Skoči na vsebino

The Witcher


Jurus

Priporočeni prispevki

Sem ravno prišel pogledat, če je bilo že objavljeno^^

 

Evo, tudi če pustimo vse ostale woke bedarije ob strani, se mi zdi ful butasto to s prebivalci - v vsaki državi so vsi že zmešani, vsepovsod imaš kavkazijske, afroameriške in azijske vilince; edino, kar te države razlikuje med seboj je ime, zastava ter geografska lokacija.

 

Škoda franšize.

Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 10 urami:

Sem ravno prišel pogledat, če je bilo že objavljeno^^

 

Evo, tudi če pustimo vse ostale woke bedarije ob strani, se mi zdi ful butasto to s prebivalci - v vsaki državi so vsi že zmešani, vsepovsod imaš kavkazijske, afroameriške in azijske vilince; edino, kar te države razlikuje med seboj je ime, zastava ter geografska lokacija.

 

Škoda franšize.

 

To je zato ker je narejena za sodobnega woke človeka. Vse mora biti rasno mešano, razen če se gre za Wakando ali kake druga ne-evropske based fantazijske dežele.

Povezava do prispevka

Za sodobnega američana iz velemesta je narejena. Tule v Istri vidimo italijanske kanale, ki okoli božiča predvajajo ogromno božičnih romantičnih tv filmov produkcije Hallmark in podobnih hiš. Vsi se v glavnem dogajajo v mestecih med hribi in gozdovi kamor se mlada junakinja vrača za božič potem, ko se zaradi ambicij odselila v velemesto kjer ima za zaročenca narcisoidnega yuppie povzpetnika. Seveda potem sreča staro ljubezen, kakega možatega gozdarja, farmerja, podeželskega zdravnika... V teh filmih so liki 75% bele polti in hetero :D. Zadaj je seveda agenda konservativnih in protestantskih vrednot ampak sumim, da so veliko bližje realnosti kot woke znanstvena fantastika. Italijani pa tako nič ne kapirajo, važno, da je not božič, pa lubezen, pa, da se imajo vsi radi. Ko pomislim, bi bili super primerni tudi za  hribovske Janeze. :D

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka
kid666 reče pred 10 urami:

uf, mn3njalničarji, eksperti za demografsko razporeditev namišljenih ljudstev fantazijskih dežel

Mal težko ti v srednjeveškem svetu furaš demografijo modernih velemest kolega

Rase so geografsko pogojene, črnci ne obstajajo zato, ker si je bog zaželel raznolikosti, ampak ker jih 365 dni v letu švasa sonce močneje kot nas julija

 

Jst teh bedarij več ne opazm in me ne motijo več, sam odpisat očitno nelogičnost z muh fantway world je pa pač neumno. A loh pol tut gravitacijo ignoriramo, muh fantasy

Povezava do prispevka
tyne reče pred 1 uro:

Mal težko ti v srednjeveškem svetu furaš demografijo modernih velemest kolega

Rase so geografsko pogojene, črnci ne obstajajo zato, ker si je bog zaželel raznolikosti, ampak ker jih 365 dni v letu švasa sonce močneje kot nas julija

 

Jst teh bedarij več ne opazm in me ne motijo več, sam odpisat očitno nelogičnost z muh fantway world je pa pač neumno. A loh pol tut gravitacijo ignoriramo, muh fantasy

mislim folk strelja strele iz svojih oči in palic in leti po zraku

Povezava do prispevka

jst sm stvar pogledal. pomoje je dost kul, da sm večino stvari iz knjig pozabu oz. da sm šel čist brez nekih pričakovanj v to in sploh nisem razmišljal kako bi naj bilo boljše.

 

pač netflix, če so bli 10 let nazaj dobri danes producirajo samo in izključno sranje. IPja je seveda škoda, samo še bolj škoda je pa sovdov za netflix naročnino.

 

nekdo, nekje, nekoč bo morda naredil kaj boljši take na vse skupaj, do takrat pa oh well.

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 7 urami:

As že pugledu, ali si tisto samo nakladu v tri krasne?

sm pogledu polovico prvega dela

brezveze, še ena netflix nadaljevanka k je ne rabmo, bolj low budget, nimam pojma zakaj se imenuje po witcherju

ni pa neki grozno slabo kot strašite

 

jz mam še itak 2. sezono witcherja za pogledat, bom tist raj prej ko/če se lotim tega

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 48 minutami:

sm pogledu polovico prvega dela

brezveze, še ena netflix nadaljevanka k je ne rabmo, bolj low budget, nimam pojma zakaj se imenuje po witcherju

ni pa neki grozno slabo kot strašite

 

Zato ker drugače noben serije ne bi niti povohal.

 

Kako ni grozno, če praviš da je to witcher serija, ki nima nobene veze z witcherjem... je low budget... je ne rabimo... in samo do polovice prvega dela ti je ratal pridt... in to tebi, ki so ti všeč  take stvari! 

 

Povezava do prispevka

pač čist povprečna zadeva je, kot 90% ostalih TV zadev

ne vem, zakaj je treba prevale delat po forumih pa jokat da ni novi GOT al kaj vam je zlati standard dobrga TVja

itak ni blo prčakovat nekih presežkov

 

je pa res da nism preveč investiran v Witcher franšizo in razne adaptacije in mi na splošno dol visi za podobne zadeve (čeprav priznam, da če zajebejo TLOU bom mal jezen)

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 3 minutami:

pač čist povprečna zadeva je, kot 90% ostalih TV zadev

ne vem, zakaj je treba prevale delat po forumih pa jokat da ni novi GOT al kaj vam je zlati standard dobrga TVja

itak ni blo prčakovat nekih presežkov

 

je pa res da nism preveč investiran v Witcher franšizo in razne adaptacije in mi na splošno dol visi za podobne zadeve (čeprav priznam, da če zajebejo TLOU bom mal jezen)

 

Standard je da so zvesti Witcher loru. Ker kaj je pol point limat ime Witcherja, če naredijo neki, ki nima nobene veze z Witcherjem. Sej tut GoT je bil dober ker so se zelo držali knjig... v trenutku, ko so začel bluzit po svoje je serija ratala povprečna at best.

 

Pač jezen sem ker sem mislil, da bom gledal verodostojno adaptacijo witcherja, dubil sem pa en woke zmazek.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...