Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Pleya reče pred 14 urami:

Sej ni fora lažje težje. Pač, da dobiš vseeno malo več nagrade, npr 5k kreditov več za hard in pa še npr 2k več za ročno prestavljanje. 

 

Custom dirke ti dajo več kreditov za vsak "hendikep" - licence in misije pa je treba doseč nek čas, ne glede na pomagala in je že naštimano tako, da zlato praktično ne moreš odvozit s preveč pomagali - a za zlato dobiš več kreditov. :D

  

Povezava do prispevka

Jaz sem pa ke odvozim tiste 42 km, da na ruleti zadanem 5000 creditov, mam še 5 prog v super licenci za zlato in vsaj pol misij ampak me ne vleče neki, tud tisti nagradni avti so večinoma taki, da jih lahko kupiš v brand central in je mal brez kurca. Čakam na aprilski patch, če bo kaj bolj zanimivega od dirkanja, ne samo natepavanja sekund. Na ps je zdaj spet laufal elden ring, proper dirkanje pa na pc rigu.

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 4 urami:

Itak še igramo. Zdaj par dni ni blo nekaj časa......drugače pa sem v misijah nekje na polovici. Potem pa še mi ostane circuit experience......potem pa bomo sli malo multiplayer povohat :D

Kr pripravi se za idiote z egom k te zbijejo v ridi ko si top 3 in zgubis 10 mest. Nič penalties zanj seveda. Racing je ze vredu in vse ma na zalost idiotizma ne mores popravit v teh igrah.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 16 urami:

Kaj zdaj, ne igrate več? :D

 

Jaz imam za pozlatit še zadnji 2 misiji v The Sun Also Rises in sem končal z misijami - grem na Circuit Experience.

 

 

Mene je mama včeraj vprašala kaj počnemo na vrhu (mansardi), ker se baje zelo zliši "neko butanje" spodaj in ne ve da imam volan po novem :D

Povezava do prispevka
Tiber reče Dne, 3. 4. 2022 at 12:16:

Itak še igramo. Zdaj par dni ni blo nekaj časa......drugače pa sem v misijah nekje na polovici. Potem pa še mi ostane circuit experience......potem pa bomo sli malo multiplayer povohat :D

 

Te misije z 4 in 5 feferoni so (vsaj meni) precej lažje, kot tiste pred njimi - sploh zadnji dve misiji v zadnjem sklopu, ki bi morali biti najtežji, sta imo ful prelahki...tako da samo gas, razen če čakaš patch za več dinarčkov nagrad. :)

Edino drifti so malo dosadni, ampak spet ni tako hudo...

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 5 urami:

 

Kaj jim ne zjebe driver rating?

Mogoče sam sportsmanship rating, DR zjebe men ker sm prsu na cilj 14. kot nek pacient 😆. Po zadnjem updejtu ni več penalty za skoraj noben crash, folk niti ni več ghost če je 1 krog zadaj in pol lahko zbije top 3 driverje 🤣

Povezava do prispevka

A niso nek big update napovedali za začetek aprila?

 

Meni je mal zanimanje upadlo, no bolj pomankanje časa, pade še vedno kaka online dirka, a raje zdaj kako misijo Cyberpunka2077 odigram,  tist drkanje za gold v licencah in misijah, pa se mi niti ne da, prestar sem za tako sranje. 

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 3 minutami:

Kakor komu. Sem preigral Elden Ring in se prej naveličam drkanja nekih bossov kot pa podiranja rekordov in izboljševanja tisočink z različnimi avti.....

Sherlock fucking holmes.

 

Poanta je pač v tem, da če ti neki ni zabavno valjda dojemaš kot grind. Ne glede na to kaj igraš.

Ta primerjava je hkrati obvious in brezvezna za popizdit.

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 8 minutami:

Kakor komu. Sem preigral Elden Ring in se prej naveličam drkanja nekih bossov kot pa podiranja rekordov in izboljševanja tisočink z različnimi avti.....

 

Seveda, verjamem. Ampak potem si izbral napačno igro za igrat (Elden Ring). Točno vnaprej veš kaj je glavna sesatvina igre (zraven ostalih zadev) in kaj pričakovati. Če ti ne sede, ti pač ne sede in se je ne lotiš. Zato jih večina ne jamra, ker točno ve kaj pričakovati. Jaz se sploh ne lotim dirkaških iger, ker tudi vnaprej vem, da mi bo to bedno (kar je tebi pač kul).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Sherlock fucking holmes.

 

Poanta je pač v tem, da če ti neki ni zabavno valjda dojemaš kot grind. Ne glede na to kaj igraš.

