Skoči na vsebino

Najboljše gostilne v Sloveniji


Nodi

Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 16 urami:

kko sploh gre drgač skup fensi večhodni meni in samo 20-30€ na osebo?

 

 

Čisto lepo. Jaz sem jedel v Krištofu (Britof) in Vili Podvin (Podvin) 3-hodni degustacijski meni za 30€, zraven pa je prišlo še nekaj pozdravov iz kuhinje, tako da je bilo skupaj 4 (Vila Podvin) oziroma 6 (Krištof) hodov. Takole iz glave od recimo 'boljših' restavracij. Je res, da je sedaj Vila Podvin z mišelinko verjetno dvignila cene, ampak point je, da je to čisto izvedljiv cenovni rang za osnovne degustacijske menije v čisto proper restavracijah.

Na TR pa sicer jaz ne hodim že nekaj let, ker mi je pač precej boljša izkušnja dati 5 eur več za nekajkrat boljšo izkušnjo izven tega. Je sicer res, da imam občutek, da se je ta norija malo umirila, ampak me je par slabih izkušenj prepričalo, da se ne grem več gužvat v menza style postrežbo, ki traja ene toliko kot ena malica v službo.  

uredilo bitje Thrivial
Povezava do prispevka
  • 1 leto kasneje...
kemik reče pred 11 urami:

Iščem eno dobro idejo v LJ

 

Moja hoče Sushimamo, je vredno, včasih vem da so bli top 

Drugač sem hotel v Čompo, ampak odpirajo šele ob 19.00

 

Mnenje o Nebo in Breg? 

Čompo brez rezervacije ne rabiš niti pogledat od daleč :)

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
tiesto reče pred 2 urama:

Ma Kamnik oz okolica kako legit gostilno, da je vsaj mal na nivoju od raznih beznic? Mal srfam pa bolj kot ne sam olos :/ lahk je tut radius mal dlje.

Dober krožnik, Putr, Cesar (napoletanske pice). Še nikjer nisem bil, samo povzemam komentarje znancev.

Povezava do prispevka
tyne reče pred 7 urami:

Putr

V Putru (Trzin) sem bil poleti. Ja OK sam ni ne vem kaj.

 

Če je odprto bi predlagal Čubra v Križu (med Kamnikom in Komendo). Čuber je definitivno najboljša restavracija na nivoju v okolici Kamnika. Kul je še Arboretum in Repnik v Vrhpolju

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
tiesto reče pred 11 urami:

Ma Kamnik oz okolica kako legit gostilno, da je vsaj mal na nivoju od raznih beznic? Mal srfam pa bolj kot ne sam olos :/ lahk je tut radius mal dlje.

Za napolitana pice/solate, ker drugega nimajo (strezba je tk tk ampak hrana je top): Pri Cesarju(pice:malice 8€, ostalo ~10€)

Mehiška: Pancho(izogibej se pic, ostalo je na nivoju mehiška hrana): ~10€ za jed

 

Če greš do trzina, priporočam Da mattia(italjanska). 8-12€ za pice/testenine

Oz. Gostilna Narobe, če ti je do "domače" hrane. 8€ malica

 

V Putru že dolgo nism bil, ker je blo nekonsistentno (parkrat ful dobr/parkrat obupno). Orhideja ima kul kelnarce. Hrana je za moje pojme mal premastna. Enkrat na teden je ok, drugač bolj ne. 9,5€ dobis juho, glavno jed, solato in sladico

 

Če greš do Most pri Komeni, maš top Kitajca (Honk Kong 2). ~7-12€ za kosila(juha, solata, glavna jed)

 

Čubr je bil tudi omenjen, afaik je nivo, ki se tut plača.

 

V Mengšu maš Dober Krožnik. Fensi plac, na parkingu so ponavad porši in mečke. Hrana je ok, strežba na nivoju. ~11€ za pico. Testenine so bolj za ženske, ker ni neka huda porcija. Je pa okusno.

 

 

Povezava do prispevka

Čubr je smeće... Pač hočejo bit neki fancy, a v bistvu so navadna kmečka gostilna, k hoče bit fancy. Res pa je, da sem bil samo 2x pri njih. Enkrat sem kljub rezervaciji moral sedet z random parom za mizo. Sj pol smo se ujeli, po parih buteljkah, samo ti je največji low, kar si ga gostilna lahko privošči.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
colonel Tavington reče pred 6 urami:

Mnja, fino bi bilo vedt a se je vprašanje nanašal na vsakodnevne malice, ki niso na nivoju menze, poslovno kosilo al na dejt z brhko damo. Nekej je lahko čist spodobno za vsakodnevno obedovanje medtem, ko boš poslovnega partnerja oz. ljubico peljal nekam, kjer te ne bo motil plačat bolj masten račun enkrat na mesec. 

Date, zato pa iscem neki special. Ni mi pa za LJ, tka lahk grem vsak dan.

Povezava do prispevka

Dober Krožnik pol, vsaj če bi jaz izbiral izmed vsega. Če pa hoč nekej še bolj date-friendly oz. special, se pa raje peljita kam drugam. Tle ni toliko romantike, smo bollj dnevni delavci, ki krkamo burgerje pa žremo pice.

 

 

EDIT: če vama mogoče sedejo fensiburgerji, maš še Staro Fabrko. Pač ni tolk fensi, bl hipstersko vse. Je pa že nekej časa kar sem bil tam, ker so konkretno pojačal cene, tak da ne upam 100% priporočit. Pred korono so bli super.

 

EDIT2: ekstra points: če vama bi dogalajal komičen dejt z veliko cajta in zanimivo izkušnjo, ki ni čist "na nivoju" maš arabca tsnim v Kamniku. Hrana je top, sam tip je največji smeh. Pač to je kontra fensi. Pa imej keš in ne pričakuj računa :D 

 

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka
atomic reče pred 16 urami:

Čubr je smeće... Pač hočejo bit neki fancy, a v bistvu so navadna kmečka gostilna, k hoče bit fancy. Res pa je, da sem bil samo 2x pri njih. Enkrat sem kljub rezervaciji moral sedet z random parom za mizo. Sj pol smo se ujeli, po parih buteljkah, samo ti je največji low, kar si ga gostilna lahko privošči.

Dobr ti ne paše.

Kljub vsemu je najboljša restavracija v okolici Kamnika.

 

To da kljub rezervaciji sediš z random parom za mizo, se mi je enkrat zgodilo v življeju v VGlandiji za nek poseben event, kar je, bi rekel, običajno za nek poseben event a ne.

 

Če se je tebi to zgodilo na običajen dan. Je vredno vse kritike in 70% off, če si se odločil da boš ostal. (Sam da se ne bo izkazalo da si bil tam na bone - kak je bil tisti dan kulinarike/reatavracij.)

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 3 urami:

 

Krtina D'Ampezzo, nimaš druge. 

Bil na polno razočaran, hajpa me rtv, hajpa me fotr, pol se pa sprašujem, če ne bi sam naredu boljše lazanje.

Zakaj sem jedu lazanjo? Ker je blo na meniju glih kakšnih 10 jedi.

 

Bil sem samo enkrat, tako da ne bi delal zaključkov, ampak med pričakovanji in realnostjo je zeval prepad.

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...