Skoči na vsebino

[multi] Alan Wake 2


fric

Priporočeni prispevki

Feget reče Dne, 23. 8. 2023 at 13:45:

Control:rofl:

 

Ena največjih pasjih jajc prejšnje generacije in daleč daleč najbolj overrated naslov ever. Tako slab, da po polovici preprosto nisem imel več volje igrati tega kupčka govna. 

Ne vem meni je bila igra ena boljših v zdanjih letih.

Povezava do prispevka

Kvaliteten intro enega od likov:

- This is my brother Jako, he is stay-at-home-dad

- Jako: And I am proud of that!

 

yesss, to sem pogrešal, take lepe ne-ideološke komentarje out of the fucking blue 🤘🤘🤘 Zaradi Baldurs Gate 3 sem že mal pozabil, v kakem času živim in kje so prioritete pop kulture.

 

Tudi mene tako predstavljajo frendi popolnim neznancem:

- To je Gal.

Gal: živjo!

- Gal dela v firmi, ki jo vodi njegova žena

Gal: Na to sem zelo ponosen. Spoštujem vse ženske in menim, da so odlične vodje!

 

 

Drgač izgleda pa špil absolutno sick. BRUTALNO HUD izgleda. Pa to prihaja od človeka, ki ga takšen "magični realizem" in mešanje sanj in realnosti odbija že v knjigah, še 1000x bolj pa v špilih. Zelo hype, upam da gredo res na polno v woke sceno, da mi ne bo žal, da je digital only špil :D 

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Remedy imajo feeling za atmosfero in bi znali skupaj spacati res dober Silent Hill špil. Pa ta Fincher type directing.

 

Sicer zdej ko sem želel preigrati Alan Wake, se mi ga ni dalo, samo za enkrat preigrat zih je. Takega AAA špila, ki bi uspešno emuliral Twin Peaks atmosfero prej še nismo nikoli dobili.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Nikoli nisem razumel hajpa nad Alan Wake. Isto ne razumem hajpa nad dvojko.

 

Pa tako; v dobrem času je izšel. Takrat je bilo zelo malo iger postavljenih v tako ruralno, ameriško-gozdnato območje, pa še precej lepo in verjetno je bilo zdizajnirano. Približno dovolj gosti gozdovi, klasični ameriški rdeči barni, manjša mesteca ... Tako da večina hypa je zaradi environmenta. Nekaj malega je dodala Stephen King-ish zgodba, ki je tudi bila takrat še precej redkost. Ampak ene 90 % hypa je pobralo okolje

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...