Skoči na vsebino

[multi] Alan Wake 2


fric

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 12 minutami:

Men je dizajn v Controlu čist hud, skupi z vzdušjem nardi špil res poseben in svež

 

Pa fizika tud ni švoh

 

Pizda me kar ima da bi še DLC-je sprobal

Točno tako.

Špil izstopa iz množice špilov, ima nek vibe, ki ga Remedy res zna ujet.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 19 minutami:

Control je bila ena boljših iger prejšne generacije in na splošno so Remedy proper studio, tako da sem jaz kar vesel, da tole izide. 

 

Grafično so Remedy igre vedno odlične, predvsem njihova uporaba barv (Control) je vrhunska.

 

Ob izidu Control na ničemer razen topend PCjih ni laufal gladko če me spomin ne vara. Na PS4 PRo  so šli fpsji redno pod 20fps. Tako da kdor je tole prednaročil mesece  vnaprej se igra z ognjem. Letos še praktično nobena AAA igra ni laufala brezhibno ob izidu.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

Ob izidu Control na ničemer razen topend PCjih ni laufal gladko če me spomin ne vara. Na PS4 PRo  so šli fpsji redno pod 20fps. Tako da kdor je tole prednaročil mesece  vnaprej se igra z ognjem. Letos še praktično nobena AAA igra ni laufala brezhibno ob izidu.

Fak, vedno pozabim, da sem jaz tole igral leta po izidu na PS5. Očitno so Remedy bolj znani po pushanju hadrvera, kakor optimizaciji svojih iger. :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 7 minutami:

 

Ob izidu Control na ničemer razen topend PCjih ni laufal gladko če me spomin ne vara. Na PS4 PRo  so šli fpsji redno pod 20fps. Tako da kdor je tole prednaročil mesece  vnaprej se igra z ognjem. Letos še praktično nobena AAA igra ni laufala brezhibno ob izidu.

Ali to govoriš za konzole?

Če me spomin ne vara, sem tole brez problema igral med 30 -50 fps na gnili gtx 960.

Resident Evil 4 Remake je povsod tekel brezhibno.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Jaz sem spomnim na PC-ju, da z mojo GTX 1070 sem gledal večino samo diapozitive. In sem rekel, da počakam in preigram na PS4 PRO. In ko sem videl kako dela na Pro, sem počakal še malo in jo pregiral na PS5. :D

 

Bi pa bilo zanimivo zdaj probat na mojem trenutnem PC-ju, čeprav igre sigurno ne bi šel več igrat. Po vseh DLC-jih sem je imel že vrh glave. :ninja:

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 1 uro:

Oba DLC-a sta super (sploh AWE) , lepo tudi pokaže shared universe med AW in Control

 

[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

Ce planiras igrat Alan Wake 2 nujno preigraj Control:AWE DLC, ker se direktno navezuje.

 

Zelo za, edino tole je malo kisel kurac - igrico sem obrnil na PS4  :(  Save gami so šli pa pa...

 

 

 

Navedek

Can I play Control DLC without the game?

 

The Foundation is only available after finishing the game. The AWE DLC can be played after completing the 7th main story mission.

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

brez, Plus malo bolj uporabljam šele odkar so začeli furati to foro z miljavžent Premium igricami

 

niti ne vem če dela save game v primeru, da sem obrnil vanilla Control igrico, ki sem jo potem prodal in kupil GOTY verzijo z DLC-ji, ko je prišla ven naslednje leto?

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
seattle reče pred 16 urami:

A ma ta game sploh kak marketing
To bo bombalo napolno.

Meta 81

A to je troll?

Ker pomoje zadnjih par let ni bilo Game Awardsov brez Sama Lake.

Problem ni marketing ampak bolj dejstvo, da gre za nišen produkt.

Sam po drugi strani je tudi Baldurs gate 3 nišen produkt pa vidmo kje smo.:lol:

Povezava do prispevka
Spoiler

 

Opencritic trenutno @92

 

DF so scekirali spil na plejki

 

Navedek

From a visual perspective though, Alan Wake 2 is an extraordinary effort. On current-gen consoles, there's not much that can rival the incredible density of detail and fine-grained lighting on display here. That's not to say there aren't issues, and performance does need some additional work, but it's hard to say that Alan Wake 2 is anything other than a superb-looking release. For players who like survival horror, and want to experience some of the best technology deployed so far this generation, it's an easy recommendation.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...