Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2021]


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 5 urami:

Ni mi jasno čemu so v DkS3 odstranili Power Stance Dual Wield. Kjer faking razčefuk to dela. :cry:

Še DLC na snegu imam za končat in pol sem dober do Elden Ring. :mafija:

Ker je blo prelahko.  So pa zato naredili specialna dual wield orožja.  In nekatera od teh so bila tudi broken na začetku. :lol: 

Povezava do prispevka
Pleya reče pred 11 urami:

Nikakor se mi ne da grindat witcher 3 ali red dead redemption 2, pa sem se lotil igrat titanfall 2 in mi je kul story mode. Paše ena streljacina, poleg ultra street fighter in nba 2k22 je to top. Spil je bil enkrat free na psnju. 

Kaksen nesrecen nick si pa ti izbral za ta forum.

 

Sem moral dvakrat pogledat kaj se je to zdej nek koherenten post pojavil pod tem nickom.

Povezava do prispevka

po zelo dolgem casu sem zagnal DS3 in imel na enem liku nedokoncan Slave Knight Gaela. me je tokrat porejpal, da je blo treba odlozit kontroler in prespat. skor tolk dober filing, ko se je koncno ulegu, kot leta 2017  :D 

 

Brothers: A Tale of two Sons

7,5/10

 

Sackboy A big adventure

obolevam/10

prav vec kot 3 sobe na dan se mi ne da, ker je ‘treba’ nardit vse

 

platiniral FC6

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 27 minutami:

Jaz se zdej mučim z Fume Knightom... spet predolgo traja in mi pade koncentacija mal pred koncem ... 

Fume Knight me je jebal na polno. Good luck.

 

Jaz sem pa po moje tam kjer je pravu @bitsurugi, da bom jebal ježa. Faking ledeni konji v snežnem viharju naj si jebejo mtke. :D

Sem celo prišel do bossa (dva tigra), ampak valjda me je tadrugi ubil, ko je imel samo še trohico energije. Zdaj pa mi je že ene 5krat uspelo umret po poti. Žila na čelu je vedno bolj nabrekla. :D

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Mačkona sta padla (RIP :cry:)

Najboljše na koncu, ponosen nase, končno malo relaksa, dvignem skodelico čaja, izza mist walla pa uleti še en faking konj. Dark Souls :avadodo::avadodo::rofl:

 

Sem malo pogooglal in mislim, da sem do tukaj naredil vse DLCje in bosse v njih. Definitivno higlighti dvojke. Uživancija na polno.

Zdaj pa nimam pojma kam dalje. Grem malo raziskovat. :D

 

EDIT: Sem vedu, da bi skori neki pozabil @Majek

Grem do Darkdiver Grandahla, k si zadnjič omenjal.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Vceraj obrnil Tomb Raider Definitive Edition na ps4. Dobr spil, glavna minusa sta ze omenjeni rambo odseki (sploh zato, ker se spil trudi prikazat Laro kot cuteco in ranljivo, kar je kul, ampak potem malo seka ven pobijanje stotin sovraznikov; se mi zdi da bi bolj sedlo ce bi bil vecji povdarek na stealthu) in malo brezvezno nadgrajevanje Lare in orozja (je tako narejeno, da nimas glih neke prave izbire, zelo vodeno). Naprej se se odlocam, kaj bom. Malo pavze za vikend, kaksen level v mario makerju ipd.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 urami:

Mačkona sta padla (RIP :cry:)

Najboljše na koncu, ponosen nase, končno malo relaksa, dvignem skodelico čaja, izza mist walla pa uleti še en faking konj. Dark Souls :avadodo::avadodo::rofl:

 

Sem malo pogooglal in mislim, da sem do tukaj naredil vse DLCje in bosse v njih. Definitivno higlighti dvojke. Uživancija na polno.

Zdaj pa nimam pojma kam dalje. Grem malo raziskovat. :D

 

EDIT: Sem vedu, da bi skori neki pozabil @Majek

Grem do Darkdiver Grandahla, k si zadnjič omenjal.

