Skoči na vsebino

House of the dragon


pocast

Priporočeni prispevki

Ma klinac sem mlad :D Po srcu ja :D Po številki pa sem ravno na ultimativnem odgovoru vesolja (po Štoparskem Vodniku) :D 

 

Jaz sem te sreče, da mi ponuja razen šrot pod "suggested for you" in valda sami spoilerji vedno. Najbolj žalostno pa je to, da komaj kaj iščem po FBju in IGju, tako da ne vem kerega vraga on meni suggesta :D 

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 7 minutami:

Najbolj žalostno pa je to, da komaj kaj iščem po FBju in IGju, tako da ne vem kerega vraga on meni suggesta :D 

Sej to samo enkrat nekaj iščeš ali pogledaš o House of Dragon na FB, IG ali YT o seriji in ti bo algoritem sam ven metal jih dalje kar nekaj časa še.

Povezava do prispevka

Ma, ce je dosadno.

 

Se dobro, da se zmaji tu pa tam stepejo.

 

ker drugace je to neka obicna serija krneki dosadna. Le bleda senca v primerjavi s prvo sezono.

 

Pri GOT se je vsako epizodo nekaj zanimivega zgodilo. V HotD prvi del 1. sezone tudi, pol drugi del recimo vsako drugo epizodo, je upadlo ampak je blo ql overall malo razvleceno mogoce.

 

To tle je neka obicna zeh limonada, kjer se samo blecejo neli dialogi v pm. Se fukajo ne vec. Pol si mislis kam smo prisli. 

 

Brez zmajev totalen poden.

Povezava do prispevka

Meni je pa jača kot GoT (z izjemo prve sezone, ki je res top). Liki so mi manj over the top (Joffrey je bil že na meji parodije, da ne omenjam Hounda), manj je "DUM DUM DUM" plastične epskosti... Pa v seriji raje gledam folk, ki se meni, kot pa benganje pa skos neke hype bitke. 

Povezava do prispevka

Ma čisto dobra serija je, tudi ko so samo dialogi in ni kaj dosti akcije saj igralci povečini opravljajo super delo. Sicer pa so trenutno vse to šele nastavki za pravo vojno. Glede na to da misli bit koliko štiri ali pet sezon? Ne morejo sprašit budgeta takoj na začetku sezon. Je pa bila ta četrta epizoda vsekakor bolj zanimiva kot prejšnja s tistim bednim prisiljenim koncem ko gre Rhaenyra v King's Landing. 

 

@Dog Kajpavem meni pa je lik Joffreya dogajal in se mi ni zdel tako over the top, pač razvajen otrok s psihopatskimi nagnjenji, se mi je zdelo dokaj normalno. Če mi je že kdo bil over the top je bil to vsekakor lik Ramsaya in pa kasneje tudi Eurona. Res tista cartoonish villaina. 

Povezava do prispevka

Meni je tudi kar solidna, vse kar maka je tista nepredvidljivost, ki je pač ne morejo dodat, ker že vemo nekako kam bo stvar šla. Najbolj je bilo to razvidno v zadnji epizodi, kjer so se na vse pretege trudili, da zmagovalec bitke ni tako očiten.

Povezava do prispevka

Se strinjam z Dog. Meni se zdi podajanje zgodbe, liki in igra zaenkrat boljse, kot vecina GoTa (itak prva sezona GoT mi je v spominu ostala kot vrhunska, naprej pa se mi zdi da je samo padalo).

 

Seth reče pred 24 minutami:

Je pa bila ta četrta epizoda vsekakor bolj zanimiva kot prejšnja s tistim bednim prisiljenim koncem ko gre Rhaenyra v King's Landing.

Tist je blo men tut bedno, verjetno je to pomembno zarad asoiaf, ampak men ti izleti v srce sovraznega tabora izpadejo neumno. Loh pa zdej recemo, da sta si daemon pa rhaenyra bot, vsak stran vrgel eno sanso, da bi odrezal kaci glavo.

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 5 urami:

Ta varka Cola in Aemonda je bla res dobra. Mi je všeč da take stvari dodajo.