Ta primerjava je hkrati obvious in brezvezna za popizdit.

Ne razumeš fantek kaj ti govorim. Užival sem ob Elden Ring, ampak še bolj uživam ob GT7 ker sem pač petrol-head. Sicer pa ne vem kaj delaš v tej temi če ti ni do igranja GT7. Jaz sem Elden Ring igral in užival

tomazek reče pred 2 urama:

 

Seveda, verjamem. Ampak potem si izbral napačno igro za igrat (Elden Ring). Točno vnaprej veš kaj je glavna sesatvina igre (zraven ostalih zadev) in kaj pričakovati. Če ti ne sede, ti pač ne sede in se je ne lotiš. Zato jih večina ne jamra, ker točno ve kaj pričakovati. Jaz se sploh ne lotim dirkaških iger, ker tudi vnaprej vem, da mi bo to bedno (kar je tebi pač kul).

Kot že zgoraj užival sem ob Elden Ring, ampak preigram pa dam stran in je to to. Se pa strinjam da če ti je nekaj bedno se ne lotiš....

 

Šimšalamima Huhu reče pred 2 urama:

Mislm ER je roko na srce precej bolj kvalitetna igra ko GT7, pa ni point "drkanja" bossov, GT7 pa nekga dirkanja trenutno nima, tako da ti ostane lovlenje medalj s praznim kestlom v 40 let stari kanti in podiranje stožcev na čas, cela norija od zabave.

Vsekakor je ER bolj kvalitetna. Ampak jaz ko preigram odložim. GT7 pa bom igral do naslednjega GTja. Enostavno mi je fajn izbrat avto in se malo tak zapeljati po Nordschleife.....

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 6 minutami:

Ne razumeš fantek kaj ti govorim. Užival sem ob Elden Ring, ampak še bolj uživam ob GT7 ker sem pač petrol-head. Sicer pa ne vem kaj delaš v tej temi če ti ni do igranja GT7. Jaz sem Elden Ring igral in užival

Dej potegni glavo iz riti in še enkrat preberi kaj sem ti napisal. Kar praviš je faking obvious. Nehaj bit jeben Sherlock Holmes ffs. :D

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 29 minutami:

FROM feni ste res en kult. Če je komu kaj boljše od njihovega špila  katerega drkajo do ng13423+ ste takoj užaljeni. Sploh ne vem kaj delaš tu. Pojdi nazaj v razred da ne dobiš neopravičene :lol:

Jp, definitivno si razumel kaj sem želel povedati. Strinjam se s tabo, ampak ti dojameš, da ti kontriram. :avadodo:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Stipe2 reče Dne, 4. 4. 2022 at 13:25:

 

Te misije z 4 in 5 feferoni so (vsaj meni) precej lažje, kot tiste pred njimi - sploh zadnji dve misiji v zadnjem sklopu, ki bi morali biti najtežji, sta imo ful prelahki...tako da samo gas, razen če čakaš patch za več dinarčkov nagrad. :)

Edino drifti so malo dosadni, ampak spet ni tako hudo...

 

Ma drifti so precej dosadni ja. Tale tretji mi je pobral precej živcev. Mislim pa da je drift na kontroler precej lažje kot na volan......čudi me da še nisem spipal vsega dol iz mize:D

Povezava do prispevka
Tiber reče pred 1 uro:

Ma drifti so precej dosadni ja. Tale tretji mi je pobral precej živcev. Mislim pa da je drift na kontroler precej lažje kot na volan......čudi me da še nisem spipal vsega dol iz mize:D

 

Zna bit - čeprav tudi na kontroler je jeba, kot da si na ledu - si pa toliko bolj vesel, ko opraviš :D

Probaj to odvozit na kontroler, pa boš znal povedat...

 

Povezava do prispevka

Danes nalozil ACC…

 

Sprobavam ze kar nekaj ur in kaj naj recem… mislim da bo sel GT7 kar lepo nazaj v skatlo in polico.

 

ACC je top simulacija, kar se mene tice veliko boljsa od GT in si pomoje zasluzi tudi svojo temo.

 

Glede na trenutno ceno slabih 14€ je to definitivno no brainer.

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 26 minutami:

Danes nalozil ACC…

 

Sprobavam ze kar nekaj ur in kaj naj recem… mislim da bo sel GT7 kar lepo nazaj v skatlo in polico.

 

ACC je top simulacija, kar se mene tice veliko boljsa od GT in si pomoje zasluzi tudi svojo temo.

 

Glede na trenutno ceno slabih 14€ je to definitivno no brainer.

Če prav vidim je v akciji samo PS4 verzija? A je možen free upgrade? PS5 verzija je 39€.

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...