Skoči na vsebino

House of the dragon


pocast

Priporočeni prispevki

Brdavs reče pred 8 urami:

Tudi zadnja scena mi sploh ni retardirana. Stara koka zbere svojo stran, crasha spektakularno ceremonial zelenim in najavi državljansko vojno, pa drop mic and out.

 

LOL! Državljanska vojna je bila napovedana v trenutku, ko so razglasili novega kralja. Ne vem kaj ti govoriš, mudel. Če bi jih vse skurla bi še bilo logično. Ta scena nakonc je zgledal, kot da so se zadnji trenutek spomnili, da v tem delu ni zmaja in pol na hitro prišli do te retardirane ideje.

Povezava do prispevka

Konec je bil res malo cuden. Jaz sem do zadnje minute mislil, da je zmaj od Aemonda in da si bo prilastil krono.

 

Mi deluje bolj kot, glejte jaz bi vas lahko vse pobila, jebite se med sabo mene pa pustite pri miru s svojimi vojnami. Jaz sem nevtralna.

 

Je pa za moj okus celotna uzurpacija prestola dobro prikazana. Od cistk v Red Keepu do teranja folka v cerkev. 

uredilo bitje planetarium
Povezava do prispevka

Ni me motila scena z zmajem,  nisem pa pričakoval da bo zmaj pod septo, a ni dragon pit na drugem koncu mesta?

 

Če bi jih skurila, bi bil to najbolj beden konec serije, tko jim je dala mislit pustite me pri miru, naslednjič bo ob kriku zmaja še kaj drugega.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 3 urami:

Mi deluje bolj kot, glejte jaz bi vas lahko vse pobila, jebite se med sabo mene pa pustite pri miru s svojimi vojnami. Jaz sem nevtralna.

 

Fora je ker ni. In zakaj je pobila še na stotine meščanov?

 

Sej je en dobr komentiral. Woman driver. LOL!

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 urama:

Ni me motila scena z zmajem,  nisem pa pričakoval da bo zmaj pod septo, a ni dragon pit na drugem koncu mesta?

 

Če bi jih skurila, bi bil to najbolj beden konec serije, tko jim je dala mislit pustite me pri miru, naslednjič bo ob kriku zmaja še kaj drugega.

 

Sej kronanje ni blo v septi. Jaz sem mislil, da so mel pač v enem templju sam so mel to kronanje v dvorani kjer majo Targaryeni spravljene zmaje.

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 20 minutami:

 

Fora je ker ni. In zakaj je pobila še na stotine meščanov?

 

Sej je en dobr komentiral. Woman driver. LOL!

 

Mislim jaz nevem kaj se bo zgodilo naprej. Ampak ona ves cas govori, da noce prestola, jasno je povedala, da se ne bo postavila na stran hcerke, ko jo je prisla novacit. To je pa zdaj najbolj konkreten dokaz, da to niso samo besede.

 

Zdaj nevem od kje jih je na stotine, ampak pac pregazila jih je ker so bili v napoto in je faking

plemstvo. Ni to napoved vojne no.

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 22 minutami:

 

Mislim jaz nevem kaj se bo zgodilo naprej. Ampak ona ves cas govori, da noce prestola, jasno je povedala, da se ne bo postavila na stran hcerke, ko jo je prisla novacit. To je pa zdaj najbolj konkreten dokaz, da to niso samo besede.

 

Zdaj nevem od kje jih je na stotine, ampak pac pregazila jih je ker so bili v napoto in je faking

plemstvo. Ni to napoved vojne no.

 

Kako je nevtralna, če je svoji dve vnukinji oženila z Rhaenyrima otrokoma? Že v seriji je bilo nakazano, da je Team Black. Tako da ne pametuj o njeni nevtralnosti.

 

Ne veš od kje jim stotine?! Dvorana je bila nabito polna. 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...