Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Ravno prav da človek preigra Elden Ring in pol se tole loti, ko bo še kak hrošč odpravljen.

 

Kar se mene tiče pričakovane ocene in pričakovan izdelek, more of the same je za to franšizo ok. Roko na srce, nisem pričakoval kakšne revolucije. Škoda edino, da je še cross gen naslov, ker me prav zanima, kaj bi tile mojstri napacali za PS5 only.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 48 minutami:

Ravno prav da človek preigra Elden Ring in pol se tole loti, ko bo še kak hrošč odpravljen.

 

Kar se mene tiče pričakovane ocene in pričakovan izdelek, more of the same je za to franšizo ok. Roko na srce, nisem pričakoval kakšne revolucije. Škoda edino, da je še cross gen naslov, ker me prav zanima, kaj bi tile mojstri napacali za PS5 only.

pomoje boš imel z ER več hroščev v štartu kot pa pri H:FW :P

Povezava do prispevka

Če je to "more of the same" boljše kot v enki, zakaj bi padale ocene? Kaj lahko folk pričakuje od igre z železnimi dinozavri, če ne izpiljen combat, lep in zanimiv svet, ter solidna zgodba.

 

Tako razmišljanje je res malo glupo. Enka je itak bila zelo solidna, če bo dvojka izboljšala zadeve in obdržala podoben loop, to je to. 

Povezava do prispevka

Tudi meni :) Edino problem je IMO v tem, da je imela HZD zelo carski faktor presenečenja, vezan na zgodbo in odkrivanje glavnega twista sveta okrog tebe. Tega v HZD 2 pač ne bo oz dvomim da je lahko tako dober kot je bil v enki :) 

 

Zgodba in twist sta bila v originalu res zelo nadpovprečna za sci fi igrice imo

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 urami:

Ravno prav da človek preigra Elden Ring in pol se tole loti, ko bo še kak hrošč odpravljen.

 

Kar se mene tiče pričakovane ocene in pričakovan izdelek, more of the same je za to franšizo ok. Roko na srce, nisem pričakoval kakšne revolucije. Škoda edino, da je še cross gen naslov, ker me prav zanima, kaj bi tile mojstri napacali za PS5 only.

 

DrMiha reče pred 2 urama:

pomoje boš imel z ER več hroščev v štartu kot pa pri H:FW :P

 

Sem mislil napisat isto, samo potem bi avtomatsko dobil trola od Gatsuja :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

A fromsoft igre so znane po tem, da imajo ful bugov ob releasu? Nobene nisem igral day 1, pa me zanima. Sam nisem še nikoli zasledil nobenih hroščev v Miyazaki igrah.

Al to pravite, ker tipi "prvič" delajo tako velik open world?

 

Nope. Fromsoft igre so zelo dobro spolirane ob izidu. 

Povezava do prispevka

Momci, pogledal sem par videov in zadeva dejansko zgleda brutalno dobra! Meni se zdi napredek kar konkreten, sploh traversal sveta ... Končno lahko plezamo praktično kjerkoli. Vibe imam, da po tutorial coni igrica konkretno odpre vrata in nekateri screeni so mene konkretno spomnili na BOTW, kar mi je mega plus. Plus predstavljajte si BOTW svet na current-gen grafiki in težko boste zadržali hype

 

Kjer posebnega napredka ne vidim, sta combat in zgodba. Sploh pripoved naj bi bila slabša od enke, kar je malo škoda, ampak če bo odprti svet odtehtal ... 

 

Sicer ne bom igral še zdaj, verjetno bom kupil po Elden Rings, samo tole meni po ogledam zgleda gladko kot kandidat za Ćamir hall of fame. Sem TBH pričakoval manj napredka, škoda edino za zgodbo

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 16 minutami:

A fromsoft igre so znane po tem, da imajo ful bugov ob releasu? Nobene nisem igral day 1, pa me zanima. Sam nisem še nikoli zasledil nobenih hroščev v Miyazaki igrah.

Al to pravite, ker tipi "prvič" delajo tako velik open world?

 

Če sem prav razumel Ćamirja, se hroščem v fromsoft igrah reče featurji :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...