Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 minuto:

Go go @Galko

Nazadnje, ko sem se pizdil nad težavnostjo Sekira, si mi rekel, da te igre pač niso zame. Ostalo je zgodovina. :D

 

Sj sm obrnil Sekirota. Sam Sekiro JE pretežek. Enostavno je pretežek špil. Je pa pa sigurno daleč najboljših gameplay, kar sem ga igral v zadnjih 15ih letih. Jest bi se lahko 24ur na dan sabljal z ninđam, tolk dober je narejen.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 37 minutami:

 

Sj sm obrnil Sekirota. Sam Sekiro JE pretežek. Enostavno je pretežek špil. Je pa pa sigurno daleč najboljših gameplay, kar sem ga igral v zadnjih 15ih letih. Jest bi se lahko 24ur na dan sabljal z ninđam, tolk dober je narejen.

Ma dej mi pretežak no. AC Valhalla je težja ker ne moreš niti na najlažji težavnosti steamrolat čez igro in prit do konca... 👀

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 30 minutami:

Fextralife je na streamu potrdil moje sume, da bo v elder ringu magija op in da bo predstavljala večji delež combata kot ga je v souls igrah. To bi lahko bil zame minus, ker nisem vajen igranja z magijo.

Večji izziv za melee igralce? Bring it on :mafija:

Drugače bojo po moje nerfali Weapn Arts (al karkoli se že imenujejo v ER), ker so v network testu OP. Najbrž bodo porabljali več FPja.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 2 urama:

men bl delujes kot da si zgubil interes za veliko stvari k so te veselile nekoc. Probi kak drug hobi :)

Ma ni to, folk danes ima hude probleme s koncentracijo. Jaz imam tudi slaba obdobja, ko me jebe, sam mi branje zelo pomaga

 

Mi je pa skoncentrirano delanje reči neprimerljivo boljše. Igranje igric brez telefona v bližini >>>>> s telefonom v bližini, kjer bom samodejno med dolgim loadingom šel malo poscrollat po forumu 

Povezava do prispevka

Lahko je attention span, lahko je pa pac zivljensko obdobje. Vcasih ti preprosto ni za investirat 10 ur sam da prides na zadosten gitgud lvl, da lahko uzivas v igri. Js sem vesel, da sem prve soulse dal skoz v dvajsetih in mam zej tok muscle memorija, da se elden ringa samo se iskreno veselim brez strahu, da bom scal kri kot pri Sekiru.

Povezava do prispevka

Pravkar okrog 3h vloženih v Sekiro. Je kar težek. 

Ampak pri meni to ni problem, čeprav umiram, kot po tekočem traku. Preigral sem Bloodbourne, vse DS in DeS in me Sekiro res ne sekira. :D

Predvsem, ker se zavedam, da je igra vrhunska, jaz pa bom z vsako vloženo uro lažje igral. Kot omenjeno v prejšnjih postih, muscle memory in potrpežljivost ter vzdržljivost.

Zadovoljstvo, ko uspeš premagat boss-a, ki te posiljuje že nekaj ur, je neprecenljivo. :D 

Povezava do prispevka
Djengo reče pred 1 uro:

Pravkar okrog 3h vloženih v Sekiro. Je kar težek. 

Ampak pri meni to ni problem, čeprav umiram, kot po tekočem traku. Preigral sem Bloodbourne, vse DS in DeS in me Sekiro res ne sekira. :D

Predvsem, ker se zavedam, da je igra vrhunska, jaz pa bom z vsako vloženo uro lažje igral. Kot omenjeno v prejšnjih postih, muscle memory in potrpežljivost ter vzdržljivost.

Zadovoljstvo, ko uspeš premagat boss-a, ki te posiljuje že nekaj ur, je neprecenljivo. :D 

Smrt v Sekiru ima če se prav spomnim določene neželene posledice. Poskusi manj umirati.:)

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 urami:

Zimski dlc je res samo ok, povprecen in nic vec, ampak z meni top 3 šefico. Drugi dlc je pa mmmmmmmm

 

Drugi DLC je legit eden najboljših delov celotne DkS trilogije :) cela pot vseh treh delov je nora, ma zakljiček je pa še extra over the top dober. 

 

fak da se zdele zbudiš po 10 let kome kot Steven Segal, uno nič ti ni jasno, nazadnje si igral tetris, v MB so izobešal budistične simbole itd... in pol ti zdravnik za pozdrav v roko stisne joypad in DkS Trilogy Complete Edition. Fuck da bi se delal da ne prepoznam svojcev da bi lahko še več nažigal špil :D

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 14 urami:

Fextralife je na streamu potrdil moje sume, da bo v elder ringu magija op in da bo predstavljala večji delež combata kot ga je v souls igrah. To bi lahko bil zame minus, ker nisem vajen igranja z magijo.

 

Ma dobr do izida je še 4 mesce no. Da bo magija tko op ko trenutno dvomim, po drugi strani je tole začetna cona in magija je vedno v low lvl precej efektivna pol ma pa zmer več stvari ressiste in pa seveda če hočeš bit res efektiven v magiji morš it v glass canon build, kar pomen da na šefu ena napaka lahko pomen bridko smrt.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 51 minutami:

Ma sej vem da mi bo še težje čakat na februar zdej ko bom probal zadevo, ampak enostavno se ne morem zadržat, da nebi probal vedno teh Nioh/soulsborne network testov... :)

 

 

Jaz samo upam, da se zavedas, da mores ubit unega minibos na zacetku.. drugace niti, da ne pises v temo 🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...