Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 1 uro:

ma ja mega forum jocker...... mislim.. sej nek nivo je samo........

ja jocker foromu so vsi slepi sony fanboysi, pridejo XB igre sploh ni teme ipd in pol se jocejo zakaj ima sony mopnopol jim prodaja tako drage igre in jebe v dupak s cenami na sploh

in pac tolko kot so sony fanbojsi se ene 3x vec so Fromsoftwere fanboysi.. to je ze skoraj religija, tle treba pazit kaj govoris oz pises 

a najbol jmi je smeh da furajo neko alter sceno igrack in pol glavni zagovornik anti sony monopola je korporaciski pravnik mefisto =))))

 

ne vem no upam

sam kar sem na hitro bral, lahko se motim, upam, bo maaalo bolj izi.. ne spomnem se tocno kaj.. lahk ogrem zvecer brskat, ce se komu da o tem pogovarjat

 

 

Kake XB igre, a si ti lihkar padel v sod z vinom? Daj nastej 3, k so prsle v zadnjem letu ali dveh izkljucno za XB? Konzola dobesedno NIMA igric, kako ces bit fanboy xboxa, ce je to poor mans gaming computer, vrag te nima rad

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

 

 

Kake XB igre, a si ti lihkar padel v sod z vinom? Daj nastej 3, k so prsle v zadnjem letu ali dveh izkljucno za XB? Konzola dobesedno NIMA igric, kako ces bit fanboy xboxa, ce je to poor mans gaming computer, vrag te nima rad

Danes je prisla Forza Horizon 5, Halo teme ni.. pa se ene 2 3 multi igre so prisle na game pass za dzabe kao in nic.. pa da ne govorim prejsnjo generacijo ni blo ene teme od XB

 

Ma ne da se mi pisat to tle itak sploh niste imeli pojma da Pride npr danes Forza in kaksne ocene ima

 

Pac vi kupite playstatin za CoD al Fifo pol btw kupite se kaksno ekskluzivo GoW al TLOU al kaksen multi blockbuster RDR2 ipd in pol tezite unim ki igrajo samo fifo da nimajo pojma o igrah 

 

In enako nimate pojma o tem kaj se govori o Elden Ringu in tle oninirate na nek trailer

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Maja najtezji kurac, mislim ne vem, upam. Sam glede na rumorse se nagiba malo bolj proti casualcem :)

Isto se je pravlo za Sekiro in DS3. Pri prvemu je šlo zgolj za bolj klasično obliko podajanja zgodbe, pri drugem pa quality of life improvements, da nimaš filinga da igraš Cadash v igralnici.

Nehaj paranojit dej. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Naj ugibam. Bilo je v angleščini?

 

Sry sry, joke. Ne morem se upret takim.

Aja a najvecji dokaz da Souls igre postajajo za casualce je da se je kekit komaj zadnje leto napalu.. in ne samo on  se moj kolega ki je 5 let nazaj govoril da da igre za otroke in je res antitalen

 

Ne sej joke

 

Mislim itak kekit je naredu na ishina na flawless.. svaka cast.. sam hocem rect.. tej soulsi postajajo vse bolj skomrecijalizirani.. dvomim da bodo kar na 1x postali casual ipaq morejo vzdrzat svoje dobro ime kot tezja igra ampak IMO jih bodo delali nekoliko bolj dostopne folku

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 27 minutami:

Aja a najvecji dokaz da Souls igre postajajo za casualce je da se je kekit komaj zadnje leto napalu.. in ne samo on  se moj kolega ki je 5 let nazaj govoril da da igre za otroke in je res antitalen

 

Ne sej joke

 

Mislim itak kekit je naredu na ishina na flawless.. svaka cast.. sam hocem rect.. tej soulsi postajajo vse bolj skomrecijalizirani.. dvomim da bodo kar na 1x postali casual ipaq morejo vzdrzat svoje dobro ime kot tezja igra ampak IMO jih bodo delali nekoliko bolj dostopne folku

Ma če postajajo vedno bolj skomercializirani, pol bi tebi moglo to bit kul. A ne konzumiraš ogromno komercialnih online iger?

 

Drugače so meni bili Sekiro, BloodBorne in DKS3 veliko težji od Demon's Souls ali DKS1.

Tale tvoja "padam na ckickbait članke online" teorija imo ne pije ravno vode.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Danes je prisla Forza Horizon 5, Halo teme ni.. pa se ene 2 3 multi igre so prisle na game pass za dzabe kao in nic.. pa da ne govorim prejsnjo generacijo ni blo ene teme od XB

 

Ma ne da se mi pisat to tle itak sploh niste imeli pojma da Pride npr danes Forza in kaksne ocene ima

 

Pac vi kupite playstatin za CoD al Fifo pol btw kupite se kaksno ekskluzivo GoW al TLOU al kaksen multi blockbuster RDR2 ipd in pol tezite unim ki igrajo samo fifo da nimajo pojma o igrah 

 

In enako nimate pojma o tem kaj se govori o Elden Ringu in tle oninirate na nek trailer

 

 

 

Počas si bom kupil nov gaming rig, potem bom lahko začel piratizirat Forzo in sodelovat v XB debatah, do takrat pa basla. 

 

Bi blo pa res kul, če namesto jokanja nad nami odpreš temo o Forzi, ker si očitno že zdej v teh PC/Xbox igricah. Mene dejansko zanima forza in mi je en redkih špilov za katerega mi je žal, da ni na zoni plejstejšen, pa verjetno nisem edini tle. 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Model kr neki si se zjokal v Elden Ring temo kako je cel forum Sony fanboy k ne odpira Xbox tem. Odpri jih pizda, če misliš, da so relevatne in zanimive. Igrica Elden Ring je pazi to, na VSEH PLATFORMAH.

 

Drži kot pribito lol.

 

 

Btw ste dobil invite za network test? Jaz že downloadam klienta :)

 

In še urnik

 

 

The ELDEN RING™ Closed Network Test will be playable throughout the weekend of November 12-15th for PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, and Xbox Series X|S during the following time periods:

  • November 12: 12:00 to 15:00 CET
  • November 13: 4:00 to 7:00 CET
  • November 13: 20:00 to 23:00  CET
  • November 14: 12:00 to 15:00 CET
  • November 15: 4:00 to 7:00 CET
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 

Drži kot pribito lol.

 

 

Btw ste dobil invite za network test? Jaz že downloadam klienta :)

 

In še urnik

 

 

The ELDEN RING™ Closed Network Test will be playable throughout the weekend of November 12-15th for PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, and Xbox Series X|S during the following time periods:

  • November 12: 12:00 to 15:00 CET
  • November 13: 4:00 to 7:00 CET
  • November 13: 20:00 to 23:00  CET
  • November 14: 12:00 to 15:00 CET
  • November 15: 4:00 to 7:00 CET

Kam se moram prijavit to??

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...