 

Zdaj sem se spomnil, kaj sem pozabil napisat v postu, zakaj so mi DkS2 všeč. V DLCjih jim je uspelo narediti daleč najbolj izvrstne NPC invejderje v soulsborn serijah. Imaš onega Jester Thomasa v 1. DLCju, ki spama warmth in turtla v njem, pol ko greš na njega pa ti rukne firestorm v faco :D   V fire DLCju imaš onega, ki te zvabi spodaj med nebroj enemijev (prav zbeži in te zvabi), v tem tretjem DLCju pa imaš onega invejderja z Lancom, ki pomori večino folka, pol pa te kot pravi troll zvabi v past v ono jamo.

 

10/10

 

Za tiste, ki smo dosti pvp-jali v vanilli je pa še boljše, ker dejansko prepoznaš finte folka, ki so jih izvrstno implementirali v NPCje.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 56 minutami:

Še vedno Returnal, sem v vodnem biomu. Mam kr bizi obdobje tako da delam 5-7 dnevne pavze in skos po malem izgubljam muscle memory, ampak prejšnji vikend sem imel cel dopoldan frej bajto. Skuham kavico, prižgem plejca, spočit dobro naspan možgan, ajde gremo. 

 

Dobesedno ODLOMIM igrico skoz 4-5 in vodni biom, na polno nabildan, dodaten lajf, hud wepn, precej lajfa, ene dva dobra parazita, ampak to itak ni važno, kar je važno je bilo to, da sem bil v življenski formi. Sploh nisem tok razmišljal o igrici, barvastim izbljunkom sem se umikal skoraj podzavestno, skakal sem monstrom v fris, jih pretepal z mečem, skakal po mapi bolje kot po ženi, uno petarda od runa, mel sem filing da sem tik pred final bossom ker sem res že dolgo igral in prišel ful daleč v vodnem lvlu. 

 

Krnaenkrat zazvoni telefon, fuck ura je 2, uletel frend, mamo momački dan. Pride gor, ošvrkne plejca, o lej dej mi mal nakaž k prvič vidim. Si mislim fuck to res ni špil da ga nekomu "sam pokažeš", ampak sem res hotu da doživi ta kontroler + slušalke in cool grafiko. Mu fuknem gor slušalke, razložim komande in rečem naj samo mal strelja in skače, ker je level itak spucan in ni več monsterjev. Človek odpavzira igro, naredi EN (1) korak naprej, se odpre nova mapa z fucking bossom ki sem ga prvič videl in ga prefuka kot mačka v 3 sekundah. 

 

Js se fuknem s krikom čez kavč, mu izpulim kontroler ker se je aktiviral nov lajf in si mislim ajde zdej da mal nakažem, prefuka mene v ene 30 sekundah. 

 

fml 

 

Najbrž Malformed Typhon, ki spamma one rdeče metke, ki ti dajejo malfunction, ko te zadanejo. Zelo hitro lahko kasiraš tudi kak critical malfuntion, pol pa gre samo downhill, ko si v taki fazi :D 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 11 minutami:

 

Najbrž Malformed Typhon, ki spamma one rdeče metke, ki ti dajejo malfunction, ko te zadanejo. Zelo hitro lahko kasiraš tudi kak critical malfuntion, pol pa gre samo downhill, ko si v taki fazi :D 

 

Uf sploh tam na tistih "nevidnih" ploščadah ko greš po zadnji ključ je jeba fight ker se praktično nimaš kam skrit pred njegovimi rafali izstrelkov. Dejansko najtežji fight v igri verjetno.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 57 minutami:

 

Uf sploh tam na tistih "nevidnih" ploščadah ko greš po zadnji ključ je jeba fight ker se praktično nimaš kam skrit pred njegovimi rafali izstrelkov. Dejansko najtežji fight v igri verjetno.

 

Mogoče omeniš še ta mini detajl, da te napadej TRIJE Typhooni naenkrat, ne samo en :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...