban le zandnji DLC boss, Orphan of Kors ali kaj je že - tudi failal kako uro in potem obupal. 

 

Zdaj če so pri Sekiru vsi bossi taki, raje namočim jajca v med in grem v gozd med čebele, kot pa ga igram. 

Povezava do prispevka

Vse zgoraj naštete šefe z izjemo mogočnega Midirja je naredil 40+ starec na lvk1 runu ( ds1 in ds3). Tudi bloodborne je bilo uzivancija igrati z base lol, moram pa priznati da slednjega pa nisem uspel dokončati (prioritete žal).

Midir me pa še zdaj občasno preganja v nočnih morah (pa sem bil kar nekajkrat prekleto blizu, a me je ravno to potem pokopalo).

 

Svet v ds1 mi je pa še vedno najboljši, prav zaradi povezanosti slednjega.

 

Sekiro se mi je zdel pa povsem drugačna zadeva, čeprav tudi na čase težek, ampak uzivantski. Mi je pa špil sredi srditega boja z enim izmed šefov ( sicer povsem naključno) dal enega izmed najboljših trenutkov v igrah sploh. Z malim sva se režala še nekaj časa po tem, pri čemer me je šef gladko pokončal, verjetno v enem 10 poskusu.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Ma Midir sploh ni zajeban. Fora je sam, da moraš biti potrpežljiv.

Souls igre so v bistvu dokaj "lahke", ko enkrat poštekaš kako se jih mora igrati. Vključno z bossi in učenjem patternov.

Sekiro je pa ultimate skill check FromSoft igra imo.

 

Men so vse skupaj najboljše igre ever predvsem zaradi načina raziskovanja in odkrivanja sveta. Best of the best imo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Ma Midir sploh ni zajeban. Fora je sam, da moraš biti potrpežljiv.

Souls igre so v bistvu dokaj "lahke", ko enkrat poštekaš kako se jih mora igrati. Vključno z bossi in učenjem patternov.

Sekiro je pa ultimate skill check FromSoft igra imo.

Si ga probal lvl1? V prvem, z normalnim napredkom lika, je bil težak, ampak se ok. Pri lvl1 pa je bil edini sef v igrah, ki sem ga opustil.

 

Tudi plesačica je bila zanimiva. Sem pol bral, da bi bila veliko lažja z določenimi orožji in prijemi. A je bila ok. Posebno mesto med šefi ima tudi Marija...predvsem zaradi menjave napadov in kombinacij slednjih ki jih je delala med bojem.

 

Eh, kar zavidam tistim, ki se niso igrali. A če ti je čas pomemben faktor...niti ne začni s serijo. Boš kar poniknil za nekaj časa.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...