Ja, to je kul.

 

Jaz nisem bral knjig o tej vojni, in me zanima zakaj se je stara odlocila it v boj z Aemondom? Pa ne enkrat, ampak dvakrat. Kako je to smiselna poteza? Kje je bila strategija? Ta del epizode se mi je zdel totalno glup. Zmaj itak poskodovan, ampak grem jaz proti 20x vecjem zmaju probat.

Povezava do prispevka

Ma njen zmaj je res manjši ampak tudi mlajši in bolj agilen ter eden najhitrejših zmajev. Pa saj se že pred bojem vidi da je Vhagar od Aemonda že zdelan tako da je imo pač šla probat končat vojno v enem mahu. Je pa jo potem presenetil Aemond/Vhagar ko je hotela mislim da odletet vstran. 

 

Mogoče je tudi pomislila na vnuka Lucerysa ki ga je Aemond ubil in jo je to še dodatno motiviralo za odločitev it v napad. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Ja, to je kul.

 

Jaz nisem bral knjig o tej vojni, in me zanima zakaj se je stara odlocila it v boj z Aemondom? Pa ne enkrat, ampak dvakrat. Kako je to smiselna poteza? Kje je bila strategija? Ta del epizode se mi je zdel totalno glup. Zmaj itak poskodovan, ampak grem jaz proti 20x vecjem zmaju probat.

Saj se je že izkazalo v s1e9, da tastara ne dela glih najbolj smiselnih odločitev :D

 

also, v knjigi ni bilo tako

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

Ma njen zmaj je res manjši ampak tudi mlajši in bolj agilen ter eden najhitrejših zmajev. Pa saj se že pred bojem vidi da je Vhagar od Aemonda že zdelan tako da je imo pač šla probat končat vojno v enem mahu. Je pa jo potem presenetil Aemond/Vhagar ko je hotela mislim da odletet vstran. 

 

Mogoče je tudi pomislila na vnuka Lucerysa ki ga je Aemond ubil in jo je to še dodatno motiviralo za odločitev it v napad. 

Meni je ta zadnja scena bila noro glupa. Kako te lahko daleč največji živeči zmaj, ki je ogromnokrat večji od tvojega tako preseneti ko hočeš odletet stran :D 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 13 minutami:

Meni je ta zadnja scena bila noro glupa. Kako te lahko daleč največji živeči zmaj, ki je ogromnokrat večji od tvojega tako preseneti ko hočeš odletet stran :D 

ma taprava babica;

 

prideš v kuhno, babice nikjer, odpreš omaro, babice nikjer, odpreš škatlo s piškoti, babice nikjer, vzameš enega in ga hočeš ugriznit, babica se od nikoder teleportira za tabo, pa reče "TO JE ZA GOSTE!"

Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 10. 7. 2024 at 17:02:

tako preseneti ko hočeš odletet stran :D 

 

Pa misliš, da je hotela odleteti stran? Meni je bolj delovalo, da ga išče. Ker na tleh je gledala sledi kako se je plazil in letela za njimi. Mi nekako ne gre skupaj, da se je 2x spustila v boj, potem pa hotela iti stran.

Povezava do prispevka

House of the Dragon se poserje na GOT. S tem da morajo tu večino dialogov sami spisat in je dejansko vrhunsko napram kar smo dobil v GOT sezonah 5-8, kjer si dobil feeling, da to spada pod Marvel ne pa da je od GRRMja.

 

Sem velik ventilator Aemonda, model isti po karakterju k stric ko pride do boja :wub:

Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 4 urami:

 

Pa misliš, da je hotela odleteti stran? Meni je bolj delovalo, da ga išče. Ker na tleh je gledala sledi kako se je plazil in letela za njimi. Mi nekako ne gre skupaj, da se je 2x spustila v boj, potem pa hotela iti stran.

 

Verjetno imaš prav ja, sem tudi jaz najprej mislil da hoče oditi vstran ampak ko sem še enkrat pogledal sceno je bolj zgledalo kot to kar ti opisuješ.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...