Skoči na vsebino

[multi] Alan Wake 2


fric

Priporočeni prispevki

Sej mamo vsi tukaj radi Remedy ampak en velik lol na spodnje nebuloze:

 

Galko reče pred 1 uro:

- popularen, cult classic prvenec

 

Tako popularen, da smo nadaljevanje dobili 13 let pozneje in še to samo zato ker je Epic odprl denarnico.

Je pa kultni špil itak. Žal se ne odraža to v prodaji.

 

Galko reče pred 1 uro:

- zelo priljubljen developer, ki obvlada svoje delo

 

Njihovi špili razen Max Payne so vsi ocenjeni blizu 80 ali celo pod tem. 

Pa se drugače čist strinjam, da so Remedy mojstri v tem kar počnejo ampak očitno kritiki niso istega mnenja :)

 

Galko reče pred 1 uro:

- špil izgleda dejansko izjemno cool

 

Se strinjam !

 

Galko reče pred 1 uro:

- nima morebitnih motečih nazi faktorjev, glavna junakinja je črna ženska

 

''cultural appropriation''

 

Smrdi po obeznih netflix kvotah. Vprašanje če writing to sploh odraža saj je Saga Anderson bila originalno belka. 

 

Galko reče pred 1 uro:

- velik hype s strani trga, ki želi videti dobre ocene

 

Luba duša kakšen hype ? Vsi še igrajo Spidermana in igre ni fizično na policah ter je na pc Epic ekskluziva.

 

Metacritic bo na koncu  pod 85

Upam, da dela kot se hvalijo dobro na konzolah, pcjaši namreč že jokajo zaradi strojnih zahtev..... v primeru hudih tehničnih težav pa odštej še 10 pik manj.

 

Kr vpraš ženo če rabi novega analitika/tržnika :D

 

 

Povezava do prispevka

Aha, nimam pojma, ker ponavadi ne spremljam. Razen, ko se sem na forum lima kaj. Nazadnje se spomnim, ko smo govorili o eni igri (pozabil kateri pa ni dolgo nazaj :)) in se je kar spreminjalo prvih par ur. 

 

Ne bom dajal točne ocene za Alan Wake (zadnjič sem zadel eno), ker sem enostavno premalo spremljal - mislim, da sem en sam kratek video na hitro preletel. Bom počakal na forumaše za vtise. 

Povezava do prispevka

Glede na videno (v izogib spoilerjem sm res zelo malo materiala videl) zadeva ne izgleda nek graficni behemooth, tko da ne vem v cem je fora. Control je imel sicer odlicno grafiko, performance(PC) pa tudi dost ok, RTX consdered.

 

Zna bit zanimiv Digital Foundry tech analysis.

 

Za oceno pa ne vem, glede na pretekle naslove in vseeno malo manj casual igrico dvomim, da gre cez 90, jim pa gotovo privoscim. AW1 in Control sta pomojem metacritic underrated.

 

optimisticno 86 pa roka, ce ze morm cifro dat

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 5 minutami:

Glede na videno (v izogib spoilerjem sm res zelo malo materiala videl) zadeva ne izgleda nek graficni behemooth, tko da ne vem v cem je fora. Control je imel sicer odlicno grafiko, performance(PC) pa tudi dost ok, RTX consdered.

Točno zaradi tega me ful čudi. Control izgleda in teče čudovito.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...